Set výrobků KitchenAid 5KSM185PSEAZ + 5KSM2FPPC

Značka: KitchenAid , Kategorie: Kuchyňské roboty
Kód zboží: KAIKSM185PSEAZSET1

Zjistit dostupnost


KitchenAid Artisan 5KSM185PSEAZ + 5KSM2FPPC balíček s příslušenstvím


Jeden kuchyňský robot by neměl chybět v žádné kuchyni. Jde o užitečného pomocníka, se kterým je i příprava složitých receptů jednoduchou a rychlou záležitostí. KitchenAid Artisan 5KSM185PSEAZ si zamilujete na první vyzkoušení. Tento robustní robot s výkonným AC motorem nabízí 10 rychlostí provozu s otáčkami v rozmezí od 58 do 220 ot/min. Ještě vyšší účinnost 300W motoru zaručuje přímý pohon s ozubenými koly. Stabilitu provozu zajišťuje protiskluzová gumová podložka, která zaručí, že se přístroj ani při maximální rychlosti ani nehne, abyste nemuseli uklízet vysypané ingredience.


Mísy pro více i méně těsta


Nezáleží na tom, jestli se chystáte nakrmit malou armádu, nebo jen chcete potěšit svou drahou polovičku. Podle množství zpracovávaných surovin si zvolte jednu ze dvou dodávaných nerezových mís. Balení obsahuje velkou 4,83l mísu umožňující přípravu až 2,25 kg těsta. Nebo lze zvolit menší třílitrovou mísu, která je vhodná pro menší množství. Ať už si vyberete kteroukoliv, můžete mít jistotu, že ingredience budou rovnoměrně promíchány a zpracovány. Postará se o to systém planetárního míchání využívající pohyby nástavce i samotné mísy k tomu, aby se suroviny sundaly i ze stěn mísy a promíchaly se zbytkem těsta. 


Robot s bohatým příslušenstvím vám zajistí snadnou a rychlou přípravu obědů i neodolatelných dezertů!

 


Příprava těsta


Hutná těsta běžná šlehací metla nezpracuje, aniž by nehrozilo, že se rozbije. Využijte proto hnětací hák a mějte těsto na pizzu, těstoviny, pečivo či koblihy hotové bez námahy a v mnohonásobně kratším čase.


 
 


Šlehací metly


Zapomeňte na ruční šlehání bílků nebo krému na dezerty. Nasaďte na nástavec šlehací metlu a nechejte robota, aby vám směs zpracoval během několika desítek vteřin. Krémy budou nadýchané a po upečení se dezert svou jemností a vláčností bude doslova rozplývat na jazyku.


 
 


Více misek, více možností


V balení naleznete velkou nerezovou mísu s objemem 4,83 litru, která vám najednou umožní zpracovat až 1,2 kg mouky k vytvoření 2,25 kg těsta. To ale není vše! Možnosti se vám ještě rozšiřují díky druhé míse, která je také součástí sady. Má objem tři litry, hodí se proto pro recepty s menším objemem.


 
 


Štít proti nepořádku


Chraňte sebe i svou kuchyň před nepořádkem, který se během přípravy jídel mnohdy nahromadí. Součástí balení je speciální nalévací štít, který zaručí pohodlné a bezpečné přidávání ingrediencí průběžně během mixování. Robot nemusíte zastavovat, abyste dodali mouku nebo vajíčka. Využijte štít s jistotu, že se sypké látky nevysypou a kapaliny nevystříknou z mísy ven.


 
 


Planetární systém míchání


Těsto je v nerezové místě zpracováno beze zbytku. Planetární systém míchání kombinuje přesnou rotaci nástavců i mísy, aby ingredience byly rovnoměrně promíchány a neusazovaly se na stěnách mísy. Zapomeňte na seškrabávaní z okrajů nožem či škrabkou, robot těsto připraví zcela bez vaší pomoci.


Více informací Méně informací