Sluchátka Samsung Level U (EO-BG920BF) (EO-BG920BFEGWW) zlatá (poškozený obal 8119012459)

bazar
Značka: Samsung , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: -9088963

Bazar - poškozený obal 8119012459

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 8119012459

Poškozený obal

Vyberte si ze čtyř módních barevných možností bezdrátových sluchátek Samsung LEVEL U Wireless, a to modro-černé, bílé, zlaté a modré. Se sluchátky Samsung LEVEL U Wireless, plnými sofistikovaného designu a módních, výrazných barev, budete vždy vypadat správně.

Pohodlně padnou
Sluchátka LEVEL U Wireless mají měkké, flexibilní uretanové klouby a design s páskou okolo krku nabízí výjimečné pohodlí při nošení. Upravte si pásku okolo krku, abyste dosáhli perfektního přizpůsobení podle vaší velikosti krku. Ergonomicky navržené mušle hybridního typu vám umožní bezpečný prožitek z nošení, ať jste kdekoli.

Více energie baterie
Sluchátka LEVEL U Wireless poskytují až 10 hodin přehrávání hudby, 11 hodin hlasových hovorů a 500 hodin pohotovostního režimu. Díky sluchátkům LEVEL U Wireless můžete zapomenout na obavy ohledně výdrže baterie vašeho headsetu

Čistá hlasová kvalita
Díky dvěma vestavěným mikrofonům umožňuje LEVEL U Wireless přesnou a čistou zvukovou reprodukci hlasových hovorů. Vychutnejte si křišťálově čistou kvalitu volání díky NR a EC technologii pro snížení šumu a ozvěny.

LEVEL APP
Pohodlná aplikace LEVEL APP vám umožní přizpůsobit zážitek z poslechu podle vašich vlastních potřeb. LEVEL APP vám také přináší řadu podstatných informací, včetně upozornění na zmeškaná volání, alarmy, plánované akce a zbývající kapacitu baterie prostřednictvím funkce Text-to-Speech (TTS) a upozornění vibracemi.

Ovládací prvky se snadným přístupem
Vestavěná tlačítka hlasitosti, vpřed / zpět a přehrát / pozastavit vám umožní užívat si snadný přístup k funkcím sluchátek LEVEL U Wireless, aniž by bylo nutné používat ovládací prvky spárovaného zařízení. Zvýšený design tlačítek umožňuje neuvěřitelně snadný přístup k funkcím, i když jste v pohybu.

Magnetické mušle
Magnetické mušle sluchátek LEVEL U Wireless umožňují udržovat váš headset v upraveném stavu, i když jej nepoužíváte.

Vlastnosti:
Bluetooth: 4.1, A2DP, HSP, HFP, AVRCP
Audio Streaming: Ano
Multipoint: Ano
Mikrofon: Ano
Obsah balení: Olivka (olivky), příručka

Záruka 24 měsíců
Partnumber EO-BG920BFEGWW
Další parametry
týlová
do ucha (intraaural)
bezdrátový (Bluetooth)
bluetooth
na sluchátkách
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Ne
Odnímatelný kabel Ne
Akustický systém uzavřený
zlatá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 16.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací