Sluchátka Sennheiser HD 4.40 BT (506782) černá (vrácené zboží 8800371716)

bazar
Značka: Sennheiser , Kategorie:
Kód zboží: -9139917

Bazar - vrácené zboží 8800371716

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800371716

Sennheiser HD 4.40 BT, černá

Sennheiser HD 4.40 BT jsou bezdrátová sluchátka navržená tak, aby poskytla prokreslený zvuk s porcí detailů a dynamickými basy bez vašeho omezování. Proto disponují bezdrátovou technologií Bluetooth 4.0 s aptX a také NFC, aby bylo spárování s telefony, tablety a dalšími chytrými zařízeními tak snadné, jak to jen dnešní technologie umožňují.

Zaujmou ale i nadčasovým designem s minimalistickým nádechem. Stejně tak ale i praktičností – jak díky integrovanému mikrofonu pro hovory, tak i zásluhou šikovně umístěných ovládacích prvků, obrovské 25hodinové výdrže i možnosti poslechu přes kabel při vybité baterii nebo skládací konstrukce.

Úžasně detailní zvuk

Pro sluchátka Sennheiser je typický vyrovnaný a neskutečně detailní zvuk s hlubokými basy. A u modelu HD 4.40 BT to není jinak. Navíc mají uzavřenou konstrukci, díky níž se můžete do poslechu plně ponořit, aniž by vás cokoli rušilo.

Bezdrátová svoboda s Bluetooth a NFC

Poslech hudby je se sluchátky Sennheiser HD 4.40 BT o svobodě. Už vás nebudou limitovat kabely, naopak dostanete bezdrátovou technologii Bluetooth 4.0 s kodekem aptX pro spolehlivý přenos a Hi-Fi kvalitu. To implementace čipu Near Field Communication (NFC) je garancí superrychlého a nepřekonatelně jednoduchého spárování s chytrými telefony, tablety a podobně.

Ovládání dosah ruky

Chcete telefonovat, přeskočit skladbu nebo třeba upravit hlasitost? To vše lze lehce díky ovládacím prvkům přímo na sluchátkách a také integrovanému mikrofonu.

Poslouchejte oblíbenou hudbu doma i na cestách

Sennheiser HD 4.40 BT jsou navržena pro poslech kdekoli chcete – doma i na cestách. Mají ergonomický design, díky němuž perfektně sedí na uších a netlačí ani po dlouhých hodinách intenzivního poslechu. Navíc mají skládací konstrukci, která v kombinaci s dodávaným pouzdrem ukazuje, že jsou ideální i pro využití na cestách.

Styl a kvalita

Sluchátka sází na elegantně minimalistický nadčasový design v kombinaci s kvalitními materiály pro dlouhou životnost.

Vráceno - Použito

Pro milovníky hudby, kteří vedou mobilní život, přichází sluchátka s mikrofonem, která přináší vše, co potřebujete pro poslech hudby na cestách. Bezdrátová volnost pohybu, intuitivní a snadné používání, přenositelnost a styl. To vše zaručí sluchátka HD 4.40 BT. Vychutnejte si svobodu a skvělý zvuk Sennheiser. Všude a každý den.Sluchátka HD 4.40 BT jsou bezdrátová sluchátka s rozměrnými uzavřenými sluchátkovými mušlemi. Díky měkkému circum-aurálnímu polstrování je poslech příjemný i při dlouhém užívání či na déle trvajících cestách. Tento model je vytvořen jako dokonalá součást špičkového bezdrátového poslechu kvalitně nahrané hudby kdekoli, tedy i na cestách. Je však určen především pro mobilní přístroje vyšší třídy a umožňuje nerušeně poslouchat hudbu díky pasivnímu potlačení vnímání okolního hluku. Pasivní izolace od okolního hluku umožňuje vychutnat nádhernou zvukovou kvalitu a detailní, precizně vykreslený akustický rozsah speciálních reproduktorů Sennheiser. Telefonické rozhovory tak lze přijímat bez nutnosti hledat mobil a bez snímání sluchátek. Ovládací prvky jsou snadno dostupné na sluchátkové mušli a rozeznatelné hmatem. Přidejte legendární zvuk Sennheiser do svého každodenního života.

Poslouchejte dobře vyzrálý zvuk
Není náhoda, když si zamilujete zvuk HD 4.40 Wireless. Uzavřený design sluchátek a měniče Sennheiser, překonají dlouhou cestu, než budou moci poskytnout zvuk do vašich uší. Díky důkladnému testování si můžete užívat jejich vyvážený, neuvěřitelně detailní zvuk s dynamickými basy.

Svoboda poslechu
HD 4.40 Wireless jsou především o svobodě pohybu. Místo klasicého kabelu dostanete nejnovější bezdrátovou technologii a zvukový kodek s technologií Bluetooth 4.0 a aptX pro spolehlivý přenos pravého Hi-Fi zvuku. Technologie Near Field Communication (NFC) zajišťuje okamžité a jednoduché spárování s kompatibilními zařízeními.

Vše na dosah ruky
Chcete přijmout hovor, někomu zavolat, změnit skladbu nebo nastavit hlasitost? S intuitivními ovládacími prvky, které jsou umístěné přímo na sluchátkách spolu s integrovanými mikrofony je to všechno hračka. Zkuste to.

Všude jako doma
Díky své konstrukci kolem ucha a ergonomickým náušníkům nabízí pohodlí i během delšího poslechu. Robustní skládací oblouk můžete jednoduše a kompaktně uložit do ochranného pouzdra.

Vlastnosti:

 • Referenční třída bezdrátových sluchátek pro poslech v exteriéru i interiéru
 • Uzavřená dynamická stereo sluchátka
 • Dynamický zvuk s bohatstvím basů a hudebních podrobností
 • Bezdrátový Bluetooth 4.0 přenos s využitím amerického kodeku aptX
 • Speciálně upravená pravá přírodní kůže
 • Přirozený poslechový vjem - realistické a přirozené zvukové pole
 • Až 25 hodin provozu na jedno nabití
 • Integrovaný mikrofon pro pohodlné telefonování kdekoli
 • Srozumitelná hlasová upozornění a vibrační varování
 • Robustní odolná konstrukce
 • Možnost volby kabelového poslechu
 • Snadné připojení díky NFC

Technická specifikace:

Sluchátka:

 • Harmonické zkreslení (THD): <0.5 % (1 kHz/100dB)
 • Jmenovitá impedance: 18 ohmů
 • Délka kabelu: 1,4 m
 • Sluchátkový konektor: 3,5 mm úhlový jack zlacený
 • Frekvenční rozsah: 18- 22 000 Hz
 • Hmotnost: 225 g
 • Konstrukce: uzavřená, circum-aurální, dynamická
 • Akustický tlak: 113 dB (1 kHz/1Vrms)
Mikrofon:
 • Směrová charakteristika: všesměrový, duální
 • Citlivost: 100 - 10 000 Hz
Obsah balení: Sluchátka Pevné pouzdro USB nabíjecí kabel Návod

Záruka 24 měsíců
Partnumber 506782
Další parametry
s obroučkou přes hlavu
okolo ucha (circumaural)
bezdrátový (Bluetooth)
bluetooth
na sluchátkách
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Ne
Ne
Kmitočtový rozsah od 18 Hz
Kmitočtový rozsah do 22000 Hz
113 dB
18 ohm
Odnímatelný kabel Ne
Akustický systém uzavřený
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 24.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací