Sluchátka Samsung LEVEL On Pro (EO-PN920C) (EO-PN920CBEGWW) černá

Značka: Samsung , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: SAMEOPN920CBEGWW

Vychutnejte si u sluchátek Samsung Level On Wireless Pro dokonalý zvuk ve standardu UHQ – dokonce ještě lepší než zvuk v CD kvalitě. Díky využití technologie kodeku UHQ-BT vám sluchátka Level On...

Zjistit dostupnost

Zvuk jako ze studia

Pokud hledáte sluchátka, která by byla plně vyhovující, dokázala kvalitně přehrát veškerá zvuková média a to dokonce v kvalitě UHQ, která je ještě vyšší, než kvalita běžného CD, jste tady správně. Se sluchátky Samsung LEVEL On Pro Wireless se veškeré požadavky naplní na maximální úroveň a vy si tak budete moci přehrávat oblíbenou muziku v kvalitě srovnatelné se studiem.


Výborně vybavené

Sluchátka Samsung LEVEL On Pro dostala od vývojářů luxusní a špičkovou výbavu, mezi kterou patří mnohé funkce a ostatní přednosti. V prvé řadě je zapotřebí zmínit funkci Active Noise Cancellation – ANC, která aktivně potlačuje hluk a vy tak při poslechu vaší muziky nebudete rušeni žádnými zvuky z okolí. Na každém sluchátku jsou dva vestavěné mikrofony, které hluk okolního prostředí hlídají a starají se tak o plynulý a pohodový chod této technologie, kterou ocení skutečně každý, kdo si potrpí na ten nejkomfortnější poslech.

Po spárování s telefonem, nebo tabletem pomocí technologie Bluetooth, vás sluchátka nepřestanou ohromovat. Jednak díky skvělému zvuku a také kvůli samotnému ovládání. To je dotykové a je umístěno na plošce, která nabízí celou řadu praktických funkcí. Přehrávejte, pozastavujte, upravujte dle libosti hlasitost, ale také skladby přeskakujte, nebo si zaktivujte režim Talk-in, díky kterému nemusíte při hovoru vytahovat mobilní telefon z kapsy a uživatelský komfort při používání sluchátek tak několikanásobně stoupá vzhůru. Sáhnout na spárované zařízení nemusíte ani při jednom z těchto úkonů.

Skvělý design a ergonomie

Také patříte k té skupině lidí, která si ráda užívá hudbu naplno a při jejím poslechu nejvíce ocení, když se nerušeně do líbivých tónů svých oblíbených interpretů zasní? Pak jsou pro vás sluchátka Samsung LEVEL On Wireless Pro naprosto ideální volbou. Jsou totiž navrženy přesně tak, abyste si užili ničím nerušený poslech, ale i způsobem, díky kterému nevíte, že máte samotná sluchátka na uších.

Při navrhování a vývoji těchto sluchátek byl kladen důraz na pohodlný tvar, který automaticky zohlední různé odchylky tvarů lidských uší. Navíc skvěle vymyšlený univerzální design v černé barvě zaujme skutečně každého uživatele, ze kterého se později stane hrdý nositel, který svá sluchátka bude rád vystavovat na odiv okolnímu světu.

Dlouhá výdrž baterie

Jedním z důležitých předpokladů pro nerušený poslech je také výdrž baterie. Sluchátka Samsung LEVEL On Wireless Pro jsou vybaveny velkokapacitní baterií typu Li-Ion, která se vyznačuje svou dlouhou výdrží. Ta závisí na více faktorech, mezi které se řadí nastavení, připojená zařízení, síla signálu, provozní teplota a jiné. Bluetooth spolu se zapnutou funkcí ANC vydrží kolem 10 hodin nepřetržitého hraní, při vypnuté funkci ANC se dostáváme až na dlouhých 20 hodin. Při využití kabelového režimu s jackem 3,5 milimetru za vypnuté funkce Bluetooth i funkce ANC získává uživatel neomezenou dobu poslechu.

Vychutnejte si u sluchátek Samsung Level On Wireless Pro dokonalý zvuk ve standardu UHQ – dokonce ještě lepší než zvuk v CD kvalitě. Díky využití technologie kodeku UHQ-BT vám sluchátka Level On Wireless Pro umožní, abyste si dopřáli bohatší a vyváženější zvukový zážitek zásluhou věrného zvuku UHQ.

Zvuk jako ve studiu
Sluchátka Level On Wireless Pro nenabízejí jen studiovou kvalitu zvuku, ale jsou vybavena i funkcí aktivního potlačování hluku (Active Noise Cancellation – ANC). Čtyři vestavěné mikrofony, dva na každém sluchátku, umožňují přesné měření zvuků okolo vás

Snadné dotykové ovládání
Využijte svá sluchátka Level On Wireless Pro naplno díky plošce dotykového ovládání, která nabízí celou řadu funkcí. Aktivujte režim Talk-In, upravujte nastavení hlasitosti, přehrávejte, pozastavujte a přeskakujte skladby – to vše bez nutnosti dotýkat se ovládacích prvků na vašem spárovaném zařízení.

Sdílejte své zvuky
Prostřednictvím jedinečné funkce Sound with Me umožňují sluchátka Level On Wireless Pro streamování skladeb kamarádovi. Sdílejte své oblíbené zvuky!

Pohodlný režim Talk-in
Potřebujete ověřit, co se děje ve světě kolem vás? Použijte režim Talk-in a aktivujte vstup zvuku z několika mikrofonů sluchátek.

Vlastnosti:

 • Impedance: 41 ohmu
 • Bluetooth 4.1
 • Profiles: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
 • Dosah: 10 m (může se lišit v závislosti na režimu připojení Bluetooth® (UHQ Audio nebo obecný režim)) * Režim UHQ-BT je kompatibilní s vybranými zařízeními, začínajícími od modelů Galaxy S6 Edge+ a Galaxy Note5. Zákazníkům doporučujeme, aby podporu režimu UHQ-BT u svého smartphonu ověřili na stránce produktu na oficiálním webu společnosti Samsung
 • Audio Streaming: Ano
 • Multipoin: Ano
 • Mikrofon: Ano
 • Příjem hovoru: Ano
 • Baterie: Vestavěná baterie (baterie Li-Ion), * Výdrž baterie (přehrávání / hovor / pohotovostní režim) závisí na faktorech, jako jsou nastavení, připojená mobilní zařízení, síla signálu, provozní teplota, vybrané funkce, frekvence hovorů a způsob používání hlasových, datových a jiných aplikací.
 • Doba hraní: Až 10 hodin (režim Bluetooth® s funkcí ANC), až 20 hodin (režim Bluetooth® bez funkce ANC), až 18 hodin (kabelový režim s funkcí ANC), neomezený čas poslechu (kabelový režim bez funkce ANC)
 • Doba hovoru: Až 10 hodin (režim Bluetooth® s funkcí ANC), až 20 hodin (režim Bluetooth® bez funkce ANC)
 • Pohotovostní režim: Až 200 hodin (režim Bluetooth® bez funkce ANC)
 • Konektivita: 3.5mm jack, Micro USB

Záruka 24 měsíců
Partnumber EO-PN920CBEGWW
Další parametry
se skládací obroučkou
na ucho (supraaural)
bezdrátový (Bluetooth)
bluetooth
na sluchátkách
Ano
41 ohm
černá
Akustický systém uzavřený
Odnímatelný kabel Ne
Přijmutí hovoru Ano
Ne
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.7 cm
Výška balení 23.7 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací