Set výrobků Siemens WM16XEH0CS + WT47XEH0CS

Značka: Siemens , Kategorie: Sety pračka+sušička
Kód zboží: SIEWM16XEH0CSSET

Značky: Siemens

Zjistit dostupnost

Pračka Siemens WM16XEH0CS


Siemens WM16XEH0CS je předem plněná pračka, která vám pomůže pečovat o vaše oblečení. Prádlo bude vždy čisté jako nové a bude krásně provoněné. Pračka při svém provozu spotřebovává jen minimum energie, takže není překvapením, že spadá do nejúspornější energetické třídy A+++. Je mimořádně tichá; s hlučností 47 dB při praní a 72 dB při odstřeďování nebude rušit ostatní členy rodiny nebo sousedy ani v panelových bytech s tenkými stěnami.


Pro koho je určená?


Pračka dokáže na jeden cyklus vyprat až 10 kg prádla. Díky tomu se perfektně hodí především do větších domácností s pěti a více členy. Všichni budou mít své oblečení vždy čisté a voňavé, aniž byste museli prát každý den.


Moderní technologie


Pomocí touchControl tlačítek si zvolte požadovaný program. Kromě základních programů zde najdete také automatické praní, čištění bubnu a podobně. Nechybí ani funkce Reload pro dodatečné přidání oblečení, inteligentní dávkovač i-Dos nebo speciální program stainRemoval, který zajistí, že skvrna od vína či kávy zaručeně zmizí z vaší oblíbené halenky. Před začátkem programu najdete na displeji informace o odhadované spotřebě vody a energie.

 


Klíčové vlastnosti


 • Úsporný provoz s výbornými výsledky a maximální úsporou
 • Tichý provoz vhodný i do panelových bytů
 • Pohodlné ovládání na dálku přes Home Connect
 • Přesné dávkování pracího prostředku i-Dos
 • Velká kapacita 10 kg je ideální i do početných rodin
 • Inteligentní a výkonný motor iQdrive se zárukou 10 let pro vysoce efektivní a úspornou péči o prádlo.
 • AquaStop: Doživotní záruka proti poškození vodou

 
 


Záruka 10 let


Společnost Siemens nabízí k tomuto spotřebiči 10letou záruku na motor iQdrive.


  


Doživotní záruka AquaStop


Kvůli úniku vody z hadice se může stát velký problém nejen s vytopenými sousedy. Díky technologii AquaStop se v případě úniku vody uzavře přívod pojistným ventilem.


  


Připojte pračku k Wi-Fi a ovládejte ji na dálku ze svého telefonu.

 


Přesné dávkování


Dávkování i-Dos vám pomůže dodat prádlu ideální množství pracího prostředku, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. Oblečení bude vždy čisté, svěží a provoněné, abyste si ho každý den rádi oblékali a cítili se v něm sebevědomě.


 Ochrana outdoorových textilií


Pečujte o sportovní oblečení a další outdoorové textilie. Perte je na speciální jemný program, který zajistí jejich dokonalé vyčištění, aniž by došlo k poškození jedinečných látek.


 Buben waveDrum


Kvalitní buben waveDrum pojme až 10 kg prádla na jeden prací cyklus. Při praní je osvětlený LED světlem, takže máte vždy maximální přehled o náplni uvnitř. Buben je tvarovaný tak, aby se voda i prací prostředek vždy dostaly ke každému kousku oblečení.


 Ochrana aquaStop


Nechejte přístroj pracovat o samotě bez rizika, že by mohlo dojít ke vzniku nehody. Ochranný systém aquaStop hlídá pračku jako ostříž. Kdykoliv dojde k náhlé poruše nebo výpadku proudu, ihned pozastaví přívod vody do spotřebiče, abyste nemuseli řešit vyplavenou koupelnu či kuchyni.


 Antivibrační design


Speciální antivibrační design prodlužuje životnost a bezchybnou funkčnost pračky. Snižuje vibrace na minimum, čímž zároveň přispívá k tiššímu a stabilnějšímu chodu. Pračka nepřesahuje hlučnost 47 dB při praní a 72 dB při odstřeďování.


 Funkce Reload


I po zapnutí programu můžete do pračky přidat zapomenutou ponožku. S funkcí Reload jednoduše stačí pozastavit praní, otevřít dvířka a oblečení do bubnu vložit. Pračka se následně spustí a bude pokračovat v cyklu tam, kde skončila.


 
 


Ovládání na dálku


Pračka doplní vaši chytrou domácnost. Patří do skupiny spotřebičů Home Connect, které podporují vzdálené ovládání prostřednictvím aplikace ve smartphonu či tabletu. Stáhněte si aplikaci Home Connect a pouštějte pračku odkudkoliv na světě, kontrolujte průběh programu a nastavení a vybírejte vhodné programy pro aktuální prané oblečení.


 
 


Easy Start


Funkce Easy Start vám pomůže vybrat program na míru. Zvolte odpovědi na uvedené otázky a odešlete vzdáleně výsledky doporučení přes aplikaci do své pračky. Takto během chvilky naleznete ideální program pro ty nejlepší výsledky.


 
 


Motor iQdrive


Pračka je tichá a spolehlivá, hodí se jak do rodinných domů, tak i panelových bytů s tenkými stěnami. Uvnitř se nachází výkonný motor iQdrive, který zajišťuje bezchybnou funkčnost spotřebiče. Je bezkartáčový, takže si zdržuje minimální hlučnost a ty nejlepší výsledky praní.


 
 


Ovládání hlasem


Pračka si plně rozumí s chytrou asistentkou Amazon Alexou, takže ji můžete ovládat snadno svým hlasem. Pro správné fungování hlasového ovládání je potřeba ověřit si, zda aplikace Alexa pro nastavenou zemi podporuje Home Connect.


 
 


Výborné výsledky


Pračka pracuje rychle, tiše a efektivně. Během několika desítek minut bude vaše oblečení čisté a voňavé. Jde o ideálního pomocníka pro každodenní praní, abyste měli vždy v šatníku čisté a svěží oblečení pro každou příležitost.


 
 


Propojení zařízení


Vytvořte si vlastní propojení uvnitř domácnosti s tzv. triggers. Partnerství IFTT, iHaus a Magenta Smart Home umožní např. přehrávat hudbu v obývacím pokoji, jakmile dojde ke skončení praní.


 
 


Systém k odstranění skvrn


Systém stainRemovel si poradí až se 16 různými typy skvrn stiskem jediného tlačítka. Nemusíte přidávat žádné další chemické přípravky ani oblečení manuálně předčišťovat, takže se vám práce ještě usnadní a výsledky budou vždy dokonalé.

Sušička Siemens iQ800 WT47XEH0CS


Siemens iQ800 WT47XEH0CS je sušička vybavená tepelným čerpadlem, které jí umožňuje efektivně využívat tepelnou energii během procesu sušení. Díky tomu je mnohem výkonnější a energeticky efektivnější než její předchůdkyně – nachází se ve třídě účinnosti sušení B. Díky svým rozměrům 59,8 × 84,2 × 59,9 cm je navíc opravdu flexibilní – vejde se téměř kamkoliv, kam dosáhne přívodní kabel.


Úsporná a tichá


Nejen, že vám ušetří spoustu času, který byste jinak strávili nekonečným žehlením, ale postará se také o to, aby se vám zbytečně neztrácely finance. Sušička Siemens iQ800 WT47XEH0CS totiž spadá do energetické třídy A+++, takže je extrémně šetrná. Maximální hlučnost pak dosahuje 62 dB.


16 programů


Samozřejmostí jsou standardní programy na bavlnu a snadno udržovatelné prádlo. Tento model je ale navíc vybaven řadou dalších programů, například na spodní prádlo, ručníky, košile, polštáře a outdoorové oblečení. Pokud opravdu spěcháte, jistě oceníte 40minutový program Super 40'.Siemens iQ800 WT47XEH0CS, bílá


 


Klíčové vlastnosti:


 • IntelligentCleaning system: pouze odstraňujete žmolky a zbytky tkanin po přibližně každém dvacátém cyklu sušení
 • Kontrolujte a ovládejte vaši sušičku bez ohledu na to, kde se nacházíte - pomocí snadno použitelné aplikace Home Connect (dostupné pro iOS a Android)
 • Snižuje i silné pomačkání a záhyby před žehlením: programy smartFinish pro obleky, košile a halenky
 • A+++: suší extrémně efektivně
 • TFT displej comfortTouch: nejvyšší úroveň jednoduchého ovládání v kombinaci s maximální funkčností

  
 


Zažijte budoucnost s chytrými spotřebiči Siemens


Sušičky Siemens s technologií Home Connect můžete ovládat několika kliknutími bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Také můžete dostávat notifikace o průběhu cyklu, nebo si nechat doporučit ten správný cyklus pro vaše oblečení. Objevte vzrušující funkce, které vám umožní přizpůsobit proces sušení prádla vašim plánům. 


 


Revoluční inteligentní sušení 


Systém intelligentCleaning poskytuje maximální pohodlí bez kompromisů, pokud jde o výkon, protože zbytky tkanin a uvolněná vlákna z oblečení už není třeba odstraňovat z filtrů po každém cyklu, ale až po dvaceti cyklech.


 


Obzvlášť šetrný k vašemu prádlu


Náš softDry buben má unikátní design. Ten bubnu zajišťuje stálý proud vzduchu a konstantní teplotu. Prohnuté unášeče rozvádějí rovnoměrně teplý vzduch a přehazují prádlo šetrněji a účinněji, než dosud. Díky nové struktuře povrchu klouže prádlo v sušicím bubnu jako na vzduchovém polštáři. Je o něj postaráno s maximální jemností.

 


Super rychlý program pomůže, když spěcháte


S programem super 40´ bude prádlo dokonale suché za pouhých 40 minut, a to díky optimalizované regulaci teploty a přizpůsobené ochlazovací fázi.Prádlo se po usušení v bubnu ještě až dvě hodiny načechrává (lze kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout).Tím se eliminuje jeho pomačkání.

 


Optimální úroveň sušení


Sušičky Siemens jsou vybavené senzory, které přesně měří vlhkost prádla a regulují teplotu v bubnu, aby se zabránilo přehřívání nebo nerovnoměrnému sušení. Díky tomu máte jistotu, že je o vaše prádlo perfektně postaráno.


 


Větší stabilita a tišší chod


Design bočních stěn sušiček Siemens je nejen velmi poutavý, ale především poskytuje více stability a omezuje vibrace. Posílená izolace také snižuje hluk pro váš klid.

 


Programy, které potřebujete


Sušičky Siemens nabízí širokou škálu programů. Kromě těch běžných si nemusíte dělat starosti ani se sušením např. vlny, outdorového oblečení, či spodního prádla.


Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 90.0 cm
Výška balení 65.0 cm
Hloubka balení 80.0 cm
Hmotnost balení 145.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu