Set výrobků KitchenAid 5KSM3311XECA + 5KSMPRA

Značka: KitchenAid , Kategorie: Kuchyňské roboty
Kód zboží: KAIKSM3311XECASET

Zjistit dostupnost

KitchenAid 5KSM3311XECA + 5KSM2FPPC, červená


Kuchyňský robot KitchenAid 5KSM3311XECA se stane ozdobou vaší domácnosti. Na první pohled zaujme svým moderním designem a robustním tělem, které bude i při nejvyšším výkonu stát pevně na svém místě. Motor s příkonem 250 W zajistí rovnoměrné promíchání a zpracování všech surovin. Dle vlastních preferencí a potřeb si můžete vybrat celkem z deseti rychlostních stupňů, a to v rozmezí 40 až 200 otáček za minutu.


Zpracování velkého množství těsta


Na rozdíl od běžného řemene zajišťuje přímý pohon s ozubenými koly ještě vyšší účinnost a rychlejší výsledky. K práci robot používá planetární systém mixování, aby na stěnách mísy nezůstávaly nezpracované kousky těsta. Ve velké nerezové míse můžete připravit těsto i na velký moučník pro celou rodinu; v míse se najednou dá zpracovat až 680 gramů mouky spolu s ostatními surovinami.


Příslušenství v balení


Praktický set obsahuje kromě robotu také příslušenství KitchenAid 5KSMPRA. Jedná se o strojek na těstoviny, s nímž si v pohodlí domova vykouzlíte snadno a rychle lahodné domácí těstoviny, které vás během okamžiku přenesou do prosluněné Itálie.


Obsah balení


 • robot
 • hnětací hák
 • plochý šlehač
 • šlehací metla
 • mlýnek na potraviny + nástavec na zpracování ovoce a zeleniny
 • lis na ovoce a zeleninu
 • krájecí/strouhací nástavec pro přípravu čerstvých pokrmů
 


Klíčové vlastnosti


 • přímý pohon pro ještě rychlejší a lepší výsledky
 • planetární systém mixování
 • velká mísa, ve které se zpracuje až 680 g mouky
 • příslušenství lze mýt v myčce
 • 10 rychlostních stupňů

 


Kuchyňský robot KitchenAid vám pomůže připravit neodolatelné pokrmy, od každodenních obědů až po sváteční dezerty.

  


Velká mísa


Součástí balení je kromě samotného robustního těla robotu také velká nerezová kuchyňská mísa. Tu do přístroje položíte zcela bez obtíží, abyste ihned mohli začít se zpracováním těsta. Mísa má velkou kapacitu 3,3 litru a pojme až 680 g mouky, kterou spolu s ostatními surovinami důkladně zpracuje v těsto na lahodné dezerty i vánoční cukroví.


  


Planetární systém míchání


K práci přístroj používá tzv. planetární systém míchání. Vybraný nástavec (hnětací hák, šlehací metla a podobně) se v prostoru mísy otáčí v různých směrech a úhlech, aby došlo k rovnoměrnému promíchání všech ingrediencí. Můžete se tak spolehnout, že dokonce ani na stěnách mísy nezůstanou nerozmíchané kousky přilepené mouky.


  


Bohaté příslušenství


Kromě samotného robotu nechybí v balení také velká mísa, šlehací metly, plochý šlehač, hnětací háky nebo strojek pro přípravu domácích těstovin.


  


Elegantní design


Kuchyňský robot na první pohled zaujme svým vzhledem. Je vytvořený v neodolatelném robustním designu, který ihned evokuje jeho sílu a efektivitu. Výkonný 250W motor si hravě poradí se zpracováním všech potravin, včetně kořenové zeleniny, ledu a podobně. Nabízí deset rychlostí s maximálně 200 ot./min.


  


Výklopné rameno


K usnadnění práce při manuálním promíchávání těsta, přidávání dalších surovin nebo výměně či sundávání mísy vám poslouží výklopné rameno. Po skončení míchání stačí rameno uvolnit a naklonit nahoru, abyste získali snadný přístup k míse. Celý proces vám nezabere déle než pár sekund.


  


Stabilní chod


Robot s přímým pohonem disponuje namísto běžně používaného řemene ozubenými koly. Díky tomu má ještě vyšší účinnost a nabízí spolehlivé výsledky, abyste měli práci hotovou rychle a bez námahy. Po skončení používání můžete odnímatelné příslušenství vložit do myčky, abyste nemuseli ztrácet čas ručním mytím a měli robot vždy čistý a připravený k dalšímu použití.


 


 
 


Více informací Méně informací