Sluchátka Koss PORTA PRO KTC (doživotní záruka) černá

Značka: Koss , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: KOSPPROKTC

Kvalitní, dynamický, basově založený zvuk. Specialitou jsou dvě opěrná místa (vlastní sluchadlo a molitanová opěrka nad ušima) a přepínač comfortZone, kterým lze vhodně rozložit tlak na uši a na...

Zjistit dostupnost

Koss PORTA PRO KTC, černá


Sluchátka Koss PORTA PRO KTC vycházejí z klasických a nezaměnitelných legend Koss Porta Pro, tentokrát jsou obohaceny o funkci KTC – Koss Touch Control pro iPhone, iPad a iPod. Ovládejte vaši hudbu pouhým zmáčknutím tlačítka, aniž byste vytahovali telefon z kapsy. Tato lehká a ergonomická sluchátka jsou snadno skladovatelná a jsou vaším skvělým partnerem nejen doma, ale i výborně slouží u každodenních činností.


Nezapomenutelný zvuk


Tato sluchátka jsou léta známé pro svou kvalitu zvuku. S radostí budete přes tato sluchátka poslouchat hudbu. S rozsahem 15 Hz – 25 000 Hz vám v písničkách neuniknou ani ty nejmenší detaily. Kmitací cívky složené z odkysličené mědi zaručují hluboké basy, zvuk na uši působí velice příjemně. Nemusíte se bát poslouchat vše na maximální hlasitost, protože i přes maximální hlasitost uslyšíte dění okolo vás bez problému.


Skvělý zážitek z poslechu hudby.

 


Komfortní a kompatibilní design


Dopřejte si znamenité pohodlí při poslechu s funkcí Comfort Zone, díky které si můžete nastavovat tlak na uši. Obrovskou výhodou sluchátek Koss PORTA PRO KTC je jejich nesmírná kompatibilita, můžete si nastavit velikost, nebo je složit do přenosné velikosti, aby v batozích a kabelkách zabírala co nejmenší prostor. Tato sluchátka sedí na hlavě velmi pohodlně. Součástí balení je brašnička na sluchátka.

 


Kontrola hudby pomocí jednoduchých tlačítek


Určitě dobře znáte opakované vytahování telefonu z kapes kvůli přepínání hudby a upravování hlasitosti. Na toto můžete zapomenout díky funkci Koss Touch Control, kde máte pod kontrolou více věcí v méně krocích. Na kabelu od sluchátek Koss PORTA PRO KTC se nachází ovládání hlasitosti, přepínání písníček a mikrofon.


Kvalitní, dynamický, basově založený zvuk. Specialitou jsou dvě opěrná místa (vlastní sluchadlo a molitanová opěrka nad ušima) a přepínač comfortZone, kterým lze vhodně rozložit tlak na uši a na hlavu. Sluchátka lze velmi jednoduše složit na minimální rozměr a přenášet v dodané brašničce.

Ovládání pro iPhone/iPod se zabudovaným mikrofonem.
Uložení v čepu umožňuje ideální dosednutí sluchátek.
Regulace přítlaku přepínačem „COMFORT ZONE“.
Složitelné na minimální objem do přepravní velikosti.

Vlastnosti

  • Frekvenční rozsah: 15 - 25 000 Hz
  • Citlivost: 101 dBSPL/1 mW
  • Impedance: 60 Ohm
  • Kabel: Přímý s ovládáním, 1,25 m
  • Konektor: 3,5 mm

Záruka Doživotní záruka
Další parametry
s obroučkou přes hlavu
na ucho (supraaural)
kabelový
jack 3.5mm
na sluchátkovém kabelu
Ano
Přijmutí hovoru Ne
1.25 m
Ne
Ne
Kmitočtový rozsah od 15 Hz
Kmitočtový rozsah do 25000 Hz
101 dB
60 ohm
True wireless Ne
Odnímatelný kabel Ne
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Měření tepu Ne
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 18.8 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu