Sluchátka Sennheiser Momentum Wireless M2 černá

doprava zdarma
Značka: Sennheiser , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: SNHMOMENTUMWIRM2

Pokročilý model MOMENTUM WIRELESS, navazující na modelovou řadu velmi oblíbených sluchátek, je připraven nabídnout posluchačům nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale novinkou je zejména bezdrátové...

Naše cena s DPH:

8 990

Na splátky od: 989 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Sennheiser Momentum Wireless M2, černá


Sluchátka Sennheiser Momentum Wireless M2 Black jsou určena pro náročné uživatele, kteří nechtějí přistoupit na kompromis a dbají na zvukovou kvalitu stejně jako na použitý materiál. Jsou bezdrátová, s obroučkou přes hlavu. Sennheiser tak stylový vzhled doplnil měkkým polstrováním kvalitní anglickou kůží, přičemž stranou neponechává ani konstrukci sluchátkového mostu. Ten se může pyšnit efektní německou ocelí. Sluchátka vás tak nebudou ani při delším poslechu tlačit.


Se zvukem k vrcholným hudebním zážitkům


Nerušený a kvalitní zvuk přináší inovativní konstrukce reproduktorů se silnými magnety. Pro svou schopnost výborně potlačovat okolní hluk se perfektně hodí pro poslech hudby v náročném provozu na cestách či procházkách, kde vám poskytne podobně audiofilní požitek jako v domácím prostředí. Klíčovou úlohu přitom sehrává systém NoiseGard Hybrid, který odbourává hluk a jiné rušivé vlivy.


 


Exkluzivní zvuk doma i na procházce.

 


Dynamický zvuk, který vás dostane!


Čeká vás navíc průzračný a dynamický zvuk v celém frekvenčním pásmu, který neponechá chladnými ani náročné hudební posluchače. Parametry frekvenčního rozsahu činí 16 až 22 000 Hz, harmonické zkreslení 0,5 %. Ať již se rozhodnete sluchátka použít kdekoliv, vězte, že nemusíte díky bezdrátovému přenosu Bluetooth 4.0 řešit délku kabelu. Což neznamená, že jej v případě potřeby nelze použít. V takovém případě máte k dispozici délku 1,4 metru.

 


Cesta ke svobodě v pohybu


Praktické schopnosti sluchátek Sennheiser Momentum Wireless M2 Black se netýkají pouze použitého materiálu a zvukových vlastností. Vybaveny jsou všesměrovým mikrofonem pro snadné telefonování s mobilními telefony a skládací konstrukcí pro snadné uložení a transport. Nemusíte se tedy obávat, že vám budou zabírat příliš mnoho místa. Sluchátka na jedno nabití vydrží až 22 hodin poslechu.


Pokročilý model MOMENTUM WIRELESS, navazující na modelovou řadu velmi oblíbených sluchátek, je připraven nabídnout posluchačům nejen dokonalý zvuk Sennheiser, ale novinkou je zejména bezdrátové připojení k přehrávači a integrovaný systém NoiseGard Hybrid. Perfektní materiály a bezchybné zpracování skládací konstrukce jsou v modelové řadě MOMENTUM již klasikou. Mimořádná kvalita zvuku Sennheiser je tak uživateli dostupná v jakémkoli prostředí a mnohem pohodlněji – bez kabelu. MOMENTUM WIRELESS jsou vytvořeny jak pro náročný provoz na cestách či procházkách, tak i pro audiofilní vnímání hudby v domácích podmínkách. Díky pokročilé elektronice vám tato sluchátka kdekoli vytvoří tichý kout pro poslech hudby, filmů nebo i odpočinek. Vynikající systém NoiseGard Hybrid je schopen vytvořit pro váš poslech místo bez hluku a to nejen na pracovištích typu open space, ale i v letadle či vlaku. Kromě špičkové zvukové kvality je kladen důraz na stylový vzhled využívající jak potažení měkkého polstrování kvalitní anglickou kůží, tak efektní a tvrdé německé oceli v konstrukci sluchátkového mostu.

Kůže má speciální úpravu proti vlivům vody a potu. Integrovaný všesměrový mikrofon umožní snadné telefonování s mobilními telefony, bez potřeby ohledů na umístění externího mikrofonu. Maximálně kvalitnímu poslechu v hlučnějších prostředích vyhovuje uzavřená konstrukce sluchátek. Ovládací prvky jsou lehce dostupné na mušlích sluchátek. Model MOMENTUM WIRELESS je nejnovější vlajkovou lodí bezdrátových přenosných sluchátek s technologií Bluetooth. Tato nová koncepce sluchátek vytváří zcela nový etalon pro poslech z osobních i domácích přehrávačů. Stylový vzhled luxusu dodávají tomuto modelu high-tech materiály a moderně přepracovaný retro-design. V případě nutnosti je možné připojit kabel a poslouchat klasickou cestou signálu. Sennheiser si je jistý, že díky dokonale navrženému výrobnímu procesu a kvalitním materiálům Vás bude tento luxusní výrobek těšit mnoho let.

Vlastnosti

 • Referenční třída sluchátek pro vnější i vnitřní poslech za velmi příznivou cenu
 • Uzavřená, circumaurální dynamická stereo sluchátka
 • Inovativní konstrukce reproduktorů se silnými magnety
 • Bezdrátový Bluetooth 4.0 přenos s využitím amerického kodeku aptX
 • Skládací konstrukce pro snadné ukládání
 • Speciálně upravená pravá kůže z britské koželužny
 • Přirozený poslechový vjem - realistické a přirozené zvukové pole
 • High-tech kovový most s vnitřním polstrováním a možností složení

Technické vlastnosti:

 • Frekvenční rozsah: 16 - 22 000 Hz
 • Harmonické zkreslení (THD): 0.5 %
 • Jmenovitá impedance: 28 Ohm
 • Délka kabelu: 1,4 m
 • Konstrukce: uzavřená, dynamická
 • Verze Bluetooth: 4,0 + EDR
 • Doba provozu: 22 hodin

Obsah balení

 • Sluchátka MOMENTUM WIRELESS
 • Pouzdro
 • Adaptér do letadla
 • Kabel 1,4 m
 • USB nabíjecí kabel
 • Návod

Záruka 24 měsíců
Další parametry
s obroučkou přes hlavu
okolo ucha (circumaural)
bezdrátový (Bluetooth)
bluetooth
nemá ovládání hlasitosti
Ne
Přijmutí hovoru Ne
Ne
Ano
Kmitočtový rozsah od 16 Hz
Kmitočtový rozsah do 22000 Hz
28 ohm
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 22 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hloubka výrobku 12.0 cm
Rozměry balení
Šířka balení 11.1 cm
Výška balení 24.0 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu