Sluchátka Beats Powerbeats Pro - ledově modrá (mxy82ee/a)

novinka
Značka: Beats , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: BTSMXY82EEA

Sluchátka na pořádný trénink.
Powerbeats Pro promění to, jak trénuješ. Jsou to totálně bezdrátová sluchátka pro elitní sportovce, u kterých se ti nebudou plést žádné dráty. Díky nastavitelným...

Zjistit dostupnost

Beats Powerbeats ProBeats Powerbeats Pro, ledově modrá


Chtěli byste se pravidelně věnovat nějaké fyzické aktivitě, ale potřebovali byste si nezáživné běhání či cvičení něčím zpestřit? V tom případě dávejte dobrý pozor. Rádi bychom vás totiž seznámili s plně bezdrátovými sluchátky Beats Powerbeats Pro, která vaše sportovní snažení okoření parádní muzikou. Jedná se o zařízení, které bylo stvořeno speciálně pro sportovce, a tak je odolné vůči vodě a potu, podporuje pohodlné hlasové ovládání a díky nastavitelným háčkům a koncovkám do uší v několika velikostech perfektně drží v uších.


Žádné obtěžující kabely


Beats Powerbeats Pro patří mezi plně bezdrátová sluchátka, která ke svému chodu nepotřebují žádné otravné dráty. Každé ze sluchátek přitom s kompatibilním přehrávačem komunikuje samostatně pomocí bezdrátové technologie Bluetooth třídy 1, díky čemuž se pyšní stabilním připojením s dlouhým dosahem a minimem výpadků.


Lahoda pro vaše uši


Bezdrátová sluchátka Beats Powerbeats Pro vás potěší i vytříbenou kvalitou zvuku. Pracují totiž s kompletně předělanou akustickou soustavou, jejíž zásluhou hrají dynamicky, věrně a dokonale vyváženě.
 


Beats Powerbeats ProKlíčové vlastnosti


 • Zásluhou nastavitelných háčků skvěle drží v uších
 • Odolnost vůči vodě a potu (IPX4)
 • Skvělý zvuk díky inovované akustické soustavě
 • Dlouhá výdrž (s nabíjecím pouzdrem 24 hodin)
 • Kompatibilní s hlasovou asistencí Siri

 

 

Zpestřete si sportování poslechem muziky, která je přesně podle vašeho gusta. Samozřejmě bez otravných kabelů.

 


Pohodlné ovládání


Korigování hlasitosti i přecházení mezi skladbami můžete provádět pomocí jednoduchých ovládacích prvků, které jsou umístěny na obou sluchátkách – které z nich využijete, je jen a jen na vás. A jistě oceníte i chytré snímače automatického přehrávání a pozastavení, které dokážou rozpoznat, že jste si právě sluchátka nasadili do uší.


Beats Powerbeats Pro
 


Parádní výdrž


Při výčtu předností těchto bezdrátových sluchátek nemůžeme zapomenout ani na jejich parádní výdrž. Na jedno nabití s nimi totiž můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu až 9 hodin, a když využijete i energii nabíjecího pouzdra, zajistíte si dokonce 24hodinovou výdrž. V rychlonabíjecím režimu Fast Fuel přitom stačí k hodině a půl dalšího poslechu pouhých pět minut nabíjení.


Beats Powerbeats Pro
 


Podpora hlasové asistence Siri


Protože jsou sluchátka Beats Powerbeats Pro kompatibilní se systémem Siri, můžete je ovládat i svým hlasem. A kromě toho je můžete spojit se svým iPhonem, hodinkami Apple Watch či iPadem a Macem – i těmto zařízením pak můžete zadávat hlasové pokyny.


Beats Powerbeats Pro
 


Obsah balení


 • Bezdrátová sluchátka Beats Powerbeats Pro
 • Nabíjecí pouzdro
 • Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
 • Lightning/USB-A nabíjecí kabel
 • Stručná příručka
 • Záruční list

Sluchátka na pořádný trénink.
Powerbeats Pro promění to, jak trénuješ. Jsou to totálně bezdrátová sluchátka pro elitní sportovce, u kterých se ti nebudou plést žádné dráty. Díky nastavitelným háčkům za uši a koncovkám do uší v několika velikostech ti budou sluchátka sedět jako ulitá. Nehledě na to, jak moc si při tréninku dáváš do těla. Tahle lehká sluchátka počítají s vrcholnými výkony a jejich vylepšená odolnost proti potu a vodě ti pomůže dostat kondici na vyšší úroveň. Každé sluchátko vydrží hrát až 9 hodin, takže tě muzika s dynamickým, vyváženým zvukem bude motivovat tak dlouho, jak potřebuješ.

Poznáš je po zvuku.
Při navrhování bezdrátových sluchátek na nejtvrdší tréninky jsme dali na opravdové sportovce. A jejich prvořadou prioritou je zvuk. Powerbeats Pro hrají dynamicky a přitom vyváženě. Jejich kompletně předělaná akustická soustava reprodukuje zvuk věrně, čitelně a s větším dynamickým rozsahem. Výborně ale můžou znít jenom sluchátka, co bezvadně sedí. Proto jsou tyhle pecky navržené s důrazem na ergonomické pohodlí.

Hraj to na obě strany nebo na každou zvlášť.
Ať chceš poslech ovládat na levém, nebo pravém sluchátku, volba je na tobě. Ovládat hlasitost nebo přeskakovat skladby můžeš na každém sluchátku, takže iPhone nebo jiné zařízení, ze kterého si hudbu pouštíš, nemusíš brát do ruky. Snímače automatického přehrávání a pozastavení poznají, když si sluchátka dáš do uší a chceš za to pořádně vzít. A díky podpoře hlasového ovládání na nejrůznějších kompatibilních zařízeních se při tréninku nemusíš ničím rozptylovat.

Jasná převaha.
Nekonečně dlouhý trénink? Maratóny? Jdi do toho! Každé sluchátko vydrží hrát na baterii až 9 hodin, takže bez hudby určitě nezůstaneš. S nabíjecím pouzdrem můžeš poslouchat celkem víc než 24 hodin. A když ti dojde šťáva, pětiminutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobiješ slabou baterii na 1,5 hodiny poslechu. Energii ti pomůžou šetřit snímače pro automatické zapnutí a vypnutí, které poznají, že zrovna neposloucháš, a přepnou sluchátka do režimu spánku. Když je chceš znovu použít, stačí si je dát zpátky do uší a nemusíš ani na vteřinu zvolnit. Místo nabíjení sluchátek se můžeš naplno věnovat tomu, co nabíjí tebe.

Stačí říct Siri.
Se Siri se teď domluvíš snadno jako nikdy. Stačí říct „Hey Siri“ a aktivuje se hlasem. Na iPhone nemusíš ani sáhnout. Powerbeats Pro mají díky novému sluchátkovému čipu Apple H1 rychlejší, stabilnější připojení k zařízením.

Bezdrát, co funguje.
Powerbeats Pro to můžou rozbalit na povel. Díky Bluetooth třídy 1 mají delší dosah s minimem výpadků. Jejich připojení je stabilní, i když jsi pořád v pohybu. Každá pecka je k zařízení připojená nezávisle, což přispívá k větší spolehlivosti a volnosti při poslechu hudby i telefonování. Hlasový akcelerometr a několik mikrofonů dokáže zaměřit tvůj hlas a odfiltrovat okolní hluk. Nastavení sluchátek je okamžité – stačí otevřít pouzdro a podržet ho u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu.

Hlavní vlastnosti

 • Totálně bezdrátová a vysoce výkonná sluchátka
 • Až 9 hodin poslechu (s nabíjecím pouzdrem víc než 24 hodin)
 • Nastavitelné háčky za uši pohodlně a pevně drží
 • Bytelná konstrukce s odolností proti potu a vodě
 • Ovládání hlasitosti a přeskakování skladeb na obou peckách, podpora hlasového ovládání a automatické přehrávání a pozastavení
 • Silný, vyvážený zvuk s velkým dynamickým rozsahem a izolací hluku
 • Čistě hlasová aktivace „Hey Siri“ a vyšší rychlost připojení díky sluchátkovému čipu Apple H1
 • Každé sluchátko je nezávisle připojené přes Bluetooth třídy 1, což zaručuje větší dosah a minimum výpadků
 • Lepší chování jednotlivých pecek při hovorech

Technické specifikace

 • Ostatní funkce: Bluetooth, Bezdrátové připojení
 • Provedení: Sluchátko do ucha, do uší
 • Připojení: Bluetooth, Bezdrátové připojení
 • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová

Co je v krabici

 • Totálně bezdrátová sluchátka Powerbeats Pro
 • Nabíjecí pouzdro
 • Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
 • Lightning/USB-A nabíjecí kabel
 • Stručná příručka
 • Záruční list

Záruka 24 měsíců
Partnumber mxy82ee/a
Další parametry
do uší
do ucha (intraaural)
bezdrátový (Bluetooth)
bluetooth
Typ nabíjení Lightning
na sluchátkách
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Ano
IPX4
Ne
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 9 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 24 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
modrá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací