Sluchátka Panasonic RZ-S300WE-K (RZ-S300WE-K) černá

Značka: Panasonic , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: PANRZS300WEK

Skutečně bezdrátová sluchátka RZ-S300W
Zůstaňte ve spojení. Bez ohledu na cokoliv. Opravdová bezdrátová sluchátka S300W poskytují stabilní připojení dokonce i v přeplněných oblastech, takže...

Zjistit dostupnost

Panasonic RZ-S300WE-K, černá


Panasonic RZ-S300WE-K jsou bezdrátová sluchátka do uší, která vám zaručí komfort a kvalitu poslechu oblíbené hudby. Ať už máte rádi jakýkoliv žánr, každý tón spolehlivě vynikne díky vysokému frekvenčnímu rozsahu 20 až 20 000 Hz. Melodie se k vašim uším bude linout z velkých, 6mm měničů. Sluchátka vám zajistí naprostou volnost pohybu, jelikož vás nebudou svazovat překážejícími kabely. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu až po dobu 7,5 hod, resp. až 30 hodin, pokud máte po ruce nabíjecí kolébku. Ovládat je můžete dotykem, přes aplikaci nebo pomocí hlasových asistentů. Funkce nezávislého pravého/levého sluchátka vám umožní mít nasazené pouze jedno a poslouchat hudbu zcela bez omezení.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Bezdrátová sluchátka s výdrží až 30 hod
 • Čistý kvalitní zvuk s frekvencí 20 až 20 000 Hz
 • Připojení přes Bluetooth
 • Ovládání dotykem, přes aplikaci nebo pomocí hlasových asistentů
 • Možnost použití v jednom uchu

 


S bezdrátovými sluchátky Panasonic hudba bude znít ještě lépe!

 


Ideální na sport


Sluchátka jsou ideální volbou pro všechny příležitosti. Disponují odolností IPX4, který jim zaručuje bezchybný provoz i ve vlhkém prostředí. Ani trošku jim nevadí, když na ně dopadnou kapky vody, takže si je můžete nasadit i při sportu nebo chůzi v dešti.


 
 


Kompaktní provedení


Sluchátka na první pohled zaujmou svými kompaktními rozměry. Téměř nic neváží, takže je v uších ani neucítíte. Za všech okolností vám budou nerušeně a pohodlně zprostředkovávat hudbu na každém kroku, a to ve špičkové kvalitě.


 
 


Dlouhá výdrž baterie


Uvnitř sluchátek se nachází dobíjecí baterie. Ta jim zajistí výdrž až 7,5 hodiny, abyste mohli poslouchat v každé volné chvilce po celý den. Dobu bezdrátového provozu navíc výrazně rozšíříte pomocí nabíjecí kolébky, a to až na 30 hodin přehrávání.


 
 


Luxusní vzhled


Ukažte svůj styl. Sluchátka vypadají moderně a elegantně, takže se skvěle hodí ke každému outfitu, ať už máte na sobě sportovní oblečení, oblek, nebo šaty.


 
 


Pohodlné nošení


V balení najdete kromě samotných sluchátek a nabíjecí kolébky také různé velikosti ušních nástavců. Vyberte si velikost, která nejlépe sedí vašemu tvaru uší, abyste docílili pohodlného nošení a nerušeného poslechu po celý den.

 


Kompatibilní s hlasovými asistenty


Kromě dotykového ovládání lze sluchátka propojit také s hlasovými asistenty ve vašem chytrém telefonu. Rozpoznají Siri, Alexu i Asistenta Google, které aktivujete pomocí dotykového snímače.

 


Skutečně bezdrátová sluchátka RZ-S300W
Zůstaňte ve spojení. Bez ohledu na cokoliv. Opravdová bezdrátová sluchátka S300W poskytují stabilní připojení dokonce i v přeplněných oblastech, takže získáte maximální pohodlí k užívání vašeho obsahu. Minimální a kompaktní design ničemu nebrání a umožňuje vám užít si hudbu a konverzaci kdykoliv, kdekoliv.

Vynikající kvalita hovorů
Vysoce výkonné mikrofony MEMS jsou zabudovány do unikátní labyrintové struktury, která přispívá k potlačení šumění větru, efektivnímu přenosu vašeho hlasu a potlačení okolního hluku.

Stabilní připojení dokonce i v přeplněných oblastech
Rozlučte se s občasnými přerušeními hudby nebo hovorů, a to i na přeplněných místech, díky optimalizovanému dotykovému snímači a anténě v kompaktním pouzdru bezdrátových sluchátek S300W, doplněným levopravým nezávislým systémem signalizace. Užijte si zasloužené stabilní spojení, ať jste kdekoliv.

Jedinečná konstrukce antény
Malé rozměry sluchátek S300W byly dosaženy díky integraci Bluetooth antény a dotykového snímače uvnitř ovládací části sluchátek a zároveň zlepšením stability připojení. Díky našemu vlastnímu patentovanému designu konstrukce antény dochází k maximalizaci výkonu antény i s malými rozměry sluchátka.

Nezávislé připojení levého a pravého sluchátka
Starší způsob přenosu ze zdroje do levého sluchátka a z levého sluchátka do pravého sluchátka. Tento způsob rychleji vybíjí baterii a je náchylný k přerušování signálu. Panasonic pro svá True Wireless sluchátka výlučně využívá novou metodu přenosu - z chytrého telefonu do obou sluchátek zároveň. Tato metoda zajišťuje stabilní přenos a nízkou spotřebu energie.

Přizpůsobte si je ke svým potřebám
Podpora aplikace Panasonic Audio Connect - Snadné párování - Inicializace nastavení - Nastavení režimu zvuku - Hledání sluchátek

Kompatibilní s hlasovým asistentem
Funkce hlasových asistentů chytrých telefonů, například Siri®, Google Assistant™ a Amazon Alexa lze aktivovat ovládáním dotykového snímače sluchátka S300W v uchu. Sluchátka vydrží přehrávání po dobu 7,5 hodiny na jedno nabití a až 30 hodin při použití dobíjecího pouzdra. 15 minut rychlého nabíjení vám zajistí 70 minut doby přehrávání.

Použití na jedno ucho
Funkce přepínání rolí vám umožní používat jedno sluchátko, vlevo nebo vpravo. Sluchátka S300W jsou odolná vůči vodě v ekvivalentu třídy IPX4*, což znamená, že náhlé přeháňky vás nezaskočí. * S ekvivalentem IPX4 jsou kompatibilní pouze sluchátka. Nezahrnuje nabíjecí kolébku. Dlouhým stisknutím dotykového senzoru přepnete do režimu Ambient Sound, ve kterém můžete registrovat zvuky z okolí i v průběhu poslechu vašeho obsahu.

Technické specifikace:

 • Reproduktor (mm): 6 mm (1/4 in)
 • Magnetický typ: Neodym
 • Frekvenční pásmo (s technologií Bluetooth®): 20 Hz - 20 kHz
 • Sluchátka: Přibližně 7,5 hodin
 • Sluchátka s nabíjecí kolébkou: Přibližně 30 hodin
 • Sluchátka: Přibližně 2 hodiny
 • Nabíjecí kolébka: Přibližně 2,5 hodin
 • Sluchátka s nabíjecí kolébkou: Přibližně 4 hodiny
 • Rychlé nabíjení (15 minut, AAC) Sluchátka: Přibližně 90 minut
 • Doba nepřetržité komunikace Sluchátka: Přibližně 4,5 hodiny*
 • Může se lišit v závislosti na chytrém telefonu.
 • Doba čekání Sluchátka: Přibližně 24 hodin (automatické vypnutí nefunguje)
 • Sluchátka (pouze jedna strana: L a R jsou stejné): Přibližně 4 g (3,97 g)
 • Nabíjecí kolébka: Přibližně 45 g (45,36 g)
 • Ovládání / mikrofon: Dotykový snímač / mikrofon MEMS
 • Příslušenství: Nabíjecí kabel USB: Přibližně 0,5 m (1,6 stopy)
 • (Vstupní zástrčka: Tvar USB A, výstupní zástrčka: Tvar USB Type-C),
 • Sada sluchátek: XS, S, M, L (přiložena velikost M)
 • Verze: 5.0
 • Podporované profily: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
 • Kodek: SBC, AAC
 • Provozní vzdálenost: Až 10 m
 • Odolný vůči vodě: Ekvivalent IPX4 (pouze sluchátka)

Záruka 24 měsíců
Partnumber RZ-S300WE-K
Další parametry
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
bezdrátový (Bluetooth)
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
nemá ovládání hlasitosti
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Ano
IPX4
Ne
20 Hz
20000 Hz
Ano
7.5 hod.
30 hod.
Ne
Ne
polouzavřený
Ne
Barva černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.3 cm
Výška výrobku 3.8 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.6 cm
Výška balení 11.5 cm
Hloubka balení 6.2 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací