Síťový rozvod LAN po 230V TP-Link TL-PA7020PKIT Starter Kit + IP TV na 1 měsíc ZDARMA (TL-PA7020PKIT) (vrácené zboží 8800231109)

bazar
Značka: TP-Link , Kategorie: Rozvody LAN po 230V
Kód zboží: -9260979

Bazar - vrácené zboží 8800231109

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800231109

TP-Link TL-PA7020PKIT Starter Kit


TP-Link TL-PA7020PKIT Starter Kit je skvělé řešení pro každého, kdo chce pokrýt velké oblasti internetem, ale přitom nechce složitě tahat kabely po celém domě. Internet o rychlosti až 1 000 Mbps totiž dokáže šířit prostřednictvím vaší stávající elektrické sítě.


Použití je přitom jednoduché, jak jen to jde – stačí jeden adaptér připojit do zásuvky a k vašemu routeru/modemu přes ethernet port a pak už bude připojení přenášeno do vaší elektrické sítě a prostřednictvím dalšího adaptéru jej dostanete do dalších místností/podlaží, kde je potřeba.


Navíc není blokována žádná elektrická zásuvka, neboť adaptéry mají vlastní elektrickou zásuvku s výkonem 16 A a odrušovacím filtrem, takže připojené zařízení nijak negativně nebude ovlivňovat výkon sítě. Vysokým rychlostem a stabilitě zde navíc výrazně napomáhá i dvojice gigabitových ethernet portů pro připojení zařízení klasicky kabelem.Pokryjte internetem i velké oblasti jen prostřednictvím stávající elektrické sítě! Bez tahání jakýchkoli kabelů.

Až 1 000 Mbps


Díky technologii HomePlug AV2 se můžete těšit na internet o rychlosti až 1 000 Mbit/s. Je tak určený i pro nejnáročnější činnosti, jako je například streamování v nejvyšším rozlišení.

2× Gigabitový Port


Adaptér má na svém těle hned dva gigabitové porty pro bezproblémové připojení internetu až ke dvěma zařízením pomocí kabelu: například k televizorům, herním konzolím nebo stolním PC.

Plug and Play


Výhodou je i to, že stačí adaptér Powerline připojit k routeru, druhý powerline do zásuvky v jiné místnosti a připojit k němu vaše zařízení přes ethernet kabel. A to je vše – žádné další složitosti.

Další zásuvka pro vaše zařízení


Součástí adaptéru je i elektrická zásuvka s výkonem až 16 A, kterou můžete používat naprosto standardně – tedy pro zapojení dalších zařízení bez nutnosti využívat prodlužovací kabel. Navíc má zabudovaný filtr šumu eliminující rušení elektrického signálu, které by jinak mohlo negativně ovlivnit výkon powerline sítě.

Úspora energie až o 85 %


Jednou z výhod adaptéru Powerline nové generace je jednoznačně jeho režim úspory. Adaptér se totiž dokáže sám inteligentně přepínat z běžného „provozního“ režimu do „úsporného“ a snížit tím spotřebu energie až o 85 %.


Vráceno - Použito

Při zakoupení tohoto produktu v tomto období 1.9. – 30. 6. 2020 získáte internetovou televizi od SledováníTV ZDARMA na 1 měsíc!

Premium 1 měsíc
CZ Premium: 1 měsíc, 139 kanálů, 120 hodin nahrávání, 168 hodin zpětného přehrávání, HBO GO, v ceně 799 Kč
SK Premium: 1 měsíc, 128 kanálů, 120 hodin nahrávání, 168 hodin zpětného přehrávání, HBO GO, v ceně 24,99 EUR

 • Vyhovuje standardu HomePlug AV2 a nabízí vysokorychlostní přenos dat až 1000 Mbit/s, podporuje všechny vaše online potřeby
 • 2 gigabitové porty zajišťují bezpečné kabelové připojení pro stolní počítače nebo IPTV
 • Díky integrované napájecí zásuvce o žádnou svou elektrickou zásuvku nepřijdete
 • Zapojení typu Plug and Play bez nutnosti konfigurace
 • Patentovaný úsporný režim automaticky snižuje spotřebu energie až o 85 %1000 Mb/s! Dokonalé řešení pro činnosti náročné na šířku pásma
Sada TL-PA7020P KIT je vybavena vyspělou technologií HomePlug AV2 a poskytuje uživatelům vysokorychlostní přenos dat o rychlosti až 1000 Mb/s, což je ideální pro aplikace náročné na šířku pásma, jako je například souběžný streaming multimediálního obsahu v rozlišení HD/3D/4K, hraní online her a přenosy objemných souborů.

2 gigabitové porty zajišťují maximální konektivitu
Dva gigabitové ethernetové porty umožňují sadě TL-PA7020P KIT připojit současně až dvě zařízení, která se připojují k internetu pouze pomocí kabelu. Díky tomu je sada TL-PA7020P KIT dokonalým společníkem pro domácí zábavu. Připojte jakákoli dvě zařízení – třeba chytrý televizor, herní konzole nebo úložiště NAS a počítače – k internetu současně. Stačí zapojit ethernetový kabel do adaptéru Powerline – a je hotovo!

Není nutná žádná konfigurace, sada podporuje plug-and-play
Zasuňte jeden adaptér Powerline do elektrické síťové zásuvky a připojte jej k routeru, zasuňte druhý adaptér Powerline do elektrické síťové zásuvky v jiné místnosti a připojte k němu zařízení podporující připojení k internetu prostřednictvím sítě Ethernet – to je celé!

O elektrickou zásuvku nepřijdete
Protože můžete elektrické zásuvky potřebovat pro jiná zařízení, jsou adaptéry sady TL-PA7020P KIT osazeny průchozí napájecí zásuvkou, což znamená, že je můžete používat jako obvyklou elektrickou zásuvku. Připojte své chytré televizory nebo herní konzole přímo do adaptéru Powerline, jako by šlo o normální zásuvku. Nepřijdete tak o žádné přípojné místo. Adaptér má vestavěný filtr šumu, jenž pomáhá bránit, aby šum elektrického signálu nežádoucím způsobem ovlivňoval přenos dat přes adaptér Powerline.

Úspora energie až 85%
TL-PA7020P KIT, nová generace adaptéru Powerline, má praktickou konstrukci, jež zahrnuje sofistikovaný režim úspory energie, který automaticky přepíná mezi obvyklým režimem "Provoz" a režimem "Úspora energie" – dokáže tak snížit svou spotřebu energie až o 85%

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Rozsah:

 • 300 m

Šifrování

 • Powerline Security: 128bitová AES

Rozhraní

 • 2 * Gigabitový ethernetový port, napájecí zásuvka

Spotřeba energie

 • Maximální: 6W (220V / 50Hz)
 • Typické: 6W (220V / 50Hz)
 • Pohotovostní režim: 0.5W (220V / 50Hz)

Výstupní výkon do integrované zásuvky:

 • 16 A

Obsah balení

 • Napájecí adaptér Powerline Ethernet
 • 6.5 m (2 m) kabel Ethernet kabelu (RJ45) Průvodce rychlou instalací
 • CD

Záruka 36 měsíců
Partnumber TL-PA7020PKIT
Další parametry
2
1000 Mbit (1 Gbit)
1000 MB/s
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 10.3 cm
Hloubka balení 22.6 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací