Sluchátka Jabra Elite Sport (100-98600001-60) černá (vrácené zboží 8800329528)

bazar
Značka: Jabra , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: -9088926

Bazar - vrácené zboží 8800329528

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800329528

Jabra Elite Sport, černáJabra Elite Sport, černá


Jabra Elite Sport, to jsou moderní bezdrátová sluchátka, která ocení každý aktivně žijící člověk. Patříte-li tak mezi zapálené sportovce, náruživé běžce nebo třeba příležitostné cyklisty, dávejte dobrý pozor. Tato špičková sluchátka vám totiž mohou vaši fyzickou aktivitu výrazným způsobem zpříjemnit. K běhání, jízdě na kole či jiné aktivitě vám totiž naservírují vaši oblíbenou hudbu, díky integrovanému mikrofonu usnadní vyřizování hovorů a navrch přidají i řadu speciálních fitness funkcí. Stačí zařízení spárovat s mobilem či tabletem a rázem máte k dispozici přesné informace o svém sportovním snažení.


Perfektní zvuk i měření tepu


Mezi výrazné přednosti těchto sportovních sluchátek patří zejména integrovaný snímač srdečního tepu. Jeho zásluhou máte neustálý přehled o své kondici, čemuž také můžete optimálně přizpůsobit svou tréninkovou zátěž.


Sportovní sluchátka, která jsou zároveň vaším osobním trenérem? Proč ne!

Bezdrátové spojení s mobilem


K poslechu vaší oblíbené muziky stačí tato sportovní sluchátka bezdrátově spárovat s chytrým mobilním telefonem, tabletem nebo třeba MP3 přehrávačem. Spojení obou zařízení probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth 4.1 (zdroj zvuku musí být s touto technologií kompatibilní).

 


Čistý zvuk bez jakéhokoliv zkreslení


Sluchátka Jabra Elite Sport vám při poslechu hudby nabídnou krásně vyladěné výšky i basy. Postarají se o to jejich špičkové reproduktory, které se mohou pochlubit frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz. Díky technologii pasivního potlačení šumu navíc při zvukové reprodukci nedochází k žádnému nežádoucímu zkreslení, takže se můžete těšit na hezky čistý a dokonale realistický zvuk.


Jabra Elite Sport
 


Buďte stále ve střehu


Zajímavou vychytávkou sluchátek Jabra Elite Sport je i funkce tzv. příposlechu. Po její aktivaci je do sluchátek propouštěno více zvuků z okolí, takže zůstáváte i při poslechu hudby bdělí vůči prostředí, v němž se právě nacházíte.


Jabra Elite Sport
 


Odolnost vůči prachu, potu i dešti


Oficiální certifikace o stupni krytí IP67 zaručuje odolnost sluchátek vůči prachu i vodě. Svou oblíbenou muziku tak můžete bez obav poslouchat i při běhání v dešti či po pláži. Přístroj totiž neohrozí pot, kapky vody ani poletující písek.


Jabra Elite Sport
 


Pohodlné vyřizování hovorů


Pomocí tlačítek, která jsou umístěna přímo na sluchátkách, můžete pohodlně přijímat a ukončovat telefonické hovory. Zařízení je vybaveno i vestavěným mikrofonem, takže k vyřízení příchozího telefonátu vůbec nepotřebujete vytahovat mobil z kapsy.


Jabra Elite Sport
 


Nabíjecí pouzdro, které prodlouží výdrž baterie


Tato sluchátka jsou dodávána se speciálním nabíjecím pouzdrem, které zároveň funguje jako powerbanka. Sama o sobě vám sluchátka vydrží sloužit až 4,5 hodiny v kuse. Nabíjecí stojánek vám však poskytne 2 další plná nabití.


Jabra Elite Sport
 


Speciální tréninkové funkce


Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Jabra Sport Life a sluchátka Jabra Elite Sport se stanou i vaším osobním trenérem. Prostřednictvím speciálních senzorů vám totiž budou průběžně měřit tep, počítat provedená opakování cviků či hlídat, jestli správně regenerujete.


Jabra Elite Sport

Vráceno - Použito

Bezdrátový zvuk a hovory vynikající kvality
Díky 16 letům zkušeností s technologií Bluetooth a jedinečným odborným znalostem v oblasti akustiky můžeme u bezdrátových peckových sluchátek Jabra Elite Sport zaručit jen tu nejvyšší kvalitu zvuku i hovorů. Sluchátka s výrazným podáním basů jsou vybavena celkem čtyřmi pokročilými mikrofony pro ještě vyšší kvalitu volání, které filtrují okolní hluk a zajišťují dokonalou slyšitelnost vašeho hlasu bez ohledu na okolní prostředí.

Výkonnost po celý den
Díky baterii o výdrži 4,5 hodiny přehrávání hudby máte společně s přenosným nabíjecím pouzdrem k dispozici celkem 13,5 hodiny energie.

Celodenní komfort a bezpečné nasazení
Špičkový komfort a vždy spolehlivé bezpečné nasazení jsou zajištěny díky přizpůsobitelným možnostem montáže, které umožňují celodenní použití a zvyšují kvalitu zvuku. Bezpečného nasazení lze dosáhnout bez ohledu na náročnost vašeho tréninku, navíc máte možnost nosit jedno nebo obě pecková sluchátka, v závislosti na příslušné aktivitě.

Mějte své okolí více v povědomí
Pouhým stiskem tlačítka můžete získat vyšší povědomí o svém okolí díky funkci příposlechu, která vhodně propouští zvuky kolem vás.

Apl. Jabra Sport Life
Ať už jste zkušený sportovec nebo se jen snažíte dostat se do kondice, s modelem Jabra Elite Sport a integrovanou fitness aplikací Jabra Sport Life můžete trénovat chytřeji, nikoliv tvrději. Přesný monitor srdeční frekvence v uchu pracuje s aplikací pro sledování a analýzu vaší kondice, a kromě toho zajišťuje personalizované koučování v reálném čase během tréninku.

Technické speciifkace:

  • Frekvenční rozsah mikrofonu: 100 Hz až 10 kHz
  • Citlivost mikrofonu: -38 dBV/Pa
  • Frekvenční rozsah reproduktoru: 20 Hz - 20 kHz
  • Pasivní potlačení šumu: Ano
  • Certifikace: Krytí IP67 odolává tlaku vody do výšky jednoho metru po dobu 30 minut
  • Doba volání/hudby (se sledováním nebo bez): Až 4,5 hodiny nepřetržitého přehrávání
  • Nabíjecí pouzdro: Poskytuje další 2 plná nabití na dobu až 9 hodin
  • Nabíjecí výkon a čas: Přibližně 2 hodiny
  • Standard Bluetooth®: Verze Bluetooth: 4.1
  • Seznam párování Bluetooth: Do 8 zařízení

Obsah balení
Nabíjecí pouzdro, kabel micro USB, 3 sady silikonových nástavců, 3 sady pěnových koncovek a 3 sady ramének EarWingss, stručný návod - záruční list a upozornění (bezpečnostní upozornění)

Záruka 24 měsíců
Partnumber 100-98600001-60
Další parametry
do uší
do ucha (intraaural)
bezdrátový (Bluetooth)
bluetooth
na sluchátkách
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Ano
Ne
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
True wireless Ano
Akustický systém polouzavřený
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.9 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 19.6 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací