Sluchátka Bose QuietComfort 25 pro Apple černá

Značka: Bose , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: BOEQC25APPBK

Jedny z nejlepších náhlavních sluchátek s uzavřenou ozvučnicí byly kompletně přepracovány a získaly zcela nový inovativní design. Nové QC 25 se mohou pochlubit nejen novou odolnou povrchovou...

Zjistit dostupnost

SLUCHÁTKA BOSE QUIETCOMFORT 25Skvost mezi sluchátkyBose QuietComfort 25 jsou jedny z nejlepších náhlavních sluchátek na trhu. Nabízejí komfort, na který si rychle zvyknete. Původní verze těchto sluchátek byla po celém světě oceňována pro svou perfektní kvalitu nejen zvukovou, ale i technologickou. Nová verze byla kompletně přepracována a získala zcela nový inovativní design. Nové QC 25 se mohou pochlubit nejen novou odolnou povrchovou úpravou díky ještě vyšší kvalitě použitých materiálů s velkým důrazem na detail, ale i dokonalým zvukem, který je pro Bose výrobky charakteristický. Byla ještě více vylepšena funkce eliminace okolního hluku pro použití jak v práci tak i na cestách.Nejvěrnější zvukMnoho akustických techniků ve firmě BOSE je vášnivými hudebníky, což je vidět, ale hlavně slyšet právě na těchto špičkových sluchátkách. Se sluchátky QC 25 můžete tak poslouchat nezkreslený zvuk kytar, křišťálově čisté vokály a bohatě hluboké basy. Bose QC 25 a TriPort technologie (akustická proprietární struktura) poskytují dokonalý výkon a přesvědčivý zvukový zážitek tak, že budete chtít poslouchat vaší hudbu hodiny a hodiny.Dokonalé odhlučněníSe sluchátky BOSE QC 25 už vás z okolí nebude nic vyrušovat, a vy se budete moci zaměřit pouze na to, co je skutečně důležité a tím je vaše hudba, filmy nebo videa. Nechtěné zvuky zůstanou zcela mimo a je jedno, kde se budete právě nacházet, jestli na hlučné ulici, v kabině letadla nebo rušné kanceláři. Pokročilá a exkluzivní technologie ve spojení se speciální elektronikou blokuje hluk ještě dříve, než dorazí k vašim uším. Důraz na detail při návrhu náušníků zaručuje pevné utěsnění kolem ucha a dokonalou eliminací od okolního světa.

Exkluzivní a čistý designPři vývoji těchto špičkových sluchátek byly použity vysoce kvalitní materiály a odolná povrchová úprava. Pro větší pohodlí můžete s náušníky nyní více otáčet a jsou ještě lehčí. Komfortní čelenka je lemována kvalitní semišem a přizpůsobuje se ještě lépe vašemu tvaru hlavy. Pokud se Vám AAA baterie náhodou vybije, můžete pokračovat v poslechu hudby bez redukce okolního hluku. Díky otočným náušníkům lze sluchátka snadno složit do malého tvaru.Pohodlné ovládáníSluchátka QC25 byla speciálně navržena pro použití s vybranými zařízeními od Apple jako jsou iPhone, iPod nebo iPad. Takže můžete jedním stiskem tlačítka na dálkovém ovládání přijmout hovor nebo ovládat hudbu. Vše máte na dosah ruky. Mnoho funkcí na dálkovém ovládání je také kompatibilní s dnešními nejpopulárnějšími chytrými telefony.

Obsah balení: Sluchátka BOSE QuietComfort 25, odnímatelný audio kabel s mikrofonem a ovládáním (1,42 m), adaptér do letadla, AAA baterie, cestovní pouzdro

Jedny z nejlepších náhlavních sluchátek s uzavřenou ozvučnicí byly kompletně přepracovány a získaly zcela nový inovativní design. Nové QC 25 se mohou pochlubit nejen novou odolnou povrchovou úpravou díky ještě vyšší kvalitě použitých materiálů s velkým důrazem na detail, ale i dokonalým zvukem, který je pro Bose výrobky charakteristický.

Vlastnosti:

 • Vylepšená funkce eliminace okolního hluku pro použití jak v práci tak i na cestách
 • Jedinečná kvalita zvuku pro přirozenou reprodukci vaší oblíbené hudby
 • Lehká Around-ear konstrukce pro celodenní komfort
 • Ovládání hudby a hovorů prostřednictvím in-line mikrofonu a dálkového ovládání
 • Dvě různé barevné provedení v černé a bílé barvě

Optimalizovaný design
V rámci designu těchto špičkových sluchátek byly použity vysoce kvalitní materiály a odolná povrchová úprava. Pro větší pohodlí můžete s náušníky nyní více otáčet a jsou ještě lehčí. Komfortní čelenka je lemována kvalitní semišem a přizpůsobuje se ještě lépe vašemu tvaru hlavy. Pokud se Vám AAA baterie náhodou vybije, můžete pokračovat v poslechu hudby bez redukce okolního hluku. Díky otočným náušníkům lze sluchátka snadno složit do malého tvaru.

Méně okolního hluku a více relaxace
Se sluchátky QC 25 se můžete zaměřit pouze na to, co je skutečně důležité a tím je vaše hudba, filmy nebo videa. Nechtěné zvuky zůstanou zcela mimo a je jedno, kde se budete právě nacházet, jestli na hlučné ulici, v kabině letadla nebo rušné kanceláři. Pokročilá a exkluzivní technologie ve spojení se speciální elektronikou blokuje hluk ještě dříve, než dorazí k vašim uším. Důraz na detail při návrhu náušníků zaručuje pevné utěsnění kolem ucha a dokonalou eliminací od okolního světa.

Věrný zvuk
Většina Bose techniků je vášnivými hudebníky, což se odráží a je zároveň cítit v každém jejich výrobku. Se sluchátky QC 25 můžete tak poslouchat nezkreslený zvuk kytar, křišťálově čisté vokály a bohatě hluboké basy. Bose QC 25 a TriPort technologie (akustická proprietární struktura) poskytují dokonalý výkon a přesvědčivý zvukový zážitek tak, že budete chtít poslouchat vaší hudbu hodiny.

Snadné ovládání
Sluchátka QC25 byly speciálně navrženy pro použití s vybranými zařízeními od Apple jako jsou iPhone, iPod nebo iPad. Takže můžete jedním stiskem tlačítka na dálkovém ovládání přijmout hovor nebo ovládat hudbu. Vše máte na dosah ruky. Mnoho funkcí na dálkovém ovládání je také kompatibilní s dnešními nejpopulárnějšími telefony.

Vlastnosti:

 • Barva: Černá
 • Konstrukce: Uzavřená
 • Určení: okolo ucha

Rozměry:

 • Rozměry sluchátek: 19,1 x 15,2 x 2,30 cm (V x Š x H)
 • Rozměry mušle: 9,6 x 7,4 cm (V x Š x H)
 • Hmotnost: 195,04 g (s kabelem)

Doporučeno:

 • iPhone
 • iPod
 • iPad

Obsah balení:

 • Sluchátka BOSE QuietComfort 25
 • Odnímatelný audio kabel s mikrofonem a ovládáním (1,42 m)
 • Adaptér do letadla
 • AAA baterie
 • Cestovní pouzdro

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
s obroučkou přes hlavu
okolo ucha (circumaural)
kabelový
jack 3.5mm
na sluchátkovém kabelu
Ano
1.42 m
černá
Akustický systém uzavřený
Odnímatelný kabel Ne
Přijmutí hovoru Ano
Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 15.2 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací