Síťový rozvod LAN po 230V TP-Link TL-PA4010 KIT (TL-PA4010KIT) bílý (vrácené zboží 8800150369)

bazar
Značka: TP-Link , Kategorie:
Kód zboží: -8892492

Bazar - vrácené zboží 8800150369

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800150369

Internet bez kabelu a konfigurace

Přáli byste si mít k dispozici stabilní vysokorychlostní síť ve všech částech domu, aniž byste museli řešit kilometry kabelů, vrtání či konfiguraci? Bezpochyby odpovíte, že ano, jen možná netušíte, jaké zvolit řešení. Narazili jste na startovní sadu nano powerline adaptérů TP-Link TL-PA4010 KIT? Vaše trable právě skončily. Sada dokáže z vašeho stávajícího okruhu vytvořit dokonalou multimediální síť jako mávnutím kouzelného proutku. A to jednoduše tak, že z každé elektrické zásuvky v domácnosti či kanceláři současně učiní zprostředkovatele internetového připojení.


Design ve znaku jednoduchosti

Čím je technologická vychytávka v podobě startovní sady TP-Link TL-PA4010 KIT tak atraktivní? Důvodů je několik. Kromě toho, že zprostředkuje připojení k internetu bez přebytečných kabelů – jednoduše cestou Plug and Play obcházející nutnost konfigurace – vyznačuje se inovativním ultrakompaktním designem, díky němuž je podstatně menší než ostatní powerline adaptéry. Pro srovnání, běžná kreditní karta disponuje rozměry 54 mm na šířku, 85 mm na délku, adaptér na šířku pouze 28,5 mm, na délku 65 mm. Z toho plyne, že úspora prostoru není bezvýznamná.


Zapojíte jako běžný spotřebič

Cesta k internetu je jednodušší, než se na první pohled může zdát. Součástí dodávky jsou všeho všudy dva adaptéry, z nichž jeden zapojíte do nejbližší elektrické zásuvky, druhý ke kompatibilnímu zařízení, se kterým zprovozníte kabelové připojení k internetu. Nezáleží na tom, jestli se jedná o počítač nebo super moderní chytrou televizi s velkoplošnou obrazovkou. Adaptér disponuje třemi LED kontrolkami, v okamžiku, kdy se rozsvítí LED powerline, online síť je k dispozici. Případné další adaptéry už pak pouze zapojíte do zásuvky.


Raketová rychlost se zabezpečením

Se startovní sadou nejde jen tak o ledajakou síť. Spárování s každým dalším adaptérem se doporučuje stisknutím odpovídajícího tlačítka, čímž jej ihned učiníte součástí powerline sítě s 128bitovým šifrováním AES. K čemu je dobré? Především k zabezpečení vaší sítě před nežádoucími útoky zvenčí, což na základní rovině ocení jak vaše osobní data, tak veškerá zařízení, která jsou součástí sítě, v rovině vyšší.

Zabezpečení se jeví o to důležitější, když si uvědomíme, jakou robustní síť s TP-Link TL-PA4010 KIT vlastně získáváme. S využitím pokročilé HomePlug AV technologie streamujete data rychlostí až 500 MB/s a to až do vzdálenosti 300 metrů. Máte tak příležitost sledovat filmy ve vysokém HD rozlišení, poslouchat hudbu online, hrát hry nebo přenášet velkoobjemové soubory bez dlouhého čekání. A co víc, výhody bezdrátové sítě si užijete třeba i na zahradě či v kůlničce na dříví.

Stabilita jako samozřejmost

Jak se práce se síťovým rozvodem projeví na spotřebě energie? Věřte nebo ne, rozhodně si polepšíte. Spolu s praktickým designem se můžete těšit na režim úspory energie, na který adaptér automaticky přechází po určité době nečinnosti. Výsledkem je až 85% rozdíl oproti předchozímu stavu. Obáváte se kolísání datového toku? Nedělejte si starosti. Integrovaný filtr elektrické sítě potlačuje interference z okolních elektrických zařízení a rychlost zůstává konstantní i při zapojení spotřebičů s vysokou spotřebou.

Avšak to není všechno. Technologie Quality of Sevice – inteligentní vychytávka, s níž se můžete setkat u vysokorychlostních routerů – přizpůsobuje rychlost datového toku dle činnosti, které se aktuálně věnujete. Jde vám především o hraní online her? Zvolte si režim, zajištující hladké streamování bez nepříjemných výpadků a zasekávání. Chcete raději „skajpovat“ s přáteli z opačné strany zeměkoule? Žádný problém. Technologie vám vyjde vstříc, ať již se chcete věnovat čemukoliv.

