Sluchátka Samsung Galaxy Buds (SM-R170NZWAXEZ) bílá

Značka: Samsung , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: SAMSMR170NZWAXEZ

Galaxy Buds, sluchátka pro novou generaci

Bohaté audio vyladěné odborníky z AKG
Objevte nový rozměr hudby. Inovativní sluchátka Galaxy Buds od společnosti Samsung jsou výsledkem...

Zjistit dostupnost

Samsung Galaxy Buds, bílá


Galaxy Buds, sluchátka pro novou generaci

Dokonale vyladěný zvuk


Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds lákají na bohatý a čistý zvuk, na jehož dokonalém vyladění se podíleli také akustičtí specialisté ze společnosti AKG. Jsou úžasně ergonomická, takže pohodlně padnou do ucha. Komfortní je ale nejen jejich nošení, nýbrž i samotné používání. K telefonu se Galaxy Buds připojují přes moderní Bluetooth 5.0 a podporují standard bezdrátového nabíjení Qi, případně dobíjení formou bezdrátového sdílení energie z prémiového telefonu Galaxy S10.

Kompaktní design


Design Galaxy Buds a jejich obalu je úžasně kompaktní, takže je s sebou můžete pohodlně nosit celý den, každý den. Galaxy Buds vás navíc zbaví nutnosti vytahovat telefon z kapsy, pokud vám někdo volá. Vestavěný mikrofon se postará o křišťálově čistý přenos hlasu a vám zůstanou volné obě ruce.

Umožní vám vnímat okolí, kdykoli potřebujete


Když potřebujete místo přehrávané hudby vnímat něco ve svém okolí, stačí přidržet prst na dotykové plošce sluchátek. Galaxy Buds dočasně sníží hlasitost, takže je nemusíte vyndat z uší, a po přerušení kontaktu ji zase vrátí na původní hodnotu. Nebo si rovnou aktivujte takzvaný ambientní režim, díky kterému neustále uslyšíte kromě hudby i všechno kolem sebe. Galaxy Buds jsou zároveň tak chytrá, že když už je opravdu sundáte, sama přeruší přehrávání skladby.

 


Pohodlí i při celodenním nošení


Galaxy Buds perfektně drží ve vašich uších, ale zároveň jsou tak pohodlná a lehká, že o nich ani nebudete vědět. Jsou odolná proti potu, takže se při fyzických aktivitách můžete motivovat svou oblíbenou hudbou ze sluchátek bez obav o jejich poškození. O bezproblémové spojení se stará moderní Bluetooth 5.0. Sluchátka navíc můžete spárovat s více zařízeními a okamžitě mezi nimi přepínat podle potřeby.

Dlouhá výdrž a bezdrátové nabíjení


Mikrobaterie ve sluchátkách je sice maličká, ale výdrž jí rozhodně nechybí. Na jedno plné nabití můžou sluchátka hrát až luxusních 6 hodin. Samsung myslel i na váš komfort, takže nabíjecí obal Galaxy Buds podporuje pohodlné bezdrátové nabíjení Qi. Navíc umožňuje i moderní dobíjení formou bezdrátového sdílení energie z kompatibilních zařízení Galaxy.


Galaxy Buds, sluchátka pro novou generaci

Bohaté audio vyladěné odborníky z AKG
Objevte nový rozměr hudby. Inovativní sluchátka Galaxy Buds od společnosti Samsung jsou výsledkem intenzivní spolupráce s akustickými specialisty z AKG. Přináší křišťálově čistou, bohatou reprodukci zvuku s bezkonkurenčním vyvážením jednotlivých tónů. Konečně můžete svá oblíbená alba poslouchat v prvotřídní kvalitě. K tomu přidáváme moderní minimalistický design, vynikající konektivitu Bluetooth 5.0 a pohodlné bezdrátové nabíjení. Galaxy Buds jsou sluchátka pro novou generaci, dokonalá sluchátka pro vás.

Revoluční ergonomický design
Výběr ze tří dostupných velikostí ušních nástavců zaručí, že vám sluchátka dokonale padnou. Díky kompaktnímu provedení pouzdra se navíc Galaxy Buds snadno přenášejí. Poslouží vám i v případě, kdy vám někdo zavolá, hovory totiž pohodlně vyřídíte pomocí integrovaného duálního mikrofonu, který dokáže odstranit okolní ruch a přenáší váš hlas ve špičkové kvalitě.

Uslyšíte všechno – hudbu i svoje okolí
Mějte přehled o tom, co se okolo vás děje. Galaxy Buds myslí také na vaši bezpečnost. V případě, že potřebujete být ve spojení se svým okolím, aktivujte si praktický ambientní režim, který vám umožní kromě skladeb poslouchat i zvuky okolo vás. Na krátkodobé ztišení přehrávání vám zase stačí přidržet prstem dotykovou plochu sluchátek. Jakmile prst oddálíte, zvuk se automaticky vrátí na svoji původní úroveň hlasitosti. V okamžiku, kdy si sluchátka vyndáte z uší, automaticky přeruší přehrávání a skončí s přenosem audia. Inteligentní a intuitivní ovládání je jednou z jejich hlavních předností.

Odolnost vůči potu a výborná konektivita
Galaxy Buds vás doprovázet kamkoli. Můžete si je vzít i do posilovny či na běhání. Díky komfortnímu tvarování drží sluchátka perfektně v uších i při intenzivním tréninku, a navíc jim neuškodí ani pot. Můžete je nosit bez problému celý den a ani o nich nebudete vědět. Spárujte je prostřednictvím moderního připojení Bluetooth 5.0 nejen se smartphony, ale i s jinými zařízeními, mezi kterými můžete pohodlně přepínat podle potřeby.

Bezdrátové nabíjení a výdrž až 6 hodin
Galaxy Buds jsou sice drobná, ale vydrží až 6 hodin souvislého přehrávání. Nabíjet je můžete jednoduchým vložením do pouzdra, které navíc samotné podporuje bezdrátové nabíjení standardu Qi. Kromě toho můžete k nabíjení použít i svůj špičkový smartphone Samsung Galaxy z nejnovější série S10, který nabízí bezdrátové sdílení energie.

Vlastnosti:

  • Bezdrátové nabíjení a dobíjení formou bezdrátového sdílení energie (Galaxy S10),
  • Podpora Android/iOS, Bluetooth 5.0,
  • Dotykové ovládání,
  • Voděodolnost IPx2,
  • Výdrž baterie 6h + 7h pouzdro

Technické specifikace:

  • Bluetooth 5.0
  • Profil: A2DP, AVRCP, HFP
  • Kodek: Scalable (Samsung proprietary), AAC, SBC
  • Baterie: 58mAh (sluchátka), 252mAh (nabíjecí pouzdro)

Záruka 24 měsíců
Partnumber SM-R170NZWAXEZ
Další parametry
do uší
do ucha (intraaural)
Ne
bezdrátový (Bluetooth)
bluetooth
na sluchátkách
Ano
bílá
Akustický systém uzavřený
Odnímatelný kabel Ne
Přijmutí hovoru Ano
Ne
True wireless Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.2 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 8.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu