Set výrobků Gorenje BOS6737E13X + IT643BX7

Značka: Gorenje , Kategorie: Sety vestavných spotřebičů
Kód zboží: GORBOS6737E13SET1

Trouba Gorenje Essential BOS6737E13X ExtraSteam nerez
Trouba vest. Gorenje BOS6737E13X ExtraSteamObjem 77 l* Jste připraveni na recepty XXL? Inovativní konstrukční řešení přineslo zvětšení...

Naše cena s DPH:

15 468

Na splátky od: 1702 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Obsah tohoto setu

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBOS6737E13XGorenje Essential BOS6737E13X ExtraSteam, nerez 


Připravte se ne extra velký objem vestavné horkovzdušné trouby Gorenje Essential BOS6737E13X s kapacitou 77 litrů. Disponuje výkonem 3,5 kW a je schopná dosáhnout ohromující teploty až 300 °C. Stačí jen rychlé nahřátí do 5 minut a můžete začít péct váš oblíbený pokrm. Inovativní design nabízí využití zvětšeného interiéru na celou šířku trouby a pečení na plechu s plochou 1 360 cm2. Mezi předností patří funkce AirFry pro mimořádně intenzivní pečení pomocí horkého vzduchu. Jedinečnou funkcí je i gratinování pro zlatavě křupavou krustu, třeba na lasagních, a program ExtraSteam pro pečení s párou.


Vybírat můžete z 11 programů včetně funkce StepBake, kterou si sami naprogramujete dle své potřeby. Objevte kouzlo víceúrovňového pečení a jednoduchou přípravu s dvojitým topným tělesem PerfectGrill, díky kterému zvládnete skvělou pizzu a grilované pokrmy. Jednoduché ovládání pomocí zasouvacích knoflíků a programovacích hodin IconLed. Oceníte tiché otevírání nebo zavírání GentleClose a GentleOpen. Pro snadnou údržbu je možné vnitřní sklo vyjmout a jednoduše vyčistit.

 


Klíčové vlastnosti:


 • 11 programů s inovativní horkovzdušnou vestavnou troubou
 • Program ExtraSteam a Gratinování pro dokonalý výsledek pečení
 • Zvětšený interiér s kapacitou 77 litrů
 • AirFry pro zdravé pečení bez dalších kalorií
 • Teplota pečení až 300 °C

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBOS6737E13X


Inovativní trouba Gorenje pro extra chutné a zdravé pečení.

 


AirFry pro zdravé mlsání


Skvělá funkce pro úpravu smažených potravin bez kalorií navíc. Užijte si křupavou zlatou kůrku díky mimořádně intenzivnímu pečení pomocí horkého vzduchu, ať už se jedná o kuřecí nugetky, hranolky, malé kousky ryby nebo masa.


https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBOSX6737E13BG
 


BigSpace pro vaše pečení


Trouba s objemem 77 litrů nabízí XXL prostor pro velké kusy jídla k pečení. Inovativní zvětšení vnitřního prostoru trouby nabízí možnost využití celé šířky trouby. Více prostoru nabízí každý plech a perfektní technologie se postará o dokonalé propečení na všech úrovních.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Systém DynamiCooling


Dokonalý a efektivní systém řízení tepla spolehlivě ochladí vnější stranu trouby. Tímto je trouba chráněna před poškozením vysokou teplotou.


https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=GORBOSX6737E13BG
 


Pečení s párou ExtraSteam


Oceníte jednodušší pečení s perfektním programem ExtraSteam, který se stará o napaření prostředí a umí zajistit křupavou kůrku na domácím chlebu. Stačí nalít vodu do podnosu a zvolit program ExtraSteam.


https://drive.google.com/drive/folders/1RriHB4NFAOdVFqThx30Tc7eHPheysbU8
 


Rychlé předehřátí


Trouba z řady OptiBake šetří váš čas o 30 %, jelikož je schopna dosáhnout teploty 200 °C za 5 minut, a řadí se tím mezi trouby s nejrychlejším předehřevem na trhu. Už se nemusíte vyhýbat receptům s nutným předehřátím trouby. Zvukový a světelný signál vás upozorní o chvíli, kdy je trouba připravena k pečení.


https://drive.google.com/drive/folders/1RriHB4NFAOdVFqThx30Tc7eHPheysbU8
 


FrozenBake pro mražené potraviny


Nejrychlejší funkce pro přípravu mraženého jídla. Dokonalé pečení hotového nebo mraženého pokrmu nikdy nebylo jednodušší.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Šťavnaté jídlo s GentleBake


Ideální funkce pro šťavnaté a jemné jídlo. Využívá rovnoměrné pomalé pečení pro skvělý výsledek a chuť. S pomocí GentleBake v mase zůstane uzamčena jeho šťavnatost. Vhodné i pro přípravu pečiva nebo ryb.

 


Bezhlučné otevírání a zavírání


GentleClose a GentleOpen vás obdaří absolutním klidem během vaření. Žádný hluk při otevírání nebo zavírání trouby. Stačí pouze jemný dotek.


https://drive.google.com/drive/folders/1RriHB4NFAOdVFqThx30Tc7eHPheysbU8
 


Gratinování


Funkce, která dodá vašim lasagním nebo zapečeným bramborám tu správnou kůrku. Užijte si skvělou zlatovou křupající krustu s Gorenje.

 


Home Made tvar


Perfektně a rovnoměrně upečené jídlo díky zaoblené klenbě stropu. Gorenje se nechalo inspirovat tvarem tradičních kamen na dřevo, proto tyto trouby mají skvělou cirkulaci vzduchu. Tvar HomeMade je ještě dokonalejší a propracovanější s novou konstrukcí topných těles a lepším rozložením ventilačních otvorů. Teplota díky tomu může být po celou dobu pečení stabilní. Připravované jídlo bude perfektně propečené bez spálení nebo nedopečení.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Dvojité těleso PerfectGrill


Perfektní výsledek pečení zaručí kombinace malého a velkého topného tělesa. Chytré umístění malého tělesa do většího umožňuje optimální distribuci tepla a skvělý výsledek pečení, kdy je pokrm uvnitř nádherně měkký a zvenčí křupavý.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Pizza program


Možnost nastavení teploty až do 300 °C vám nabízí přípravu skvělé pizzy přímo u vás doma. Tento program je dokonale uzpůsoben i pro přípravu tortill, focaccie a dalších pekařských pochoutek.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


 Odnímatelné skleněné dveře


Jednoduché čištění a přístup k vnitřnímu sklu, které v krátké chvíli demontujete. Vaše trouba bude díky tomu krásně čistá.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Kontrola pečení StepBake


Absolutní kontrola během pečení je funkce StepBake. Proces snadno naprogramujete ručně s individuálním nastavením parametrů pro 2 až 3 kroky a trouba se o všechno postará. Vy si užijete výsledek bez dalších starostí během procesu.


https://drive.google.com/drive/folders/1dg0OyLo8nnnmNbMhqhCAEUrLOGxyAcEu
 


Vybavení:


 • 1× rošt
 • 1× hluboký smaltovaný plech
 • 1× mělký smaltovaný plech
 • 1× částečně výsuvné teleskopické vodítka s klik systémemGorenje IT643BX7 BridgeZone


Vneste do vaší kuchyně elegantní a moderní styl s varnou deskou Gorenje IT643BX7 BridgeZone. Se svými rozměry 5,8 × 59,5 × 52 cm se instaluje krásně do roviny, čímž přispívá také k jednodušší údržbě. Přichází s celou řadou užitečných funkcí, aby vám co nejvíce usnadnila vaše každodenní vaření.


V první řadě stojí za vypíchnutí funkce BrigdeZone, která umožňuje spojení dvou varných zón, takže můžete vařit i v opravdu velkém hrnci či pekáči. Pro extra rychlý ohřev pak využijete funkci PowerBoost. Zjistíte-li při vaření, že vám chybí některá ze surovin, nevěšte hlavu. Pro tyto případy je varná deska vybavena funkcí StopGo, která vám umožňuje pozastavit vaření a po návratu z obchodu zase pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Díky zabudovanému časovači nemusíte u vaření neustále stát a pokrm hlídat, nastavit ho můžete až na 99 minut a po uplynutí doby se varná deska automaticky vypne. EggTimer minutku zase oceníte například při vaření vajec, po uplynutí nastavené doby vás upozorní zvukovým signálem. Při nechtěném vypnutí varné desky využijete funkci Recall, která ji při aktivaci do 5 vteřin znovu zapne podle posledního nastavení. Samozřejmostí je bezpečnost vašich dětí, díky zámku ChildLock Pro nehrozí, aby varnou desku samy zapnuly.
 


Klíčové vlastnosti:


 • BridgeZone: umožňuje propojení dvou varných zón v jednu velkou
 • StopGopozastaví vaření a po zapnutí pokračujete tam, kde jste skončili
 • Recall: při nechtěném vypnutí umožňuje do 5 vteřin znovu zapnout dle posledního nastavení
 • Časovač až na 99 min. s automatickým vypnutím varné zóny
 • PowerBoost: pro rychlejší ohřev

 


Krásná, moderní, elegantní a navíc plná užitečných funkcí – taková je varná deska Gorenje IT643BX7 BridgeZone.

 


BridgeZone


Varná deska Gorenje IT643BX7 disponuje funkcí BridgeZone, která umožňuje spojení dvou varných zón v jednu velkou. Můžete tak připravovat větší množství jídla ve velkém pekáči nebo hrnci.

 


Intenzivnější ohřev


S funkcí PowerBoost dosáhnete výrazně rychlejšího ohřevu.

 


Elegantní plynulý přechod


Deska se instaluje krásně do roviny, čímž vaší kuchyni dodá nejen moderní vzhled, ale i údržba bude o poznání jednodušší.

 


StopGo a časovač


Vaříte oběd a chybí vám některá surovina? Pomocí funkce StopGo si vaření pozastavíte, skočíte do obchodu a po návratu budete pokračovat přesně tam, kde jste skončili. Využít můžete také časovač s nastavením až na 99 minut, po uplynutí doby se varná zóna automaticky vypne.

 


Reaktivace posledního nastavení


Užitečná funkce Recall slouží k opětovnému zapnutí posledního nastavení a využijete ji v případě, kdy například při utírání varné desky ji nechtěně vypnete. Při aktivaci do 5 vteřin se vám varná zóna opět zapne podle posledního nastavení.

 


Minutka EggTimer


Minutka funguje nezávisle na varných zónách. Stačí si nastavit požadovaný čas a po uplynutí vás upozorní zvukovým signálem.

 


Personalizace


Přizpůsobte si nastavení podle vašich preferencí. Nastavit si můžete třeba délku a hlasitost zvukových signálů.

 


Pro bezpečí vašich dětí


Díky zámku ChildLock Pro se nemusíte bát nechat děti bez dozoru v kuchyni. Tato funkce jim totiž neumožní varnou desku zapnout. Pomocí symbolu ji uzamknete, u pokročilejších modelů se funkce aktivuje v uživatelském nastavení a při každém vypnutí desky se automaticky ovládací panel uzamkne.


Trouba Gorenje Essential BOS6737E13X ExtraSteam nerez

Trouba vest. Gorenje BOS6737E13X ExtraSteam

Objem 77 l

 • Jste připraveni na recepty XXL? Inovativní konstrukční řešení přineslo zvětšení interiéru, takže naplno využije celou šířku trouby. Na každém plechu na pečení je více místa a vynikající technologie zajistí rovnoměrné pečení jídla na všech úrovních.

Efektivní řízení tepla

 • Systém DynamiCooling účinně ochlazuje vnější povrch trouby (nebo kryt), aby se zabránilo jakémukoli poškození způsobenému vysokou teplotou. U pecí se systémem DynamiCooling+ regulují tepelná čidla chlazení vnějších stěn trouby, dokud nedosáhnou teploty 60 °C. To je zvláště výhodné v troubách s funkcí pyrolytického čištění, která pracuje s extrémně vysokými teplotami.

Jednodušší způsob pečení s párou

 • Tento program vytváří perfektně napařené prostředí, které zajišťuje, že váš chléb bude mít vysokou a křupavou kůrku. Jediné, co musíte udělat, je nalít vodu do mělkého podnosu, zvolit program ExtraSteam a nechat troubu provést práci.

Pro inspiraci na poslední chvíli

 • Trouby OptiBake dosáhnou teploty až 200 °C za pouhých 5 minut, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřívání, čímž se řadí mezi trouby s nejrychlejším předehřevem na trhu. To je velmi výhodné pro recepty, které vyžadují předehřátou troubu. Světelný a zvukový signál (v závislosti na modelu) vás informuje, kdy je správná teplota.

Nejrychlejší způsob pečení mražených dobrot

 • Tento efektivní program pečení je ideální volbou pro všechna mražená jídla a hotová jídla.

Pro super jemné a šťavnaté jídlo

 • Tato funkce je především o jemném, pomalém a rovnoměrném pečení. Tímto způsobem se šťavnatost uzavře uvnitř a jídlo zůstane super jemné a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Technické detaily

Všeobecné

 • Druh spotřebiče: Trouba
 • Typ trouby: Multifunkční trouba BigSpace
 • Produktová linie: Řada Essential
 • Třída energetické účinnosti: A
 • Barva spotřebiče: Nerez
 • TouchFree inox úprava proti otiskům prstů: Ano
 • Materiál vnitřního prostoru: Smaltovaný plech
 • Zavírání dvířek: SoftOpen a GentleClose
 • HomeMade Plus tvar trouby: Ano

Účinnost

 • Objem trouby: 77 l
 • Regulace teploty v troubě - max. teplota: 300 °C
 • Povrch největšího plechu na pečení: 1360 cm2

Ovládání

 • Způsob ovládání trouby: Mechanické ovládání
 • Programovací hodiny: IconLed
 • Tvar knoflíků ovládání: Zasouvací knoflíky

Způsoby ohřevu

 • Způsob ohřevu trouby: Rychlý předohřev trouby
 • Způsob ohřevu trouby: Konvenční ohřev a ventilátor
 • Způsob ohřevu trouby: Infra gril a ventilátor
 • Způsob ohřevu trouby: AirFry zdravé fritování
 • Způsob ohřevu trouby: Kruhové topné těleso s párou
 • Způsob ohřevu trouby: Spodní a horní topné těleso s párou
 • Způsob ohřevu trouby: Infra grilovací těleso
 • Způsob ohřevu trouby: GentleBake pomalé pečení
 • Způsob ohřevu trouby: Pizza
 • Způsob ohřevu trouby: FrozenBake program pro hotová a mražená jídla
 • Způsob ohřevu trouby: Rozmrazování
 • Způsob ohřevu trouby: AquaClean
 • Způsob ohřevu trouby: Osvětlení trouby

Vlastnosti

 • STEPBake krokové pečení: Ano
 • Osvětlení trouby: Horní
 • Plochý povrch vnitřního skla dvířek: Odnímatelné vnitřní sklo dvířek trouby s plochým povrchem
 • Sklopné horní topné těleso: Ne
 • PerfectGrill dvojité topné těleso: Ano
 • ExtraSteam: Ano
 • SuperSize - extra velký objem: Ano
 • AutoBake automatické programy pečení: Ne
 • Gratinování (zapékání): Ano

Výbava

 • Vedení plechů v troubě: 1x částečně vysouvací teleskopy s klik systémem
 • Pekáče: 1 hluboký smaltovaný plech, 1 mělký smaltovaný plech
 • Rošt trouby: 1 ks
 • Termosonda pro pečení: Ne

Bezpečnost

 • Počet skel ve dveřích: 2 skla s 1 reflexní vrstvou
 • Teplota povrchu dveří: CompactDoor
 • Termoelektrická pojistka: Ano
 • Chladicí ventilátor: Dynamický chladicí systém - DC+

Technické parametry

 • Spotřeba energie s nuceným oběhem vzduchu: 0.821 kWh
 • Příkon: 3.5 kW
 • Šířka spotřebiče: 595 mm
 • Výška spotřebiče: 595 mm
 • Hloubka spotřebiče: 564 mm
 • Maximální šířka otvoru pro zabudování: 564 mm
 • Šířka vest. otvoru min.: 560 mm
 • Maximální výška otvoru pro zabudování: 600 mm
 • Výška vest. otvoru min.: 590 mm
 • Hloubka vest. otvoru min.: 550 mm
 • Šířka obalu spotřebiče: 620 mm
 • Výška obalu spotřebiče: 660 mm
 • Hloubka obalu spotřebiče: 675 mm
 • Brutto hmotnost: 30.4 kg
 • Netto hmotnost: 28.4 kg
 • Elektrické připojení: 220/400 V

Indukční varná deska Gorenje Essential IT643BX7 BridgeZone černá

Varná deska indukce Gorenje IT643BX7 BridgeZone

Vaření rychlostí světla

 • Funkce PowerBoost zintenzivňuje ohřev, což dobu ohřevu výrazně zkracuje.

Hladce a elegantně

 • Dalším bonusem je určitě instalace do roviny, což umožní hladký přechod mezi varnou deskou a pracovní deskou. Plocha se tak snadněji udržuje a přináší moderní stylový vzhled do vaší kuchyně.

Dejte si pauzu. Kdykoliv.

 • Funkce StopGo zastaví vaření a po opětovné aktivaci bude pokračovat se stejnými nastaveními.

Někdo vždy sleduje čas

 • Odpočítavací časovač můžete nastavit až na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když je jídlo hotové, zazní pípnutí.

Reaktivujte svá nastavení

 • Tato funkce je velice užitečná, když varnou desku neúmyslně vypnete. Máte 5 sekund na to, abyste reaktivovali poslední nastavení použitá na varné desce, což je velmi užitečné, když vaříte více než jeden pokrm. Během 5 sekund po náhodném vypnutí varné desky ji znovu zapněte a během dalších 5 sekund stiskněte funkci StopGo.

Upozornění na čas

 • Funkce navržená tak, aby pomáhala při načasování přípravy vajec, čaje, nudlí nebo čehokoli jiného. Tato funkce není propojena s varnými zónami, funguje nezávisle. Nastavte čas, a když vyprší, upozorní vás speciální zvukové znamení. Již žádné rozvařené těstoviny, nechtěná vejce uvařená natvrdo nebo čajové sáčky zapomenuté v šálku.

Technické detaily

Všeobecné

 • Druh spotřebiče: Indukční deska
 • Barva spotřebiče: Černá
 • Typ varné desky: Indukční sklokeramická varná deska
 • Materiál rámu: Bez rámeček
 • Hrany varné desky: Zbroušená hrana

Ovládání

 • Typ ovládání: SmartControl dotykové ovládání, samostatné pro každou zónu
 • Časovač: Ano
 • MultiSlider ovládání: Ne

Varná deska

 • Typ levé přední varné zóny: Indukčná varná zóna
 • Rozměr levé přední varné zóny (mm): 180
 • Výkon levé přední varné zóny: 1500 W
 • Výkon levé přední zóny s PowerBoost: 2000 W
 • Typ pravé přední varné zóny: Indukčná varná zóna
 • Rozměr pravé přední varné zóny (mm): 145
 • Výkon pravé přední varné zóny: 1200 W
 • Výkon pravé přední zóny s PowerBoost: 1600 W
 • Typ levé zadní varné zóny: Indukčná varná zóna
 • Rozměr levé zadní varné zóny (mm): 180
 • Výkon levé zadní varné zóny: 1500 W
 • Výkon levé zadní zóny s PowerBoost: 2000 W
 • Typ pravé zadní varné zóny: Indukčná varná zóna
 • Rozměr pravé zadní varné zóny (mm): 210
 • Výkon pravé zadní varné zóny: 1500 W
 • Výkon pravé zadní zóny s PowerBoost: 2000 W

Vlastnosti

 • Funkce StayWarm - udržování konstantní teploty: Ano
 • Funkce SoftMelt - šetrné rozpouštění: Ano
 • Funkce spojení zón: BridgeZone spojení varných zón
 • Funkce TimeAssist ukazatel délky vaření přímo na plotně: Ne
 • Funkce EggTimer kuchyňská minutka: Ano
 • Funkce Delete pro vypnutí všech nastavení jedním tlačítkem: Ne
 • Možnost personalizace nastavení: Ano
 • Funkce Recall pro obnovení nastavení: Ano
 • PowerBoost funkce - extra výkon varné zóny: Ano
 • SuperSilent - tichý provoz: Ne

Bezpečnost

 • Uzamčení ovládání: Ne
 • Bezpečnostní funkce: Ano
 • Dětský zámek ChildLock: Ne
 • Dětský zámek ChildLock PRO: Ano

Technické parametry

 • Příkon: 7.2 kW
 • Šířka spotřebiče: 595 mm
 • Výška spotřebiče: 58 mm
 • Hloubka spotřebiče: 520 mm
 • Maximální šířka otvoru pro zabudování: 562 mm
 • Šířka vest. otvoru min.: 560 mm
 • Výška vest. otvoru min.: 74 mm
 • Hloubka vest. otvoru min.: 490 mm
 • Šířka obalu spotřebiče: 640 mm
 • Výška obalu spotřebiče: 160 mm
 • Hloubka obalu spotřebiče: 575 mm
 • Brutto hmotnost: 8.1 kg
 • Netto hmotnost: 7.601 kg

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Spotřebiče v setu vestavná trouba, indukční deska
Objem trouby 77 l
A
vodní čištění (parní)
Výsuv plechů s teleskopickým výsuvem
Funkce trouby tlumené zavírání dvířek, časovač/minutka, gril, přídavná pára
Typ varné desky indukce
Počet varných zón 4
1
400 V
dotykové
Funkce varné desky Booster, dětská pojistka, časovač/minutka, signalizace zbytkového tepla
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 90.0 cm
Výška balení 65.0 cm
Hloubka balení 80.0 cm
Hmotnost balení 145.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu