Sluchátka Pioneer SE-E5T-H (SE-E5T-H) šedá

Značka: Pioneer , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: PNRSEE5TH

Pozdvihněte svoje osobní sportovní výkony
Ať už činíte první kroky na cestě ke zdravému životnímu stylu, nebo už jste pravidelně trénující sportovec, sportovní klipová sluchátka s vámi budou...

Naše cena s DPH:

789

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

SE-E5T-H šedáPioneer SE-E5T-H, šedá


Milovníci cestovánísportu, ale především hudby, zbystřete! Pioneer SE-E5T-H si oblíbí každý z vás. Zásluhu však nemá jen prvotřídní hudba, kterou si vy i vaše uši zamilujete. Velkou zásluhu můžeme připsat také dvoupásmové konstrukci, a sice možnosti přetransformovat jeden typ sluchátek na druhý. Sluchátka Pioneer SE-E5T-H jsou navíc voděodolná. Oblíbíte si také možnost intuitivního ovládání hudby.


Ušní háčky, nebo sportovní klipy?


Japonská důmyslnost se promítla i v případě Pioneer SE-E5T-H. Konkrétně vzato můžete libovolně měnit mezi dvěma typy sluchátek. Prvním typem jsou elastomerové ušní háčky, které se perfektní hodí pro dlouhodobý poslech a co možná největší komfort. Druhým typem jsou závěsné klipy. Ty skvěle sedí do záhybu ucha, a tak ani sebevětší otřesy během vašeho tréninku sluchátka neohrozí.


Sluchátka na míru?


Někdo by mohl říct, že vám Pioneer vyrobil sluchátka SE-E5T-H na míru. A má tak trochu pravdu. Nejspíše však nezná patentovanou konstrukci 3D Active Fit. Jedná se o praktický spoj mezi sluchátky jako takovými a závěsným klipem. Ve výsledku to přináší efekt, že Pioneer SE-E5T-H sedí do všech uší. Zároveň se tato konstrukce efektivně stará o to, aby vám sluchátka za žádných okolností nespadla z uší.


Hudba i hovory


Spolehnout se na služby Pioneer SE-E5T-H můžete i v případě, že budete chtít ovládat hudbu, nebo třeba přijmout a ukončit hovor. Sluchátkům nevadí dokonce ani déšť či pot během sportování. Počítat můžete rovněž s podporou hands-free.

Pozdvihněte svoje osobní sportovní výkony
Ať už činíte první kroky na cestě ke zdravému životnímu stylu, nebo už jste pravidelně trénující sportovec, sportovní klipová sluchátka s vámi budou držet krok - a díky patentované konstrukci 3D Active Fit s kardanovým kloubem budou také perfektně držet i v uších. Pružný klip a kulový kloub udržují každé ze sluchátek bezpečně v uchu, al ebez jakéhokoliv pocitu tlaku, navíc tato konstrukce dokáže zlepšit kvalitu zvuku a stabilitu. Ale promyšlená konstrukce klipových sluchátek se vám nabící ještě víc - inline ovladač pro smartphony, kdy můžete ze sluchátek jednoduše ovládat hudbu a hovory, nebo můžete sluchátka zvolit se standartním kabelem o délce 1,2 m a dálkovým ovládáním.

Unikátní 2-pásmová konstrukce
Vyberte si své oblíbené sportovní příslušenství: flexibilní elastomerové ušní háčky jsou navrženy tak, aby uvolnily tlak - i při dlouhém poslechu nepřijde o váš komfort - a pro maximálně pohodlné a efektivní uchycenní slouží vynikající klipy. Dodávané ve třech velikostech, perfektně padnou do oblasti záhybu ucha nad zvukovod a udržují sluchátka tak, že dokonale sedí i během vašeho pohybu.

Voděodolnost až IPX4
Nedovolte, aby vám troška deště zabránila v poslechu, když budete mít zrovna chuť si venku zacvičit či zaběhat , lehký déšť a spousta potu jim vůbec neublíží.

Patentovaní konstrukce 3D Active Fit
Univerzální spoj mezi sestavou sluchátek a závěsem umožňuje zarovnání a přizpůsobení náušníků tak, aby sluchátka odpovídala jakémukoliv tvaru a velikosti uší. Tato patentovaná konstrukce poskytuje velmi pohodlné a bezpečné utěsnění pro lepší zvukový projev bez pocitu tlaku, a současně brání tomu, aby sluchátka během cvičení vypadávala z uší.

Šikovné inline dálkové ovládání
Sluchátka jsou vybavena jedno-tlačítkovým dálkovým ovladačem, který umožňuje jednoduše ovládat přehrávání hudby a další funkce. Na jeden stisk proběhne spuštění/zastavení hudby a zahájení/ukončení hovoru, dvojklikem přeskočíte v přehrávání vpřed, trojklikem přeskočíte zpět, a dlouhým stisknutím aktivujete ve smartphonu asistenta.

Technické specifikace:

  • Měniče: 9mm
  • Impedance: 14 ohmů
  • Frekvenční rozsah: 5 Hz - 23 000 Hz
  • Citlivost: 100dB
  • Certifikace: IPX4 odolnost vůči stříkající vodě, lehkému dešti a potu
  • Délka kabelu: 1,2m

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber SE-E5T-H
Další parametry
do uší
do ucha (intraaural)
kabelový
jack 3.5mm
nemá ovládání hlasitosti
Ano
Přijmutí hovoru Ano
1.2 m
Ano
IPX4
Ne
Kmitočtový rozsah od 5 Hz
Kmitočtový rozsah do 23000 Hz
100 dB
14 ohm
True wireless Ne
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
šedá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 14.8 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací