Set výrobků Candy CSS4 1272D3/1-S + CS4 H7A1DE-S

Značka: Candy , Kategorie: Sety pračka+sušička
Kód zboží: CAYCSS41272D31SSET

Značky: Candy

Zjistit dostupnost

Candy CSS4 127D3/1-S, bíláPračka Candy CSS4 1272D3/1-S, bílá


Zatočte se špinavým prádlem a pořiďte si úzkou pračku, která se vejde i do menších koupelen. Disponuje kapacitou na 7 kg prádla a hodí se pro jednotlivce i pár. Vybírat si můžete z 16 základních programů, dalších 40 programů je k dispozici prostřednictvím aplikace ve vašem telefonu.


Šetrná péče o vaše prádlo


Pračka je vybavená speciálním bubnem Shiatsu, který se pyšní masážními body pro co nejšetrnější péči o vaše oblečení.


Propojte ji s vaším telefonem


Díky unikátní technologii Smart Touch můžete spotřebič jednoduše propojit s vaším chytrým telefonem a ovládat ji bezdrátově. Navíc si kdykoliv stáhnete další programy a najdete to nejlepší řešení pro vaše prádlo.


Moderní ovládání hlasem


Zabudovaný hlasový asistent vám pomůže se zvolením vhodného programu. Stačí se jen zeptat, a poté následovat jeho instrukce. V úvahu přitom bere typ prádla, jeho barvu i míru zašpinění.


Diagnostika problémů


Funkce Smart check-up vás bude vždy informovat o aktuálním stavu spotřebiče. V případě poruchy vám navíc poradí, jak postupovat.


Užitečné statistiky


Abyste měli vše pod kontrolou, nechybí ani užitečné statistiky praní a čerpání energie.  


Maximálně úsporný a bezpečný provoz


Pračka se řadí do energetické třídy A+++ a slibuje provoz nenáročný pro vaši peněženku. Výrobce myslel na zabudování ochrany proti přetečení Antioverflow a nechybí ani bezpečnostní zámek dveří.


Pračka má jednoduché ovládání a přehledný displej
Sušička Candy CS4 H7A1DE-S, bílá


Sušička prádla je neocenitelným pomocníkem pro každého, kdo je zaměstnán prací i životem a nemá čas po příchodu domů ještě trávit drahocenný čas péčí o prádlo. Společnost Candy vytvořila SLIM sušičku s mimořádně úzkým profilem 46,5 cm a předním plněním, která se o oblečení spolehlivě, účinně a šetrně postará za vás. Spotřebič spadá do úsporné energetické třídy A+, máte proto zaručen jeho efektivní a levný provoz. O tom svědčí i roční spotřeba energie pouhých 246 kWh, díky čemuž můžete mít jistotu, že váš rodinný rozpočet nebude při meziročním zúčtování krvácet. 


Praktické funkce


Podle typu a množství prádla si vyberte jeden ze čtrnácti přednastavených programů, abyste byli s výsledky maximálně spokojeni. Nechybí klasiky v podobě bavlny, syntetiky, košil, barevného či dětského prádla, antialergenní úprava a podobně. Všichni milovníci moderních chytrých technologií však zcela jistě ocení především funkci Smart Touch. S ní můžete k přístroji připojit svůj chytrý telefon či tablet, stáhnout si aplikaci a dodat sušičce celou řadu dalších programů, abyste vždy využívali přesně to, co aktuálně potřebujete. 


Do rodinných domů i bytů


Přístroj je jako stvořený nejen do velkých rodinných domů, ale své využití najde i v panelových bytech, kde jsou většinou stěny tenké jako papír a sebemenší hluk slyší všichni kolem vás. Sušička pracuje na maximální výkon s hlasitostí pouhých 67 dB. Můžete ji proto mít puštěnou třeba i v noci, aniž byste s ní probudili ostatní členy vaší rodiny nebo sousedy. SLIM sušičku instalujete i v místech, kam by se standardní velikost sušičky nevešla.


 


Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 65.0 cm
Výška balení 90.0 cm
Hloubka balení 72.0 cm
Hmotnost balení 145.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu