Síťová karta TP-Link UE305, USB 3.0/RJ45 (UE305) černý

Značka: TP-Link , Kategorie: Síťové karty
Kód zboží: TPKUE305

Nejlepší přítel každého hráče Stačí zapojit do rozhraní USB 3.0 a adaptér UE305 vám umožní připojit konzoli Nintendo Switch ke kabelové síti, která představuje mnohem rychlejší a stabilnější typ...

Zjistit dostupnost

TP-Link UE305


Kompaktní síťový adaptér TP-Link UE305 vám zprostředkuje volný ethernetový port s gigabitovou rychlostí u notebooků, počítačů a dalších elektronických zařízení. Univerzální příslušenství lze používat také s herní konzolí Nintendo Switch, abyste ji mohli snadno a pohodlně připojit k domácímu internetu a užívat si online dostupný obsah. Adaptér není potřeba instalovat, stačí ho zapojit do volného USB portu a díky funkci Plug & Play ho ihned můžete začít používat. V době nepoužívání ho jednoduše složíte a uložíte do kapsy nebo do tašky, abyste ho měli vždy k dispozici.


Klíčové vlastnosti:


  • Adaptér pro kabelové připojení k internetu
  • Podpora vysokorychlostního gigabitového Ethernetu
  • Plug & Play zapojení bez nutnosti instalace
  • Kompaktní design ideální i na cesty
  • Lze ho použít i s konzolí Nintendo Switch

Síťový adaptér vám zajistí zábavu bez vyrušování.

 


Ideální pro hráče


Pomocí adaptéru můžete k internetové síti připojit dokonce i herní konzoli Nintendo Switch. Stačí, když máte dostupný USB 3.0 port, do kterého adaptér patří. Po aktivaci získáte rychlejší a stabilnější připojení, abyste si všechny oblíbené herní tituly mohli vychutnat bez sebemenšího zaváhání.

 


Připojení přes USB


Pro používání adaptéru nepotřebujete nic jiného než volný USB konektor. Připojíte ho k počítači, notebooku a nespočtu dalších zařízení, kterým chcete dodat rychlé a spolehlivé kabelové internetové připojení.

 


Podpora gigabitové rychlosti


Příslušenství podporuje gigabitové rychlost Ethernetu až 1 000 Mb/s. Zajišťuje proto rychlý přenos dat i stahování souborů či streamování videa ve vysoké kvalitě.

 


Kompaktní design


Noste ho všude s sebou a používejte, kdykoliv se vám to hodí. Díky mimořádně nízkým rozměrům a zanedbatelné hmotnosti se vám adaptér vejde do kapsy od kalhot i do batohu.

 


Plug & Play 


Instalaci nepotřebuje. S funkcí Plug & Play ho stačí pouze připojit do USB portu. Počítač si ho automaticky načte a umožní připojení ethernetového kabelu bez dalších komplikací.

 


Vysoká kompatibilita


Univerzální adaptér můžete používat s počítači, Mac přístroji i herní konzolí Nintendo Switch. Kabel lze vést z modemu, routeru i switche. Přístroj si skvěle rozumí s operačními systémy Windows, macOS, Linux i Nintendo Switch.


Nejlepší přítel každého hráče Stačí zapojit do rozhraní USB 3.0 a adaptér UE305 vám umožní připojit konzoli Nintendo Switch ke kabelové síti, která představuje mnohem rychlejší a stabilnější typ připojení ve srovnání s Wi-Fi sítí. Dopřejte si velmi rychlé a vysoce kvalitní stahování na vaší konzoli Nintendo Switch.

Připojte svá USB zařízení k internetu kabelem Připojte svůj notebook, počítač a další webová zařízení s portem USB k modemu, routeru nebo síťovému switchi, a poskytněte jim tak přístup ke kabelové síti. Adaptér byl navržen pro většinu moderních zařízení, aby mohla využívat výkonné a velmi rychlé kabelové připojení k síti – ideální pro zařízení, která nejsou vybavená ethernetovým portem RJ45.

Gigabitová síť pro rychlý a stabilní přenos dat Adaptér je vybaven portem USB 3.0 a gigabitovým ethernetovým portem a podporuje přenosové rychlosti v síti až 1 000 Mbit/s, takže je ideální volbou pro rychlý přenos a stahování velkých souborů, plynulé streamování, intenzivní hraní her a mnoho dalších činností.

Složitelná a lehká konstrukce Hmotnost: 20 g Velikost: 71 x 26 x 16,2 mm

Snadno použitelné zařízení díky technologii „Plug and Play“ Adaptér je možné používat již několik vteřin po zapojení – není nutné ručně instalovat žádné ovladače. Intuitivní LED kontrolka přehledně indikuje stav sítě. Podpora připojení „Plug and Play“ pro Nintendo Switch, Windows 10/8.1 a Linux OSPoznámka: Pro použití adaptéru v systémech Windows 7/8 a macOS je nezbytný ovladač, který je nutné stáhnout z webových stránek společnosti TP-Link.

SPECIFIKACE Rozměry: 1x 10/100/1000Mbps RJ45 Ethernet Port Výstupní rozhraní: Reset Vstupní rozhraní: 1x USB 3.0 Port Chipset: AX88179 Certifikace: CE, FCC, RoHS Operační teplota: 0C - 40C Podporované systémy: Nintendo Switch, Windows 10/8.1/8/7, macOS, Linux

Záruka 24 měsíců
Partnumber UE305
Další parametry
1
1000 Mbit (1 Gbit)
Wi-Fi Standardy nemá Wi-Fi
Rozhraní USB
Typ drátový
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2.6 cm
Výška výrobku 7.1 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.2 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 18.1 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací