Set výrobků KitchenAid 5KSM185PSEAC + 5KSMPRA

Značka: KitchenAid , Kategorie: Kuchyňské roboty
Kód zboží: KAI5KSM185PSEACSET

Zjistit dostupnost

KitchenAid 5KSM185PSEAC + 5KSMPRA, mandlová

Mixujte, šlehejte, strouhejte s všestranným pomocníkem – kuchyňským robotem americké značky KitchenAid. Set KitchenAid kuchyňského robotu 5KSM185PSEAC a 5KSMPRAstrojku na těstoviny vám pomůže v kuchyni dělat divy. Ať už je vaše kuchyň jakákoliv, vždy s ní sladíte i kuchyňského robota díky nápaditému barevnému odstínu. Základna kuchyňského robotu je vyrobena z odolného materiálu, robustní kovové ovládací prvky odolávají opotřebení.


Spolehlivý a výkonný motor

Kuchyňský robot KitchenAid je vybaven tichým výkonným motorem s příkonem 300 W a přímým pohonem. Přímý pohon, který je konstruovaný ozubenými koly místo řemene, přináší vyšší účinnost. Mimořádně silný motor je odolný, i při maximálních otáčkách nejede na hranici svých možností. Výhodou je pak delší životnost motoru. Rychlost lze volit z 10 nastavení a počet otáček dosahuje 52–220 za minutu.

Řada volitelného příslušenství

Model 5KSM185 je standardně vybaven nerezovými pracovními metlami. Do univerzálního otvoru na vodorovné hřídeli lze upevnit širokou škálu volitelného doplňkové příslušenství, které lze k robotu dokoupit. Můžete tak využít robot ke strouhání, krájení, lisování, mletí a dalším činnostem. Díky celokovovékonstrukci a protiskluzovégumovépodložce je robot stabilní na každém druhu povrchu, tlumí vibrace a pracuje bezpečně i s velkým množstvím potravin při vysoké rychlosti.

Nerezové mixovací metly

Ke standardnímu vybavení kuchyňského robota pro míchání patří nerezový hnětací hák, nerezový plochý šlehač a nerezová šlehací metla. Drátěná šlehací metla se vám bude hodit při šlehání vajec, bílků, šlehačky. Plochý šlehač si poradí s těžkými směsmi na litá těsta nebo bramborovou kaší. Hnětací hák perfektně vyhněte kynuté těsto na chleba. Všechny tyto metly lze mýt v myčce nádobí.

Dvě pracovní nádoby

Dobroty můžete připravovat ve dvou pracovních nerezových nádobách o objemech 4,8 litru a 3 litry, které jsou součástí standardního vybavení. Větší mísa je opatřena ergonomickým držadlem. Maximální kapacita 1,2 kg mouky, kterou lze míchat, vytvoří cca 2,25 kg těsta.

Praktický nalévací štít

Jednodílný nalévací štít, který je součástí příslušenství, umožňuje přidávat během míchání suroviny a zároveň zabraňuje jejich rozstříknutí po okolí. Štít je vyroben z průhledného Lexanu, abyste měli přehled nad ingrediencemi uvnitř mísy. Jako jediné příslušenství jej není vhodné mýt v myčce nádobí.

Planetární systém mixování

Kuchyňský robot využívá k mixování planetární pohyb svislé hřídele. Tento pohyb umožní dokonale promíchat celý objem nádoby bez zbytků při okrajích. Přísady jsou mixovány rychle, důkladně a stejnoměrně.  

Strojek na těstoviny

Strojek na těstoviny 5KSMPRA dodávaný v tomto setu obsahuje 3 druhy nástavců pro vytvoření různých druhů těstovin s šířkou plátků až 140 mm. Vyrobte si tak sami lasagne, široké i vlasové nudle nebo tortelliny. Válečky s řezacími noži jsou vyrobeny z masivního pochromovaného kovu a dodávány s čisticím kartáčkem.

Více informací Méně informací