Sluchátka Beats Studio3 Wireless (MTQY2EE/A) šedá

Značka: Beats , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: BTSMTQY2EEA

Špičkový zvuk s precizně vyladěnou akustikou a technologií Pure ANC (Čisté adaptivní potlačování hluku).
Sluchátka Beats Studio3 Wireless podávají špičkový poslechový zážitek díky technologii...

Zjistit dostupnost

Beats by Dr.Dre Studio3 Wireless, šedá


Studio3 Wireless od renomované společnosti Beats je nová generace sluchátek s technologií Bluetooth Class 1 a speciálním čipem Apple W1 pro příkladnou komunikaci s produkty značky Apple. Sluchátka skládací konstrukce jsou přitom lehká a pevná a vynikají propracovanou ergonomií pro příjemný poslech po dlouhé hodiny, když výdrž dosahuje až 40 hodin! Stejně tak jsou vybavena i mikrofonem pro hovory a jejich velkou zbraní je potlačení okolních ruchů s technologií Pure ANC.


Pro sluchátka Beats Studio je typický mocný zvuk, když jejich velké reproduktorové měniče skvěle přenášejí všechna spektra zvukových frekvencí a ve spojení s měkkým polstrováním a dokonalým odhlučněním přinášejí opravdu nezapomenutelný zážitek z poslechu. Spolehnout se ale můžete nejen na bezdrátový, ale i kabelový poslech.


Další generace legendárních sluchátek Studio od Beats – tentokrát s čipem Apple W1 a Pure ANC pro ničím nerušený poslech.Technologie Pure Adaptive Noise Canceling


Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) je technologie, která vám umožní naplno se soustředit čistě jen na hudbu, kterou posloucháte. Neustále totiž poslouchá okolí a inteligentně reaguje na hluky, které blokuje. V reálném čase tak optimalizuje zvukový výstup pro zachování zřetelného zvuku plného emocí a prvotřídních detailů.


 Příjemný poslech


Náušníky jsou jemně vypolstrovány a vybaveny pokročilým systémem větrání, aby se vám sluchátka příjemně nosila po dlouhé hodiny, aniž by vás tlačila nebo jste se v nich potili.


 Čip Apple W1


Beats a Apple společně naprosto mění způsob, jakým posloucháte hudbu. Děje se tak využitím technologie Apple W1. Inovativní čip totiž přichází s geniálně snadným přepínáním a spárováním vašich iZařízení. Stačí vám iCloud účet a zařízení s operačními systémy macOS Sierra, iOS 10 nebo watchOS 3 a vyššími.


 Excelentní výdrž


Sluchátka přináší až 22hodinovou výdrž při bezdrátovém poslouchání a zároveň při aktivované funkci Pure ANC. V případě aktivace režimu nízké spotřeby a vypnutí vyvážení okolních ruchů však dojde k prodloužení výdrže až na 40 hodin!


 Rychlé nabíjení


A pokud vám energie klesne, postačí 10minutové dobití v režimu Fast Fuel, čímž získáte další 3 hodiny poslechu.


 Bluetooth Class 1


Sluchátka podporují technologii Bluetooth Class 1 pro spolehlivější bezdrátový poslech na ještě větší vzdálenosti.

Špičkový zvuk s precizně vyladěnou akustikou a technologií Pure ANC (Čisté adaptivní potlačování hluku).
Sluchátka Beats Studio3 Wireless podávají špičkový poslechový zážitek díky technologii Beats Pure Adaptive Noise Canceling (Čisté adaptivní potlačování hluku), která aktivně blokuje okolní hluk, a díky kalibraci zvuku v reálném čase, která se stará o zachování průzračnosti, rozsahu a emocí. Průběžně vyhledává okolní zvuky, které je třeba zablokovat, a přitom automaticky reaguje na individuální nastavení a optimalizuje zvukový výstup, aby byl zachován přesně takový poslechový zážitek, jaký si tvůrce představoval.Dirigovaná čipem Apple W1.
Beats a Apple čipem Apple W1 ve sluchátkách Beats Studio3 Wireless proměňují to, jak posloucháš hudbu. Úsporný čip W1 zaručuje hladké nastavení a přepínání zařízení Apple a až 22hodinovou výdrž baterie při poslechu se zapnutou technologií Pure ANC. Navíc umožňuje technologií Fast Fuel dobít sluchátka za deset minut na 3 hodiny poslechu. V úsporném režimu s vypnutou technologií Pure ANC (Čisté adaptivní potlačování hluku) vydrží sluchátka hrát až 40 hodin.

*Vyžaduje účet na iCloudu a macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 nebo nejnovější verze

Designed to fit you
Vyřizuj hovory, přeskakuj skladby, ovládej hlasitost a aktivuj Siri ovládacími prvky na náušníku. Čip Apple W1 se stará o bezdrátové připojení k zařízením přes Bluetooth® Class 1, takže se můžeš volně pohybovat a pohodlně při práci poslouchat hudbu klidně celý den.

Přesně ti sednou.
Sluchátka Beats Studio3 Wireless jsou konstruovaná pro dlouhodobé pohodlí, takže se i díky mimořádné 22hodinové výdrži baterie dají poslouchat celý den. Měkké náušníky mají vyspělou ventilaci a ergonomické otáčení, takže se dají flexibilně přizpůsobit jakémukoli tvaru hlavy. Lehká, odolná a pohodlná konstrukce sluchátek umožňuje nerušeně se do muziky ponořit.

Vlastnosti:

 • Pure Adaptive Noise Canceling (Čisté adaptivní potlačování hluku) aktivně blokuje okolní hluk
 • Kalibrace zvuku v reálném čase se stará o špičkový poslechový zážitek
 • Až 22hodinová výdrž baterie umožňuje celodenní bezdrátový poslech s veškerou funkčností
 • Čip Apple W1 pro připojení přes Bluetooth® Class 1 a úspornou práci s baterií
 • Desetiminutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobiješ slabou baterii na tři hodiny poslechu
 • V úsporném režimu s vypnutou technologií Pure ANC (Čisté adaptivní potlačování hluku) vydrží sluchátka hrát až 40 hodin
 • Vyřizuj hovory, ovládej přehrávání hudby a aktivuj Siri ovládacími prvky na náušníku
 • Měkké náušníky pro dlouhodobé pohodlí a účinnější izolaci hluku

Technické specifikace

 • Ostatní funkce: Aktivní potlačování hluku
 • Provedení: Přes ucho
 • Připojení: Bluetooth, Bezdrátové připojení
 • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
 • Výška: 18,4 cm
 • Hmotnost: 260 g

Obsah balení:

 • Sluchátka Beats Studio3 Wireless
 • Pouzdro na nošení
 • 3,5mm kabel RemoteTalk
 • Univerzální USB nabíjecí kabel (USB-A / USB micro-B)
 • Stručná příručka
 • Záruční list

Záruka 24 měsíců
Partnumber MTQY2EE/A
Další parametry
s obroučkou přes hlavu
okolo ucha (circumaural)
bezdrátový (Bluetooth)
bluetooth, jack 3.5mm
na sluchátkách
Ano
Přijmutí hovoru Ano
1.2 m
Ne
Ano
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 22 hod.
Odnímatelný kabel Ano
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
šedá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 23.9 cm
Výška balení 12.5 cm
Hloubka balení 16.4 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu