Skener Epson Perfection V550 Photo (B11B210303) černý

Značka: Epson , Kategorie: Skenery
Kód zboží: EPSB11B210303

Skener

Zjistit dostupnost

Epson Perfection V550 Photo


Epson Perfection V550 Photo je skener, s nímž vdechnete vašim klasickým fotografiím nový život. Umožní totiž skenovat bohatou škálu filmových negativů i pozitivů, a to až do středního formátu. Navíc budete mít k ruce i technologii Digital ICE a software Epson Easy Photo Fix, díky čemuž fotografie převedete do digitální formy v té nejvyšší možné kvalitě.


Klíčové vlastnosti:


 • Skenování ve špičkové kvalitě
 • Technologie Digital ICE pro obnovení poškozených filmů
 • Možnost skenovat na sociální sítě a do cloudu
 • ReadyScan LED pro skenování bez čekání

Vdechněte starým fotografiím nový život.

 


Špičková kvalita skenování


Epson Matrix CCD je technologie mající k dispozici vysoké optické rozlišení 6 400 dpi. Díky tomu z fotografií vytěží i ten nejmenší detail.


 


Digital ICE


Technologie Digital ICE vám pomůže obnovit poškozené filmy digitálně, aniž by bylo nutné je ručně retušovat. Automaticky odstraní nedokonalosti, jako jsou škrábance či otisky prstů na filmech atp. Se softwarem Epson Easy Photo Fix pak snadno vylepšíte vybledlé barvy i prosvětlení a odstraníte prach.


 


Skenování do cloudu


K dispozici je také funkce Epson Easy Photo Scan, jejíž prostřednictvím můžete rovnou skenovat na různé sociální sítě, stejně jako na cloudové služby. Výsledkem je, že budete mít přístup k naskenovaným fotografiím odkudkoli potřebujete a budete je moci snadno sdílet – například s rodinou i přáteli.


 


Snímání filmů


Integrovaná jednotka pro snímání průhledných předloh přináší možnost najednou skenovat až dva 35mm filmové pásky (12 snímků) nebo čtyři 35mm diapozitivy. Problémem nejsou ani filmy středního formátu. Software ArcSoft Scan 'n' Stitch Deluxe pak umožní skenovat až do formátu A2.


 


Technologie ReadyScan LED


Díky technologii ReadyScan LED můžete začít skenovat téměř okamžitě – bez nežádoucího čekání. Zásluhou toho je spotřeba zařízení zanedbatelná – má tak velmi dobrý vliv na životní prostředí i vaši peněženku.

FOTOGRAFICKÝ SKENER
Fotografický skener, který rychle převede staré, vybledlé fotografie, filmy a diapozitivy na ostré a čisté digitální obrazy.

Epson Perfection V550 Photo je všestranný fotografický skener, který vašim starým fotografiím propůjčí nový život. Snadno a velmi rychle s ním můžete skenovat celou řadu filmových negativů i pozitivů – až do středního formátu – a využívat technologii Digital ICE® a software Epson Easy Photo Fix pro převod svých starých fotografií na čisté a ostré digitální obrazy.

Rychlé a vysoce kvalitní skenování
Technologie Epson Matrix CCD nabízí optické rozlišení 6 400 dpi a pomůže vám věrně zachytit každý detail. Díky rychlé a úsporné technologii Epson ReadyScan LED můžete začít skenovat své fotografie a filmy téměř okamžitě, protože skener nepotřebuje prakticky žádný čas k zahřívání.

Obnova starých fotografií
Pomocí technologie Digital ICE lze poškozené filmy digitálně opravit i bez časově náročného retušování. Tato technologie dokáže automaticky odstranit veškeré nedokonalosti, škrábance a otisky prstů na skenovaných filmech. Software Epson Easy Photo Fix obnovuje vybledlé barvy, odstraňuje prach a upravuje prosvětlení, čímž přivádí vaše staré fotografie zpět k životu.

Převod negativů do digitální podoby
Integrovaná jednotka pro snímání průhledných předloh umožňuje skenovat dva 35mm filmové pásky (12 snímků) nebo čtyři 35mm diapozitivy v rámečku současně. Poradí si také s filmy středního formátu. Pomocí softwaru ArcSoft® Scan 'n' Stitch Deluxe™1 můžete skenovat předlohy až do formátu A2, např. velké fotografie, novinové články, plakáty atd.

Skenování do cloudu
Funkce Epson Easy Photo Scan umožňuje přímé skenování do vybraných sociálních sítí a na stránky pro sdílení fotografií. Podporuje také další služby cloudového úložiště. Ke svým fotografiím tak budete mít přístup prakticky odkudkoli a budete je moci snadno sdílet s přáteli a rodinou.

Úspora energie
Tento fotografický skener se vyznačuje prakticky nulovým časem potřebným k zahřívání a nízkou spotřebou energie. Pomáhá tak snížit nejen vaše účty za elektřinu, ale i dopady na životní prostředí.

ZÁKLADNÍ FUNKCE

 • Vysoce kvalitní skenování
 • Optické rozlišení 6 400 dpi
 • Digital ICE®
 • Oživte staré či poškozené filmy
 • Skenování do cloudu
 • Nahrávejte fotografie přímo na internet
 • Snímání filmů
 • Filmy, diapozitivy a filmy středního formátu
 • Rychlé spuštění
 • Technologie ReadyScan LED

Technické specifikace:
Typ skeneru: Skener s plochým ložem
Skenovací rozlišení: 6.400 dpi (horizontálně x vertikálně)
Optical Resolution: Main 6.400 dpi x Sub 9.600 dpi
Optická hustota: 3,4 Dmax
Skenovací oblast: 216 mm x 297 mm (horizontálně x vertikálně)
Formáty papíru: A4
Hloubka barev: Vstup: 48 bitů Barva, Výstup: 48 bitů Barva
Kategorie: Samostatné pracoviště

Zdroj světla: White LED, IR LED with ReadyScan LED Technology
Scanning Method: Fixed documents and moving carriage
Výstupní rozlišení: 50~6400 (1 dpi step), 9600, 12800 dpi

Odrazové skenování: Monochrome (speed/best): 31/43 s/str. - Color (speed/best): 31/43 s/str. ,, Monochrome (speed/best): 10/15 s/str. - Color (speed/best): 10/15 s/str. ,, A4 Preview: 20 s/str. ,

Skenování filmů: 35mm negative film, 4800dpi: 88 s - Speed 100 s - Best, 35mm negative film, 2400dpi: 39 s - Speed 39 s - Best, 35mm positive film, 4800dpi: 71 s - Speed 81 s - Best, 35mm positive film, 2400dpi: 33 s - Speed 33 s - Best

Plochý skener: formát dokumentu A4
Podporovaný film – TPU 35mm filmový pás: 2 x 6 rámečků, 35mm orámovaný film: 4 snímky, 120/220 Medium format (Max. 6 x 22cm)

Korekce obrazu: Technologie Digital ICE, Redukce zrnění, Odstranění prachu, Korekce barev, Print Image Matching II, Automatická optimalizace expozice, Maska rozostření s redukcí šumu, Descreening s optimalizací rastru, Korekce tónů podle histogramu, Barevná paleta pro Easy Color Fix, Korekce světla na pozadí

Rozhraní: USB 2.0 typu B

Rozměry výrobku: 280? x 485 x 118 mm (šířka x hloubka x výška) Hmotnost výrobku: 4,1 kg
Obsažený software: ABBYY FineReader® Sprint 8.0 (MacOS), ABBYY FineReader® Sprint 9.0 (Windows), ArcSoft Scan-n-Stitch Deluxe (pouze Windows), Epson Copy Utility, Epson Easy Photo Scan, Epson Event Manager, Epson Scan
Kompatibilní operační systémy: Mac OS 10.5.8 nebo novější, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
Elektrotechnické normy: Splňuje podmínky programu Energy Star
Vlhkost vzduchu Provoz: 10% - 80%, Skladování 10% - 85%
Teplota Provoz: 10° C - 35° C, Skladování 25° C - 60° C

Záruka 24 měsíců
Partnumber B11B210303
Snímání
Maximální velikost předlohy A4
Optické rozlišení - osa x 6400 DPI
Optické rozlišení - osa y 9600 DPI
Hardwarové rozlišení pro MAC 6400 DPI
Hardwarové rozlišení pro WIN 6400 DPI
Barevná hloubka 48 mil
Možnost propojení
Rozhraní USB 2.0
Ne
síťové 230 V
Vybavení
Nástavec na diapozitivy Ano
Automatický podavač Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 11.8 cm
Hloubka výrobku 48.5 cm
Hmotnost výrobku 4.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 37.5 cm
Hloubka balení 57.5 cm
Hmotnost balení 2.1 kg
Více informací Méně informací