Šetrnost k životnímu prostředí

Adaptér se pyšní důrazem na šetrnost k životnímu prostředí a tím pádem i k vašemu zdraví. Je nositelem certifikace CE, FCC, ale i RoHC, kterou si zasluhují produkty eliminující nebezpečné látky včetně olova, rtuti nebo kadmia. V dodávce kromě adaptéru TL-PA4010 KIT najdete ethernetový kabel RJ45, instalační CD a příslušnou dokumentaci. Na produkty TP-Link se vztahuje prodloužená záruka v délce 36 měsíců s bezplatným servisem, možnou náhradou za adaptér nový či vrácení peněz.

Vráceno - Použito

K čemu slouží tento produkt
Startovní kit AV500 Adaptérů TP-LINK TL-PA4010KIT využívá vašich stávajících domácích elektrorozvodů k přenosu dat současně s elektrickou energií. Díky tomu stačí bez potřeby dalších kabelů zapojit adaptér TL-PA4010KIT do stávajících elektrických zásuvek a za okamžik vytvoříte síťovou infrastrukturu s rychlostí až 500Mbps. TL-PA4010KIT přenese HD video a dokonce i 3D filmy a díky miniaturnímu designu můžete tento adaptér snadno zapojit kdekoliv u vás doma!Miniaturní design, ultra kompaktní
Díky novému ultra kompaktnímu designu jsou adaptéry TL-PA4010KIT mnohem menší než ostatní mini powerline produkty nabízející rychlost 500 Mbit/s. S tloušťkou pouhých 28,5 mm téměř splývají s krytem každé elektrické zásuvky.

Rychlost až 500 Mbit/s, dosah až 300 metrů
S pokročilou technologií HomePlug AV poskytují adaptéry TL-PA4010KIT uživatelům stabilní a vysokorychlostní přenos dat rychlostí až 500 Mbit/s na vzdálenost až 300 metrů. Společně s integrovaným výkonným šifrováním AES jsou adaptéry TL-PA4010KIT skvělou volbou pro kompletní domácí řešení určené pro připojení všech síťově kompatibilních zařízení – od počítačů a herních konzolí až po set-top boxy pro IPTV, tiskárny a pevné disky NAS.

Přenos HD videa
Díky vysoké přenosové rychlost powerline technologie, která dostahuje až 500 Mbps umožnuje hladký přenos (streamování) HD videa.

Snížení spotřeby energie až o 85 %
Powerline adaptér nové generace TL-PA4010KIT má se svým praktickým designem a sofistikovaným režimem řízení spotřeby nižší spotřebu energie než stávající powerline adaptéry. Pokud po určitou dobu neprobíhá příjem nebo odesílání dat, adaptér se automaticky přepne z pracovního režimu do úsporného režimu a snižuje tak spotřebu energie až o 85 %*.

*Skutečné hodnoty se liší v závislosti na síťových a provozních podmínkách.

Tlačítko párování pro snadné zabezpečení sítě
Jednoduše stiskněte tlačítko párování na adaptérech a za několik minut vytvoříte powerline síť se 128-bitovým šifrováním AES pro zabezpečení sítě a ochranu dat.
Je to tak snadné!
1. Zapojte adaptér do elektrické zásuvky
2. Připojte k adaptéru zařízení pomocí síťového kabelu
3. Stiskněte tlačítka pro šifrování – a to je vše!

Podpora technologie QoS pro pokročilou optimalizaci médií
Technologie Quality of Service (QoS) upřednostňuje požadavky na šířku pásma u datového provozu. Uživatelé si mohou vybrat typ provozu, který budou používat – internet, hraní online her, audio, video nebo VoIP a funkce QoS zajistí plynulý datový tok pro tuto aplikaci i v době, kdy budou v síti současně běžet ostatní aplikace.

Hlavní znaky:

  • Vyhovuje standardu HomePlug AV a nabízí vysokorychlostní přenos dat rychlostí až 500 Mbit/s.
  • Miniaturní design, menší než většina powerline adaptérů dostupných na trhu, působí přirozeně v každé elektrické zásuvce
  • Žádné nové kabely, zapojení typu Plug and Play bez nutnosti konfigurace
  • Patentovaný režim úspory energie automaticky snižuje spotřebu až o 85 %

Záruka 36 měsíců
Partnumber TL-PA4010KIT
Další parametry
1
10/100 Mb/s
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 18.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací