Sluchátka iFrogz Little Rockerz Costume - Panda

Značka: iFrogz , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: IFRLRCPANDA

Sluchátka iFrogz Little Rockerz Costume - Tygr

Dětská náhlavní sluchátka s veselým motivem pro bezpečný poslech hudby vašich ratolestí. Zvuk těchto sluchátek je pro ochranu citlivého...

Zjistit dostupnost

iFrogz Little Rockerz Costume, PandaiFrogz Little Rockerz Costume, Panda


I děti si chtějí užít kvalitní poslech hudby! Pořiďte svému potomkovi sluchátka iFrogz Little Rockerz Costume, která jsou nejenom šetrná k dětskému citlivému sluchu, ale také vypadají maximálně stylově. Jakmile si je dítko nasadí, stane se z něj malá panda. Jistotou je i dokonale vyvážený a čistý zvuk. Ať už tedy dítě rádo poslouchá moderní hudbu, nebo upřednostní mluvené pohádky, tato sluchátka pro něj budou perfektním dárkem.


Pohodlné používání


Kabel dlouhý 1,2 metru dítě rozhodně nebude omezovat v pohybu. Kvalitní 30mm měniče jsou zárukou dokonale čistého zvuku. Dítě by s poslouchanou písničkou rádo seznámilo i svého kamaráda? Sluchátka kvůli tomu vůbec nemusí sundávat z hlavy a kamarádovi je půjčovat. Díky integrované rozdvojce je možné připojit ještě druhá sluchátka, a hudbu tak sdílet společně.


Ochrana dětského sluchu zajištěna


Bojíte se, že dítě bude poslouchat příliš hlasitou hudbu? S těmito sluchátky nemusíte. Díky vestavěnému omezovači hlasitosti nehrozí absolutně žádné poškození sluchu. Hlasitost přehrávaného zvuku totiž nikdy nepřesáhne bezpečnou hranici 85 decibelů. Sluchátka jsou zároveň velmi příjemná na uši, a to díky měkkému polstrování. Pokud se tedy například vydáváte na několikahodinovou cestu autem, sluchátka iFrogz Little Rockerz Costume rozhodně nezapomeňte doma.

Sluchátka iFrogz Little Rockerz Costume - Tygr

Dětská náhlavní sluchátka s veselým motivem pro bezpečný poslech hudby vašich ratolestí. Zvuk těchto sluchátek je pro ochranu citlivého dětského sluchu omezen na maximální úroveň 85 dB.

Perfektní zvuk pro naše nejmenší
Náhlavní sluchátka iFrogz Little Rockers Costume jsou dětská designová sluchátka, které vašim ratolestem poskytnou křišťálově čistý zvuk, díky kterému si užijí své oblíbené pohádky nebo hudbu.

Na výběr mají ze spousty veselých motivů: růžová korunka pro princezny nebo ouška pandy, tygra, kočky a sovy. Sluchátka jsou velmi líbivá, mají plyšové polstrování a pro vaše dítě jsou pohodlná a navíc bezpečná.

Kvalitně a bezpečně
Děti si rády zesilují zvuk, dokud mohou, a je nesnadné je ohlídat. Sluchátka Little Rockers Costume děti pohlídají za vás. Omezovač hlasitosti drží přenášený zvuk na maximální hranici 85 dB, která je pro citlivý sluch vašich dětí bezpečná. Silné 30mm měniče ale žádné kompromisy nepřijímají a přenášený zvuk je velmi kvalitní.

Vlastnosti:

  • bezpečnost - uši vašich dětí jsou chráněné pojistkou, která zabrání hlasitější reprodukci
  • na míru dětem - veselé motivy pro kluky i holky
  • čistota - 30mm měniče s nádherně čistým zvukem
  • spolehlivost - se 120cm kabelem má vaše dítě spoustu prostoru, aby si užilo hudbu, hry nebo filmy
  • připojení pro další jack - kabel sluchátek umožňuje připojení dalších sluchátek

Záruka 24 měsíců
Další parametry
s obroučkou přes hlavu
na ucho (supraaural)
kabelový
jack 3.5mm
nemá ovládání hlasitosti
Ne
1.2 m
Ne
Ne
True wireless Ne
Dětská sluchátka Ano
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.2 cm
Výška balení 24.3 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu