Set výrobků KitchenAid 5KSM156EFP + 5KSMPRA

Značka: KitchenAid , Kategorie: Kuchyňské roboty
Kód zboží: KAI5KSM156EFPSET

Set KitchenAid - kuchyňský robot 5KSM156EFP + KPRA strojek na těstoviny

Zjistit dostupnost

KitchenAid Artisan Series 5 5KSM156EFP, matně perlová

Sháníte šikovného pomocníka do kuchyně? Pak vás jistě zaujme tento povedený kuchyňský robot od známé americké firmy KitchenAid. Téměř stoleté zkušenosti této firmy zaručují maximální kvalitu provedení a skvělé vyladění jednotlivých součástí.  


Nádherný retro design 

Kuchyňský robot bude ve vaší kuchyni všem na očích a je tedy důležité, aby byl povedený i po vzhledové stránce. Firma KitchenAid si je toho vědoma a proto svým výrobkům dává slušivý retro vzhled, který odkazuje na některé z prvních přístrojů tohoto výrobce. Celý robot je vyroben z vysoce odolných materiálů. Zakulacené tělo je vytvořeno z lakovaného kovu, který je doplněn o prvky z nerezové oceli. Samotná pohonná jednotka je vyrobena z litého zinku. Kombinace těchto materiálů zajišťuje perfektní odolnost, která hraničí téměř s nezničitelností. Kov není zrovna lehký materiál, celý robot váží přes deset kilogramů, nicméně u kuchyňského robota je to výhodou. Ani při míchání většího množství těsta se robot ani nepohne, čímž se eliminují nepříjemné vibrace a případné poničení povrchu pracovní linky. 


Snadný přístup a údržba 

Při přípravě těsta je často potřeba v průběhu míchání přidávat další ingredience, což ale nemusí být tak jednoduché, zvláště když je na misce umístěn ochranný štít. Ale tento robot nabízí možnost odklopení celé horní hlavice, díky čemuž nebudete mít problém ani s přidáním objemnějších surovin. Odklopení je navíc také velmi praktické při údržbě, bez ohýbání a manipulace s celým robotem se snadno dostanete i k těm nejskrytějším částem tohoto zařízení.

Výklopná hlava

Přece nebudete přidávat ingredience přes nepohodlný úzký okraj misky… S výklopnou hlavou budete mít k mixované směsi dokonale pohodlný přístup. Při práci je ale samozřejmě hlava bezpečně uzamčená v pozici dole.

Konektor Power Hub

Váš mixér toho může umět ještě více. KitchenAid nabízí příslušenství, které se zapojuje přes univerzální rozhraní Power Hub.

10 rychlostí

Potřebujete promísit suché a mokré ingredience? Nebo pomalu, rozvážně hníst těsto na chleba? Nebo snad toužíte po šlehačce? Díky 10 nastavením rychlosti se robot přizpůsobí potřebám konkrétní přípravy.

59bodové planetární mixování

Směs bude dokonale promísená – uprostřed, na dně i kolem stěn – díky systému planetárního mixování, který vede nástavec křížem krážem po celé míse. K dispozici máte velké množství nástavcům, aby robot vždycky co nejefektivněji splnil úkol, který po něm chcete.

Domácí těstoviny

Možnosti tohoto přístroje také výrazně rozšiřuje unikátní strojek na těstoviny, který vám umožní během několika okamžiků připravit chutné domácí těstoviny.
 

Set KitchenAid - kuchyňský robot 5KSM156EFP + KPRA strojek na těstoviny

Záruka 60 měsíců
Rozměry výrobku
Více informací Méně informací