Sluchátka Sennheiser PXC 550 Wireless (PXC 550 Wireless) černé (vrácené zboží 8800450321)

bazar
Značka: Sennheiser , Kategorie: Sluchátka
Kód zboží: -9213849

Bazar - vrácené zboží 8800450321

Termíny doručení a vyzvednutí:

Zjistit dostupnost

Bazar - vrácené zboží 8800450321

Sennheiser PXC 550


Sluchátka Sennheiser PXC 550 budou slušet každému bez rozdílu věku či pohlaví. Jejich moderní a elegantní vzhled je nicméně pouze třešničkou na dortu. Mnohem důležitější je jejich pohodlné nošení od rána do večera a vysoká kvalita přehrávaného zvuku. Příslušenství připojíte ke svému telefonu či jinému zdroji hudby bezdrátově přes Bluetooth. Nikde vám nebudou překážet nepraktické kabely, ale na kvalitě audio stopy nebo délce přehrávání to rozhodně znát nebude.


Izolace okolních ruchů


High-end zvuk je pro Sennheiser typický. Sluchátka nabízí vysoký frekvenční rozsah od 17 do 23 000 Hz. Technologie NoiseGard zajistí ničím nerušený poslech. Efektivně izoluje okolní ruchy, abyste si svou oblíbenou hudbu mohli vychutnat bez jakýchkoliv kompromisů. V době nepoužívání složte sluchátka do cestovního pouzdra, abyste je měli vždy u sebe a připravená k použití.


 


Technologie rušící okolní zvuky vám pomůže naplno se ponořit do poslouchané hudby!

  


Vlastní hudební svět


Ponořte se naplno do poslouchané hudby. Ať už milujete jakýkoliv žánr, od rocku až po operu, tóny vás naplno obklopí a pohltí. Postará se o to technologie rušící okolní zvuky. Můžete být v metru nebo v centru velkoměsta, ale své okolí nebudete vnímat.


  


Volnost pohybu


Neomezujte se překážejícími kabely. Sluchátka připojíte ke svému telefonu či jinému zdroji hudby bezdrátově prostřednictvím Bluetooth 4.2. Na jedno nabití zvládnou přehrávat audio až po dobu 30 hodin, nemusíte se proto strachovat, pokud si je jeden či dva dny nebudete moci dobít.


  


Ovládání na sluchátkách


Přímo na náušníku je umístěno ovládání, abyste si snadno upravili hlasitost nebo přeskakovali mezi jednotlivými skladbami. Nemusíte vytahovat telefon z kapsy – máte zajištěný nerušený poslech.


  


Pohodlné náušníky


Jedna z nejlehčích sluchátek na hlavě ani neucítíte, i když budete poslouchat od rána do večera. Sluchátka disponují pohodlnými náušníky a skládacím mechanismem, díky kterému je můžete snadno sbalit do cestovního pouzdra a mít je po ruce na každém kroku.


  


Vysoký frekvenční rozsah


Užívejte si naplno křišťálové výšky a dunivé hloubky s velkým frekvenčním rozsahem od 17 do 23 000 Hz. Každý hudební žánr ze sebe dostane to nejlepší a sluchátka se vám postarají o mimořádný zážitek z poslechu.

Vráceno - Použito

PXC 550 jsou bezdrátová Bluetooth high-end cestovní sluchátka s technologií NoiseGard Hybrid a TalkThrough funkcí pro okamžitou komunikaci s okolím. Cestování se sluchátky PXC 550 se nic nemůže vyrovnat. Poskytují nevídaný klid a ticho pro uklidnění i poslech hudby a filmů. Bezdrátový provoz až 30 hodin na jedno nabití akumulátorů. Zcela nový zvukový vjem pro lidi na cestách, které díky adaptivnímu tlumení a Duofol membránám se stávají příjemným zážitkem. NoiseGard je aktivní systém pro potlačení okolního hluku, který firma Sennheiser původně vynalezla pro piloty letadel, kteří vyžadují dobrou kvalitu zvuku a efektivní ochranu proti okolnímu hluku i ve velmi hlučném prostředí. NoiseGard Hybrid je vylepšený systém jeho předchůdce NoiseGard 2.0 s optimalizovanou konstrukcí a efektivnějšími procesory. Čím hlasitější je hluk okolo, tím intenzivněji pracuje NoiseGard. Tento systém také používá lepší mikrofony pro zachycení okolního nežádoucího hluku. Nežádoucí okolní hluk, jako je například hluk motorů v letadle, hluk nádraží či openspace pracovišť, je elektronicky odfiltrován v kmitočtově přesné míře. PXC 550 se dají složit a jsou dodávána společně s přenosným pouzdrem.

Vlastnosti:

 • Mimořádná kvalita zvuku díky adaptivnímu tlumení a Duofol membránové technologii
 • Pohodlí bezdrátové technologie Bluetooth
 • NoiseGard Hybrid technologie poskytuje aktivní potlačení okolního hluku až na 90%
 • Vysoká úroveň pasivního potlačení okolního hluku díky náušníkům a hlavovému mostu vyrobeného z vysoce kvalitních materiálů
 • Vysoce kvalitní materiály, vyměnitelné náušníky a kabel s vysokou životností
 • Možnost regulace hlasitosti přímo na sluchátkách
 • Ideální pro lidi na cestách
 • Sluchátka fungují i při pasivním používání, tj. i s vypnutým NoiseGardTM systémem a bez baterií
 • Ideální pro letadlové zábavní systémy, MP3 přehrávače a ostatní přenosné přehrávače a vybavení
 • Funkci NoiseGardTM Hybrid lze využívat i samostatně, bez poslechu hudby

Technická specifikace:

 • Jmenovitá impedance: 490 ohm / 46 ohm
 • Délka kabelu: 1,25 m
 • Frekvenční rozsah: 17 - 23 000 Hz
 • Konstrukce: circumaurální
 • Akustický tlak: 110 dB
 • Verze Bluetooth: Bluetooth 4.2

Obsah balení:
Sluchátka PXC 550
Transportní pouzdro
USB kabel
Kabel s ovladačem

Záruka 24 měsíců
Partnumber PXC 550 Wireless
Další parametry
s obroučkou přes hlavu
okolo ucha (circumaural)
kabelový, bezdrátový (Bluetooth)
jack 3.5mm, jack 6.3mm, bluetooth
na sluchátkách
Ano
Přijmutí hovoru Ano
1.25 m
Ne
Ano
Kmitočtový rozsah od 17 Hz
Kmitočtový rozsah do 23000 Hz
110 dB
True wireless Ne
Výdrž sluchátek 30 hod.
Odnímatelný kabel Ano
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 24.5 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 20.8 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu