Sluchátka Denon AH-GC30 (AHGC30BK) černá

Značka: Denon , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: DENAHGC30BK

Nová sluchátka AH-GC30, která v sobě integrují již druhou generaci aktivního potlačení okolitého hluku, jsou navržena tak aby stavěla na cenami ověnčeném zvuku a pohodlí jejich předchůdce. Vybavena...

Zjistit dostupnost

Denon AH-GC30, černá


Denon AH-GC30 si získají pozornost náročných uživatelů nejen hudbou ve špičkové kvalitě, ale také tím, že vám umožní „vypnout“ okolí díky aktivnímu systému redukce hluku druhé generace a několika speciálním režimům k tomu uzpůsobeným. Opírají se přitom o 40mm FreeEdge měniče a přináší certifikaci Hi-Res. To znamená jediné: prémiový zvuk, ať už si chcete užívat hudbu, filmy nebo hry, a to až 20 hodin na nabití (navíc se nabízí i možnost poslechu klasicky skrze audio kabel).


Přináší také novou funkci Ambient Monitor, díky které pro rozhovor nemusíte ani sundávat sluchátka z hlavy. Jsou navíc skutečně pohodlná a bonusem je i to, že dostanete ke sluchátkům luxusní pouzdro, do kterého je složíte. Přístup k podrobnému nastavení atp. pak můžete získat prostřednictvím mobilní aplikace Denon Audio pro Android a iOS.


Příslušenství:


 • cestovní pouzdro
 • kabelový adaptér Airline
 • odnímatelný audio kabel
 • nabíjecí micro USB-B kabel
 


Klíčové vlastnosti:


 • skvělý zvuk díky Hi-Res audio
 • aktivní systém redukce hluku druhé generace
 • poslech bezdrátově skrze Bluetooth i kabelem
 • výdrž na nabití až 20 hodin
 • aplikace pro Android a iOS

 


 


Ztlumte okolí kdykoli budete chtít!

 


Excelentní zvuk


Hudbu ve špičkové kvalitě si můžete vychutnat nyní i bezdrátově díky Hi-Res a podpoře AAC + aptX HD pro maximální možnou kvalitu zvuku.

 


Aktivní systém redukce hluku


Jednou z hlavních předností těchto sluchátek je bez debat systém aktivního potlačení okolitého hluku v nové generaci, kdy využívá hned dva mikrofony, vždy po jednom páru na mušli sluchátek, a několik režimů potlačení okolního hluku: pro létání, cestování, pohyb venku a poslech v kanceláři. Jednotlivé režimy se od sebe liší různým nastavením, kdy každý účinně filtruje jiné zvuky typické pro takové prostředí.

 


Komfortní použití


Ani po hodinách nošení vás nebudou sluchátka nijak limitovat díky měkkému nastavitelnému čelnímu pásu a náušníkům z paměťové pěny.

 


Handsfree


Ve výbavě najdeme také vysoce kvalitní duální mikrofony pro křišťálově čistou komunikaci s účinným potlačením šumu. Sluchátka lze přitom k telefonu (či jinému zařízení) připojit přes Bluetooth i přiložený kabel s dálkovým ovládáním.

 


Vše, co potřebujete


Tento model je skládací, tudíž ideální i pro cestování. Odpovídá tomu také to, že dostanete luxusní cestovní pouzdro pro sluchátka a příslušenství. V balení je totiž i micro USB-B kabel pro nabíjení a audio kabel s vestavěným mikrofonem a dálkovým ovládáním pro kabelový poslech, kdyby vám došla baterie.

 


Měniče FreeEdge


Sluchátka pro přesnou reprodukci hudby využívají měniče Denon FreeEdge s exkluzivním designem. Ty přitom najdete běžně v nejvyšších modelech: výsledkem je, že perfektně eliminují nechtěné rezonance a přináší tak detailní a skutečně přesný zvuk. Obklopují je přitom pružné tlumící materiály, aby sluchátka dokázala přesně vykreslit ostré výšky, hluboké basy i středy bez změny/rušení signálu.

 


Ambient Monitor


Můžete mít sluchátka na uších a přitom perfektně slyšet okolí: stačí k tomu jen poklepat na ně díky funkci Ambient Monitor, kdy vám okolní konverzace a zvuky zprostředkuje vysoce kvalitní integrovaný mikrofon.

 


Denon Audio App


Ke sluchátkům si můžete zdarma stáhnout také aplikaci Denon Audio pro chytré telefony s Androidem a iOS. Poskytne vám přitom přístup ke spoustě funkcí.


Nová sluchátka AH-GC30, která v sobě integrují již druhou generaci aktivního potlačení okolitého hluku, jsou navržena tak aby stavěla na cenami ověnčeném zvuku a pohodlí jejich předchůdce. Vybavena jsou inovovanými 40 mm velkými FreeEdge měniči laděnými na vysokou zátěž a certifikovanými pro přehrávání Hi-Res hudby. Díky tomu si sluchátka AH-GC30 zachovávají svou přirozenou frekvenční vyváženost oproštěnou od přehnaného zvukového zabarvení. Jsou tak schopná poskytnout Vám ten nejpůsobivější a podmanivý zážitek z poslechu hudby nebo filmů. Bez ohledu na to, zda jste zrovna v kanceláři nebo někde venku na cestách, díky 3 režimům aktivního potlačení okolitého hluku budete mít vždy k dispozici dostatek klidu a nerušeného pohodlí pro poslech. Díky nové funkci Ambient Monitor nikdy nepřijdete o jakékoliv oznámení nebo rozhovor, který Vás zajímá. Dvojitý mikrofon je naprostou zárukou perfektní čistoty hlasu při volání. Ultra pohodlná – taková jsou tato lehká, bezdrátová sluchátka přes uši nabitá pokročilými technologiemi Denon pro zajištění neskutečného zážitku z poslechu kdykoliv a kdekoliv každý den.

Vyjímečná kvalita bezdrátového zvuku
Užijte si vaši oblíbenou hudbu a domácí zábavu bezdrátově. Certifikace pro zvuk ve vysokém rozlišení, vestavěná podpora pro AAC a kodek aptX HD Bluetooth zajistí nejvyšší možnou kvalitu zvuku.

Špičkový zvuk
Tato sluchátka jsou určena těm, kdo vyžadují nejlepší zvuk bez ohledu na to, zda zrovna cestují nebo jsou v práci. Nové exkluzivní FreeEdge měniče od Denonu zajišťují reprodukci špičkového a podmanivého Hi-Fi zvuku. Šťavnaté výšky, hluboké basy a věrné zvukové podání zaručí výjimečný zvuk vašich skladeb, domácí zábavy nebo telefonování.

Připojení dvou zařízení
Díky schopnosti dvojího simultánního připojení zařízení máte možnost bezdrátově poslouchat hudbu přes zařízení podporující Bluetooth připojení a zároveň telefonovat přes mobil.

Potlačení okolitého hluku nové generace
Systém aktivního potlačení okolitého hluku od firmy Denon zahrnuje v nové generaci dva mikrofony, vždy po jednom páru na mušli sluchátek, a tři režimy potlačení okolitého hluku – režim pro let letadlem, pro cestování a aktivní pohyb venku a režim pro poslech v kanceláři. Každý z těchto režimů má své specifické nastavení a filtruje patřičné okolité zvuky, které se běžně v daném prostředí nachází. Poslouchat hudbu, telefonovat, dívat se na filmy nebo se soustředit na práci bude teď pro Vás snadné díky zbavení se rušivých zvuků kolem Vás.

Navržena pro dlouhodobý poslech
Tato sluchátka budou ideálním partnerem pro lidi, kteří často létají nebo tráví hodně času na cestách a venku. Jejich měkký, nastavitelný hlavový most a pohyblivé mušle vybavené náušníky z paměťové pěny jsou zárukou dokonalého pohodlí při nošení po dlouhé hodiny ničím nerušeného poslechu.

Volání za chodu
Uslyšíte každé slovo telefonního hovoru i když budete ve velmi hlasitém prostředí. Sluchátka snadno připojíte bezdrátově přes Bluetooth nebo pomocí dodávaného kabelu, který má na sobě navíc in-line dálkové ovládání. Dva mikrofony poskytují pozoruhodnou čistotu hlasu, když telefonujete a přispívají k výjimečnému výkonu funkce aktivního potlačení okolitého hluku.

Kompletní příslušenství v balení
Lehká, bezdrátová a skládací. Taková jsou sluchátka AH-GC30. Jsou navržena zejména pro lidi v pohybu. V balení najdete přiložené luxusní cestovní pouzdro pro sluchátka a jejich příslušenství, které tvoří USB Micro-B kabel umožňující nabíjení Lithium-Ion baterie z jakékoliv USB nabíječky nebo USB portu počítače a audio kabel s vestavěným mikrofonem a dálkovým ovládáním pro drátový poslech.

Nové FreeEdge měniče pro výjimečný zvuk
Exkluzivní design měničů Denon FreeEdge, které jsou běžně vyhrazeny spíše pro nejvyšší modely sluchátek, eliminují nechtěné rezonance pro docílení detailního a přesného zvuku. Pružné a tlumící okolní materiály pak umožňují měničům dosahovat ostrých výšek, hlubokých basů a přesné prostorovosti zvuku bez změny nebo rušení hudebního signálu. Váš poslechový zážitek tak bude maximální.

Prodloužená výdrž baterie
Bezdrátový poslech si můžete užívat až po dobu 20 hodin. Díky přiloženému USB Micro-B kabelu můžete dobít Lithium-Ion baterii sluchátek z jakékoliv USB nabíječky nebo USB portu počítače. Baterie se nabije do plné kapacity za pouhé dvě hodiny. I když baterii kompletně vybijete, telefonovat a poslouchat hudbu můžete nadále díky 3.5 mm audio kabelu, který rovněž najdete v dodávaném příslušenství.

cVc (Clear Voice Capture)
Funkce Clear Voice Capture (zachytávání čistého zvuku), spolu s kodekem aptX HD pro bezdrátový přenos zvuku v CD kvalitě, tvoří promyšlený systém pro aktivní potlačení okolitého hluku a vylepšení kvality přijímaného zvuku. Zajišťuje potlačení šumu, adaptivní ekvalizaci, automatickou kontrolu zisku, rušení echo efektu, potlačení šumu způsobeného větrem a regulaci hlasitosti v závislosti od okolitého hluku. Tyto všechny vlastnosti zajišťují dosažení nejčistší možné kvality zvuku i ve velmi hlučném a rušném prostředí.

Automatický režim standby
Nikdy nezapomenete své sluchátka vypnout. Díky funkci automatického režimu úspory energie (Stand-by) prodloužíte výdrž baterie a ušetříte si energii na čas kdy budete sluchátka potřebovat.

Ambient Monitor (poslech okolí)
Stačí poklepat pro poslech okolí. Pokud chcete například slyšet hlášení letušky v letadle nebo zachytit kancelářskou konverzaci bez toho abyste sundávali sluchátka z uší, pomůže Vám k tomu vestavěná funkce Ambient Monitor. Jednoduše klepněte do mušle AH-GC30 a vestavěný mikrofon Vám zprostředkuje odposlech prostředí kolem Vás.

Aplikace Denon Audio App
Bezplatná aplikace Denon Audio app pro chytré telefony je perfektní doplněk navíc ke sluchátkům AH-GC30, který Vám umožní ovládání a nastavení sluchátek v široké škále funkcí jedním prstem. Aplikace je dostupná pro iOS a Android™.

Technické specifikace:

 • Typ: Přes uši
 • Velikost měniče: 40 mm FreeEdge měniče
 • Aktivní Potlačení Okolitého Hluku: Ano
 • Bluetooth: Ano
 • Ovládání přes Smart telefon: Ovládání na mušlích
 • Mikrofony: Dva na každé mušli
 • Aplikace Denon: Denon Audio App
 • Kožený Hlavový Most: Ano
 • Konstrukce Závěsu: Extrudovaný hliník
 • Mušle: Plastové s pogumovaným povrchem
 • Skládací mechanismus: Skládání typu Flat & In
 • Odnímatelný kabel: Ano – s mikrofonem
 • Typ měniče: Dynamický
 • Impedance: 16 Ohm (Line In)
 • Citlivost: 98 dB/mW
 • Maximální výkon: 1,000 mW
 • Frekvenční rozsah: 5 – 50,000 Hz
 • Příslušenství: Cestovní pouzdro, Kabelový adaptér Airline, Odnímatelný audio kabel, Nabíjecí USB Micro-B kabel

Záruka 24 měsíců
Partnumber AHGC30BK
Další parametry
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Typ sluchátek okolo ucha (circumaural)
bezdrátový (Bluetooth), kabelový
Jack 3.5 mm, Bluetooth
Typ nabíjení micro USB
na sluchátkách
Ano
Ne
Ano
5 Hz
50000 Hz
98 dB
16 ohm
Ne
20 hod.
Ano
Ne
uzavřený
Další vlastnosti Hi-Fi, Hi-Res
Ne
Barva černá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.0 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 16.5 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu