Sluchátka Apple AirPods 2021 (MME73ZM/A)

Značka: Apple , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: APPMME73ZMAZAN

APPLE AirPods (3. generace) Hlavní vlastnosti: *Design Apple *Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy pro působivý trojrozměrný dojem z poslechu *Ohromně kvalitní zvuk díky adaptivní...

Zjistit dostupnost

Apple AirPods (3. generace)


AirPods třetí generace přichází s novým a lepším designem i technologií prostorového zvuku. To znamená, že vás dokonale obklopí trojrozměrným zvukem, abyste si filmy, seriály, hudbu i hry vychutnali jako nikdy předtím. V kombinaci s pouzdrem, které lze nabíjet bezdrátově skrze MagSafe, navíc dokážou přehrávat hudbu až 30 hodin na nabití!


Vzhledem k odolnosti IPX4 se je nemusíte obávat vzít například na tvrdý trénink. Novinkou je i technologie adaptivní ekvalizace, která se stará o vyladění zvukového projevu přesně podle tvaru vašeho ucha. 


Klíčové vlastnosti:


  • Výdrž až 30 hodin
  • Pouzdro s bezdrátovým nabíjením MagSafe
  • Adaptivní ekvalizace zvuku přesně podle tvaru vašeho ucha
  • Technologie prostorového zvuku
  • Dokonale zřetelné hovory díky mikrofonu se speciální akustickou síťovinou
  • Geniálně jednoduché párování se zařízeními Apple 

 


Vyladěná k dokonalosti!

 


Technologie prostorového zvuku


AirPods disponují technologií prostorového zvuku i dynamickým snímáním polohy hlavy, aby se postarala o dokonalé obklopení zvukem ze všech stran. Výsledkem je trojrozměrný zážitek z poslechu hudby i sledování filmů a seriálů.

 


Adaptivní ekvalizace


Nabízí se také technologie adaptivní ekvalizace, kdy dochází inteligentně k vyladění zvukového projevu přesně podle tvaru vašeho ucha. Starají se o to mikrofony mířené dovnitř. Podle dat, která sluchátkům poskytují, pak dokážou AirPods sama okamžitě přizpůsobit nízké a střední frekvence, aby vynikl každý detail. Kombinace speciálního zesilovače a dynamického budiče navíc znamená, že si užijete zvuk s luxusními basy i přesným podáním průzračných výšek.

 


Čisté hovory


Obě sluchátka mají integrovaný mikrofon se speciální akustickou síťovinou. Díky tomu je tlumen nežádoucí zvuk větru při hovorech pro zřetelnější komunikaci.

 


AAC-ELD


AirPods disponují novým hlasovým kodekem AAC-ELD, díky němuž budou hovory skrze FaceTime přenášeny v HD kvalitě. Skupinové hovory pak budou díky prostorovému zvuku reálné tak, jako byste se opravdu sešli.

 


Promyšlený design


AirPods mají univerzální design, díky kterému perfektně padnou do uší a přizpůsobí se tvaru vašeho zvukovodu.

 


Dotykové ovládání


Intuitivního ovládání Apple docílil díky tlakovému snímači, který poskytuje perfektní kontrolu nad ovládáním.

 


Odolnost IPX4


AirPods i nabíjecí pouzdro plní odolnost vůči potu i vodě dle IPX4, takže se nemusíte bát vzít je na tvrdý trénink.

 


Pouzdro s bezdrátovým nabíjením


Pouzdro MagSafe lze snadno dobíjet bezdrátově s MagSafe nabíječkou. Na plné nabití přitom zajistí až 30 hodin poslechu hudby, navíc je podporována funkce rychlonabíjení, kdy 5 minut na nabíječce postačí sluchátkám k hodině poslechu.

 


Snadné spárování


Párování nemůže být jednodušší – sluchátka stačí přiblížit k iPhonu/iPadu a klepnout na Připojit. Pak se sama spárují s vašimi zařízeními připojenými na váš iCloud. Výhodou je i snadné přecházení mezi zařízeními – není například problém při přehrávání hudby z Macu ve sluchátkách přijmout hovor na iPhonu, aniž byste museli cokoli řešit.

 


Hrají jen nasazená


Nová AirPods mají vylepšený snímač kontaktu s pokožkou. Díky tomu přesně poznají, zda jsou v uších, takže začnou hrát jen správně nasazená. V případě jejich vyndání se přehrávání automaticky pozastaví.

 


Aplikace Najít


Apple vylepši funkci Najít. Díky tomu AirPods rychle lokalizujete a můžete se také nechat upozornit, když se příliš vzdálí od vašeho mobilu a lze je také vzdáleně prozvonit pro snadnější vyhledání.

 


Intuitivní sdílení zvuku


AirPods usnadňují sdílení hudby či seriálů do dvou párů AirPods. Stačí je přiblížit k iPhonu/iPadu/Apple TV s přehrávaným obsahem a automaticky se připojí.


APPLE AirPods (3. generace) Hlavní vlastnosti: *Design Apple *Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy pro působivý trojrozměrný dojem z poslechu *Ohromně kvalitní zvuk díky adaptivní ekvalizaci *Univerzální tvar *Tlakový snímač *Odolnost proti potu a vodě (IPX4) *Snadné nastavení pro všechna tvoje zařízení Apple *Pouzdro se dá nabíjet bezdrátově MagSafe nabíječkou nebo nabíječkou s certifikací Qi, případně konektorem Lightning Obsah balení: *AirPods *MagSafe nabíjecí pouzdro *USB-C kabel s konektorem Lightning *Dokumentace Technické specifikace: Audio technologie *Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy *Adaptivní ekvalizace *Speciální budič Apple s vysoce pohyblivou membránou *Speciální zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem Snímače *Dva mikrofony s formováním paprsku *Tlakový snímač *Mikrofon namířený dovnitř *Pohybový akcelerometr *Snímače kontaktu s kůží *Řečový akcelerometr Čip *Sluchátkový čip H1 Ovládání *Jedním stisknutím zapneš a zastavíš přehrávání nebo přijmeš hovor *Dvojitým stisknutím přeskočíš dopředu *Trojitým stisknutím přeskočíš dozadu *Odolnost proti potu a vodě *Odolnost proti potu a vodě (IPX4) Rozměry a hmotnost AirPod (jeden) *Výška: 30,79 mm *Šířka: 18,26 mm *Tloušťka: 19,21 mm *Hmotnost: 4,28 g MagSafe nabíjecí pouzdro *Výška: 46,40 mm *Šířka: 54,40 mm *Tloušťka: 21,38 mm *Hmotnost: 37,91 g Nabíjecí pouzdro *Funguje s MagSafe nabíječkou, nabíječkami s certifikací Qi nebo nabíječkou připojenou konektorem Lightning Připojení *Bluetooth 5.0

Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Partnumber MME73ZM/A
Další parametry
do uší
do ucha (intraaural)
bezdrátový (Bluetooth)
Bluetooth
Typ nabíjení Lightning, bezdrátové
nemá ovládání hlasitosti
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Ano
IPX4
Ne
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 6 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 30 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Další vlastnosti Hi-Fi
Měření tepu Ne
Barva bílá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 1.8 cm
Výška výrobku 3.1 cm
Hloubka výrobku 1.9 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 3.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu