Sluchátka Sennheiser HD579 (506830) černá

Značka: Sennheiser , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: SNHHD579

Otevřená dynamická sluchátka s vynikající zvukovou kvalitou a stylovým designem. Nový model HD 579 spojuje nadčasový střídmý styl s nejnovější špičkovou technikou. Otevřená konstrukce sluchátek...

Naše cena s DPH:

4 990

Na splátky od: 549 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Sennheiser HD579, šedá


Sluchátka přes hlavu Sennheiser HD579 na první pohled zaujmou svým nápaditým moderním designem. Nejenže vám zprostředkují kvalitní poslech oblíbené hudby, ale také doplní každý váš outfit a promění ho v ještě stylovější kousek. Sluchátka se připojují k telefonu, tabletu a dalším zařízením pomocí kabelu. Balení obsahuje dlouhý třímetrový kabel s 6,3mm jack konektorem, který zapojíte i do Hi-Fi soustav, mixážních pultů a podobně. Nechybí zde však ani praktická redukce z 6,3 mm na 3,5 mm, abyste mohli příslušenství používat s ještě širší škálou zařízení.


Otevřená konstrukce


Sluchátka mají otevřenou konstrukci, což znamená, že si i při poslechu dokážete uchovat povědomí o tom, co se děje kolem vás. Jsou proto ideální k použití venku, kde neztratíte přehled o blížících se vozidlech nebo osobách, které na vás mluví. O ideální vedení zvuku se postará systém E.A.R. neboli Ergonomic Acoustic Refinement. Ten směřuje zvuk do zvukovodu s mimořádnou přesností, abyste si oblíbené melodie mohli užít ještě intenzivněji a v lepší kvalitě.

Otevřená dynamická sluchátka s vynikající zvukovou kvalitou a stylovým designem. Nový model HD 579 spojuje nadčasový střídmý styl s nejnovější špičkovou technikou. Otevřená konstrukce sluchátek posiluje přirozené vnímání mimořádně kvalitně reprodukovaného zvuku. V tomto modelu, blížícího se vrcholu řady, je instalován reproduktor Sennheiser o průměru 38 mm. Propojení silných neodymiových magnetů a membrány z patentovaného materiálu Duofol, stejně jako speciálně navržený tvar ozvučnice sluchátek je předpokladem, že si kvalitně nahranou hudbu užijete v překvapivé kvalitě. Inovovaná geometrie tvaru membrány minimalizuje harmonické zkreslení během reprodukce a rouno (vysoce odolné a pod velkým tlakem lisované) snižuje harmonické zkreslení. U těchto sluchátek je využit materiál schopný potlačovat vibrace a míra zkreslení je snížena pod vnímatelnou mez, zaručuje věrnou a živou reprodukci včetně všech hudebních detailů. Patentovaná technologie "Ergonomic acoustic refinement” (E.A.R.) směruje zvuk do zvukovodu s maximální přirozeností a vyvolává mimořádně živé vnímání hudby. Zlacený 6,3 mm konektor jack je instalován na novém, odnímatelném kabelu s novým bajonetovým způsobem uchycení s mimořádně snadnou manipulací. Produkt dokazuje výrazné propojení estetiky na vysoké úrovni a technické exkluzivity.

Vlastnosti:

  • Otevřená dynamická sluchátka s příjemným polstrováním
  • Systém E.A.R pro ideální vedení zvuku
  • Odnímatelný kabel z kvalitní mědi (3 m) s konektorem 6,3 mm
  • Luxusní nadčasový design
  • Speciálně tvarovaná membrána z materiálu Duofol

Technická specifikace:

  • Náušníky: circum-aurální, dynamická
  • Kmitočtový rozsah: 15 - 28 000 Hz
  • Citlivost: 106 dB
  • Impedance: 50 ohmů
  • Délka kabelu: 3 m (oddělitelný)

Obsah balení:
Sluchátka HD 579
Adaptér 6,3/3,5 mm
Odnímatelný kabel z kvalitní mědi (3 m) s konektorem 6,3 mm

Záruka 24 měsíců
Partnumber 506830
Další parametry
s obroučkou přes hlavu
okolo ucha (circumaural)
Ne
kabelový
jack 6.3mm, jack 3.5mm
nemá ovládání hlasitosti
Ne
3 m
Kmitočtový rozsah od 15 Hz
Kmitočtový rozsah do 28000 Hz
50 dB
50 ohm
stříbrná
Akustický systém otevřený
Odnímatelný kabel Ano
Přijmutí hovoru Ne
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 24.0 cm
Výška balení 10.4 cm
Hloubka balení 19.8 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací