Sluchátka Sennheiser CX 3.00 (506232) černá

Značka: Sennheiser , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: SNHCX300B

Mimořádný model v nové CX řadě. Sluchátka CX 3.00 mají vynikající poměr výkon cena. Uživateli vycházejí vstříc nejen odolnou konstrukcí a novým typem odolného kabelu, ale zejména výborným zvukem...

Zjistit dostupnost

Skvělý poměr cena a kvalita


Vsaďte na kvalitní sluchátka Sennheiser CX 3.00 v černé barvě. Hned na první pohled vás zaujmou svou velmi odolnou konstrukcí, která zvládne i trochu drsnější zacházení. V balení navíc najdete praktické pouzdro, díky kterému můžete svá sluchátka kdykoliv bezpečně přenést, i ve chvílích kdy je zrovna nemáte na uších. A to nejpodstatnější extra vysoká kvalita zvuku pro úžasné zážitky z poslechu.

Nový odolný kabel


Značka Sennheiser vybavila sluchátka CX 3.00 novým, odolnějším typem kabelu. Ten má hned několik výhod. Jednak toho více vydrží, a současně daleko lépe přenáší zvuk, díky čemuž se můžete těšit na zcela novou dimenzi poslechu hudby s maximálně čistým zvukem. Velmi stabilně a pohodlně sedí v uších, takže nemusíte mít strach z vypadávání. Díky konstrukci In-Ear dobře tlumí ruch okolního prostředí a vytváří tak příjemné soukromí. Díky tomu lze tato sluchátka využívat i ve hlučnějším prostředí, např. v hromadné dopravě nebo v centru rušného města.


Reálné a přirozené zvukové pole


Se sluchátky Sennheiser CX 3.00 získáte věrný zvuk, který ve vás zanechá příjemný zážitek při poslechu vaší oblíbené hudby . Při poslechu rádia se zase rázem stanete součástí vysílání, neboť nabydete pocitu, že s moderátory sedíte ve studiu. Na své si přijdou i posluchači ráznějších hudebních stylů, které získají na autenticitě. Spokojení určitě budou všichni posluchači, příznivci kteréhokoliv hudebního žánru!

Sluchátka Sennheiser CX 3.00 disponují konektorem Jack 3.5 mm, díky kterému je můžete připojit k drtivé většině zařízení – HIFI soupravě, tabletům, chytrým mobilním telefonům, notebookům, či třeba MP3 přehrávačům. V balení najdete 4 velikosti náušníků a můžete si tak vybrat velikost, která přesně padne vašemu uchu. Sluchátka disponují frekvenčním rozsahem 17 Hz až 21 kHz s impedancí 18 Ohmů, díky kterým si skvěle vychutnáte každý tón vaší oblíbené hudby!

Mimořádný model v nové CX řadě. Sluchátka CX 3.00 mají vynikající poměr výkon cena. Uživateli vycházejí vstříc nejen odolnou konstrukcí a novým typem odolného kabelu, ale zejména výborným zvukem (ojedinělým ve své cenové kategorii). In-Ear konstrukce vytváří příjemně tiché prostředí pro poslech hudby v dopravě, na výletech i v ruchu města. Sluchátka navazují na nejprodávanější model CX 300, ale je zde slyšet jednoznačný zvukový posun k ještě vyšší čistotě zvuku, čitelnosti detailů a příjemně znělé barevnosti tónů.Tento posun je umožněn zcela novým akustickým designem a novým reproduktorům. Model CX 3.00 je vybaven adaptéry ve čtyřech velikostech a díky nim je umístění v uchu každého posluchače nejen snadné, ale především zcela individuální. Model CX 3.00 je vybaven odolným transportním pouzdrem.

Vlastnosti

 • Miniaturní sluchátka pro poslech v exteriéru
 • In-Ear dynamická stereo sluchátka
 • Inovativní konstrukce reproduktorů se silnými magnety
 • Příjemně věrný poslechový vjem - realistické a přirozené zvukové pole
 • Kvalitní materiály s odolnou konstrukcí
 • Speciálně vyladěný symetrický kabel

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 17 - 21 000 Hz
 • Harmonické zkreslení (THD): 0.5 % (1 kHz, 100 dB SPL)
 • Akustický tlak: 118 dB
 • Jmenovitá impedance: 18 ohmu
 • Délka kabelu: 1,2 m
 • Konstrukce: dynamický
 • Hmotnost: 12 g

Obsah balení

 • Sluchátka CX 3.00
 • Praktické tuhé pouzdro
 • Set ušních adaptérů: XS, S, M, L

Záruka 24 měsíců
Partnumber 506232
Další parametry
do uší
do ucha (intraaural)
kabelový
jack 3.5mm
nemá ovládání hlasitosti
Ne
1.2 m
Kmitočtový rozsah od 17 Hz
Kmitočtový rozsah do 21000 Hz
118 dB
18 ohm
černá
Akustický systém uzavřený
Odnímatelný kabel Ne
Přijmutí hovoru Ne
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 11.9 cm
Výška balení 2.8 cm
Hloubka balení 9.4 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací