Sluchátka JBL Endurance SPRINT (JBLSPRINTBNL) žlutá

Značka: JBL , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: JBLSPRINTBNL

Vodotěsná bezdrátová sportovní sluchátka do uší
Nikdy neublíží. Nikdy nevypadnou. Nenechte nic zastavit váš trénink. Sluchátka JBL Endurance Sprint jsou díky vodotěsnosti IPX7 a bezdrátové...

Zjistit dostupnost

 JBL Endurance SPRINT, žlutá


Řada sluchátek JBL Endurance je přímo stvořená pro sportovce a příznivce aktivního zdravého životního stylu. Endurance SPRINT jsou ultimátní sluchátka, která vynikají nejen mimořádnou kvalitou zvuku a snadným ovládáním, ale také moderním designem a velkou samostatností. K telefonu je jednoduše připojíte bezdrátově přes Bluetooth, abyste hudbu mohli streamovat bezdrátově.


Handsfree pro snadné telefonování


Vodotěsná bezdrátová sluchátka do uší jsou ideální pro sportovce. Díky vodotěsnosti IPX7 budou dělat skvělého společníka třeba v posilovně, kdy se vám do uší budou linout tóny oblíbených skladeb. Neublíží jim pot a dokonce ani déšť, takže vám například běhání bude utíkat jedna báseň. Díky integrovanému mikrofonu příslušenství využijete nejen k poslechu, ale i handsfree vyřizování telefonních hovorů. O kvalitní zvuk bez kompromisů se starají 10mm dynamické měniče a vysoký frekvenční rozsah od 20 do 20 000 Hz.Osmihodinovou výdrž baterie navýšíte během několika minut díky funkci rychlonabíjení!

 


8 hodin přehrávání


Sluchátka s vámi budou při každém tréninku a zvládnou vám dělat společnost dokonce i při maratonu. Na jedno nabití zajistí nepřetržitý poslech až po dobu osmi hodin, aby vás vaše oblíbená hudba nabíjela energií a pomohla vám dosáhnout nových osobních rekordů.

 


MagHook


MagHook je speciální uchycení, které bylo vytvořeno k pevnému, leč pohodlnému nošení a stabilitě během tréninku. Sluchátka vám nespadnou ani při běhu či jiných náročných sportovních aktivitách. V době nepoužívání poslouží magnetické uchycení k bezpečnému skladování sluchátek, stačí je přidělat k tričku nebo okolo tašky, aniž by hrozila jejich ztráta či zapomenutí.


Vodotěsná bezdrátová sportovní sluchátka do uší
Nikdy neublíží. Nikdy nevypadnou. Nenechte nic zastavit váš trénink. Sluchátka JBL Endurance Sprint jsou díky vodotěsnosti IPX7 a bezdrátové technologii vždy připravena k použití a díky funkci rychlého nabíjení dosáhnete 1 hodiny poslechu už po deseti minutách nabíjení baterie, která má při plném nabití výdrž až osm hodin. Mimořádně pohodlné díky nástavcům do uší FlexSoft™ a technologii TwistLock™ pasují tato sluchátka od základního tréninku až po ten nejnáročnější. Zaručeně vám nikdy neublíží a nikdy nevypadnou, zatímco dotykové ovládací prvky vám umožňují jednoduché ovládání hudby a technologie MagHook™ vám umožňuje jejich pohodlné upevnění v blízkosti po skončení používání.

Funkce a výhody
8 hodin bezdrátového přehrávání s rychlým nabitím baterie
Bezdrátová technologie Bluetooth vám umožňuje streamovat vysoce kvalitní hudbu po celých 8 hodin bez obav z chaotických kabelů zasahujících do vašeho tréninku. Už po 10 minutách nabíjení můžete sluchátka používat jednu hodinu.

Technologie MagHook™
Bezpečný design zavěšení na ucho poskytuje maximální stabilitu během tréningu. V případě, že sluchátka zrovna nepoužíváte, poskytuje technologie pohodlné skladovací řešení vašich sluchátek. Jednoduše připněte sluchátka na tričko nebo okolo svého batohu. Nikdy neublíží. Nikdy nevypadnou. Díky technologiím TwistLock™ a FlexSoft™ jsou tato sluchátka lehká a ergonomicky tvarovaná, takže skvěle drží a zajištují stabilitu bez ohledu na charakter cvičení.

Vodotěsnost
Díky technologii IPX7 jsou sluchátka JBL Endurance SPRINT přizpůsobena použití při plávaní a za všech povětrnostních podmínek. Jsou odolná bez ohledu na prvky tréninku.

Dotykové ovladače
Umožňují vám jednoduše spravovat svoji hudbu, ovládat přehrávání, pozastavení, hlasitost či pořadí skladeb a také telefonické hovory jednoduše dotykem pro větší pohodlí, aniž byste museli přerušovat cvičení.

Hands-free telefonické hovory
Technologie Bluetooth ® umožňuje hands-free hovory, díky čemuž se můžete zaměřit na svůj trénink.

Vlastnosti:

 • 8 hodin bezdrátového přehrávání s rychlým nabitím baterie
 • Technologie MagHook TM
 • Nikdy neublíží. Nikdy nevypadnou.
 • Vodotěsné
 • Dotykové ovládače
 • Hands-free telefonické hovory

Technické specifikace:

 • Velikost měniče: 10 mm dynamický měnič
 • Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz

Obsah balení:

 • Sluchátka Endurance SPRINT
 • 3 velikosti nástavců do uší
 • Nabíjecí kabel
 • 1 x Záruční list
 • 1 x Průvodce rychlým startem

Záruka 24 měsíců
Partnumber JBLSPRINTBNL
Další parametry
za uši
do ucha (intraaural)
bezdrátový (Bluetooth)
bluetooth
Typ nabíjení Micro USB
na sluchátkách
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Ano
IPX7
Ne
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
True wireless Ne
Odnímatelný kabel Ne
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
zelená
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.5 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 10.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací