Sluchátka JBL Live Free NC+ (JBLLIVEFRNCPTWSW) bílá

Značka: JBL , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: JBLLIVEFRNCPTWSW

Objevte život bez hluku
Jděte do toho naplno a stylově. Sluchátka JBL LIVE FREE NC+ TWS přináší zvuk JBL Signature Sound a jsou výjimečně pohodlná. Díky aktivnímu potlačení hluku vás nebudou...

Zjistit dostupnost

JBL Live Free NC+, bílá


Se sluchátky JBL Live Free NC+ získáte naprostou volnost pohybu a výbornou kvalitu zvuku při poslechu oblíbené hudby. Vychutnejte si každý tón čistě a jasně díky ikonickému zvuku JBL Signature Sound s frekvencí 20 až 20 000 Hz, citlivosti 96 dB a impedanci 16 Ohmů. Sluchátka můžete pomocí Bluetooth připojit k telefonu a dalším zařízením buď obě nebo pouze jedno, jak budete potřebovat. Nastavení hlasitosti snadno změníte pomocí dotykového ovládání, aktivací hlasového asistenta nebo pomocí aplikace v telefonu. Balení obsahuje dobíjecí pouzdro, které zajistí sluchátkům až 21 hodin bezdrátového provozu na jedno nabití. Najdete zde také tři velikosti ušních nástavců a dvě velikosti gelových návleků, abyste si našli ideální velikost pro pohodlné, leč pevné a stabilní nošení.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Sluchátka s bezdrátovou technologií a dobíjecím pouzdrem
 • Výborná kvalita zvuku s JBL Signature Sound
 • Připojení přes Bluetooth
 • Nerušený poslech díky režimu aktivního potlačení hluku
 • Snadné ovládání přes aplikaci nebo pomocí hlasových asistentů

 


Vychutnejte si naprostou volnost pohybu a výbornou kvalitu zvuku při poslechu oblíbené hudby.

 


JBL Signature Sound


Vychutnejte si každý tón v té nejlepší možné kvalitě. Sluchátka s technologií JBL Signature Sound vás ohromí silným a čistým zvukem. Postará se o něj vysoký frekvenční rozsah 20 až 20 000 Hz, citlivost 96 dB a impedance 16 Ohmů.

 


Aktivní potlačení hluku i povědomí o okolním dění


Nenechte se rozptylovat a vyrušovat. Z 6,8mm dynamických měničů se k vašim uším hudba dostane v naprosté izolaci. Stačí, když si aktivujete režim potlačení okolního hluku, abyste sluchátka mohli používat i v rušném prostředí. Pokud si však potřebujete zachovat povědomí o svém okolí, zvolte režim Smart Ambient.

 


Připojení jednoho i obou sluchátek


Systém Dual Connect vám usnadní používání sluchátek. Můžete si vybrat, jestli si přejete připojit a používat pouze jedno nebo obě. Jakmile ho vytáhnete z nabíjecího pouzdra, sluchátko se automaticky spáruje s telefonem, abyste ho mohli začít používat bez jakýchkoliv zádrhelů.

 


Snadné dobíjení


Sluchátka True Wireless vás nebudou omezovat žádnými kabely. Padnou vám přesně do uší a zaručí vám naprostou volnost pohybu. Uvnitř se nachází baterie s vysokou kapacitou, která jim zajistí sedm hodin provozu. Čas poslechu si můžete prodloužit pomocí dodávaného nabíjecího pouzdra až o dalších 14 hodin.


 Dotykové ovládání


Plná kontrola nad zvukem je na dosah prstu. Pouhým dotykem můžete přijímat a ukončovat telefonní hovory, upravovat hlasitost nebo aktivovat hlasového asistenta.


 Odolné provedení


Krytí IPX7 vám umožní sluchátka používat i při sportu. Zůstávají totiž bezchybně funkční i při kontaktu s vodou nebo potem, ať už cvičíte v posilovně, nebo běháte venku v dešti.


 Pohodlné nošení


Vyberte si z bohaté nabídky tří velikostí ušních nástavců a dvou velikostí gelových návleků, abyste si zajistili perfektní padnutí sluchátek do uší. Ani po dlouhých hodinách vás nebudou sluchátka v uších tlačit. Na druhou stranu však nebudete muset řešit ani jejich vypadávání při prudším pohybu. Sednou vám pevně, avšak pohodlně.

Objevte život bez hluku
Jděte do toho naplno a stylově. Sluchátka JBL LIVE FREE NC+ TWS přináší zvuk JBL Signature Sound a jsou výjimečně pohodlná. Díky aktivnímu potlačení hluku vás nebudou rušit zvuky z okolí, takže můžete zůstat ve svém rytmu po celý den. A kdykoli je třeba, technologie TalkThru a Smart Ambient vám umožní být v kontaktu s přáteli a mít přehled, co se děje kolem. Až 21hodinová výdrž baterie a bezdrátové nabíjení se postarají o pohodlné a bezproblémové použití a díky duálnímu připojení můžete začít poslouchat okamžitě, ať už jedním sluchátkem, nebo oběma. S intuitivním dotykovým ovládáním, hlasovým asistentem podle vašich preferencí a perfektní kvalitou hovorů máte po ruce vše, co je třeba, aniž byste museli zastavit hudbu. JBL LIVE FREE NC+ TWS jsou odolná vůči vodě i prachu, takže se na ně můžete spolehnout při všech svých aktivitách a za jakéhokoli počasí. Zažijte svobodu.

Funkce

 • Zvuk JBL Signature Sound
 • Aktivní potlačení hluku + Smart Ambient
 • Jedno sluchátko nebo obě, ihned připojená
 • Až 21 hodin kombinovaného přehrávání
 • Dotykové ovládání všech funkcí
 • Odolnost vůči vodě & potu
 • Pohodlně a bezpečně sedí v uších
 • Aplikace My JBL Headphones

Zvuk JBL Signature Sound
Ať je každý váš den výjimečný. 6,8 mm dynamické měniče dávají sílu skvělému zvuku JBL Signature Sound. Tahle sluchátka jsou možná malá, ale skrývají v sobě pořádný výkon.

Aktivní potlačení hluku + Smart Ambient
Žádný hluk a rušivé zvuky už vám díky aktivnímu potlačení hluku nebudou bránit, abyste si mohli užívat svou hudbu naplno. Chcete si popovídat? Režimy TalkThru a AmbientAware umožňují komunikovat naprosto přirozeně a zajistí dokonalý přehled o tom, co se děje ve vašem okolí, aniž byste museli sluchátka vyndat z uší.

Jedno sluchátko nebo obě, ihned připojená
Díky duálnímu připojení se sluchátka automaticky spárují s vaším zařízením, jakmile otevřete pouzdro, bez ohledu na to, které sluchátko vyndáte jako první. A pokud použijete jen jedno sluchátko, druhé se bude dál nabíjet v pouzdře, takže si můžete prodloužit dobu přehrávání. Rychlé spárování se zařízeními Android zajišťuje Fast Pair od Google, díky kterému se sluchátka JBL LIVE FREE NC+ TWS připojí okamžitě po otevření pouzdra. S Fast Pair od Google můžete připojit všechna svá zařízení Android, a to úplně snadno jedním poklepáním na displej.

Až 21 hodin kombinovaného přehrávání
Nikdo nechce zůstat bez své oblíbené hudby. JBL LIVE FREE NC + TWS si nabijete během chvilky díky rychlému nabíjení a bezdrátovému nabíjení Qi. Sluchátka vydrží hrát až 7 hodin na jedno nabití a v přenosném pouzdře je můžete dobít až na dalších 14 hodin. Užijte si hudbu déle.

Dotykové ovládání všech funkcí
Ovládání své hudby máte vždy po ruce. O všechno se postarají vaše sluchátka. Spravujte své telefonní hovory dotykem prstu a užijte si dokonalou kvalitu hovorů díky integrovanému duálnímu mikrofonu v každém sluchátku. Pomocí dotykového ovládání můžete také aktivovat hlasovou asistenci Google nebo Amazon Alexa.

Odolná vůči vodě & potu
Neřešte nepodstatné věci, JBL LIVE FREE NC + TWS jsou odolná vůči vodě i potu s certifikací IPX7. Takže budou s vámi, ať je hezky nebo prší.

Pohodlně a bezpečně sedí v uších
Díky 3 velikostem nástavců do uší a 2 velikostem gelových návleků najdete jednoduše kombinaci, která vám bude perfektně sedět a nepohne se ani při náročném tréninku.

Aplikace My JBL Headphones
V bezplatné aplikaci objevíte další možnosti ovládání a přizpůsobíte si zážitek z poslechu podle svých představ.

Technické specifikace:

 • Velikost měniče: 6,8 mm dynamický měnič
 • Napájení: 5V, 1A
 • Hmotnost sluchátka: 7g každý kus (14g pár)
 • Hmotnost nabíjecího pouzdra: 40g
 • Baterie sluchátek: Lithium-ion polymerová (3.7V, 50mAh)
 • Baterie nabíjecího pouzdra: Lithium-ion polymerová (3.7V, 300mAh)
 • Doba nabíjení: 2 hodiny od úplného vybití
 • Doba přehrávání se zapnutým BT a vypnutým ANC: až 7 hodin
 • Doba přehrávání se zapnutým BT i ANC: až 6 hodin
 • Frekvenční odezva: 20Hz – 20kHz
 • Impedance: 16 ohm
 • Citlivost: 96dB SPL@1kHz
 • Maximální SPL: 94dB
 • Citlivost mikrofonu: -26dBV/Pa@1kHz
 • Bluetooth verze: 5.1
 • Bluetooth profily: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
 • Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2400 – 2483.5MHz
 • Výkon Bluetooth vysílače: <10dBm (EIRP)
 • Maximální provozní teplota: 45°C
Obsah balení: 1 x JBL LIVE FREE NC+ TWS 1 x 3 velikosti nástavců do uší 1 x 2 velikosti gelových návleků 1 x nabíjecí kabel USB-C 1 x Nabíjecí pouzdro 1 x Záruční list / Varování (W / !) 1 x Průvodce rychlým startem / Bezpečnostní upozornění (S / i)

Záruka 24 měsíců
Partnumber JBLLIVEFRNCPTWSW
Další parametry
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
bezdrátový (Bluetooth)
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C, bezdrátové
nemá ovládání hlasitosti
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Ano
IPX7
Ano
20 Hz
20000 Hz
96 dB
16 ohm
Ano
7 hod.
21 hod.
Ne
polouzavřený
Ne
Barva bílá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.2 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 10.2 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací