Software F-Secure TOTAL, 3 zařízení / 1 rok + KEY Premium X zařízení / 2 roky (FCFTBR1N003G1KEY)

Doporučujeme
60% sleva
60%
Značka: F-Secure , Kategorie: Antivirový
Kód zboží: FSCFCFTBR1N003G1KE

Software

2 490 Kč

Ušetříte: 60 % = 1 501 Kč

Naše cena s DPH:

989

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

DOKONALE BEZPEČNÝ SPRÁVCE HESEL
Používejte KEY s jedním hlavním heslem na libovolném zařízení, ať jste kdekoli.

Synchronizujte bezpečně hesla v reálném čase na všech svých zařízeních. Stačí si pamatovat jedno hlavní heslo – KEY si pamatuje všechny ostatní přístupy za vás!

F-Secure KEY si pamatuje a chrání všechna vaše hesla a PIN kódy.

ULOŽENÍ HESEL
Bezpečně uloží všechna hesla, přihlašovací údaje, PIN kódy, údaje o platebních kartách a přístupy do online bankovnictví.

AUTOMATICKÉ VYPLNĚNÍ
Automaticky vyplní ve webovém prohlížeči uložená hesla pro rychlejší přihlášení (Android, PC, Mac).

VYTVOŘENÍ HESEL
Vytvoří silnější hesla pro všechny vaše účty a služby

SYNCHRONIZACE
Bezpečně synchronizuje všechna vaše hesla na všech vašich zařízeních

Software F-Secure TOTAL, 3 zařízení / 1 rok Totální bezpečnost a soukromí s aplikacemi F-Secure SAFE a FREEDOM v jednom balení!

Kombinace produktů F-Secure SAFE a FREEDOM vám poskytne komplexní ochranu proti virů, hackerům, škodlivému softwaru a poskytne totální soukromí na internetu.

F Secure SAFE F-Secure SAFE je navržen tak, aby v online světě chránil bezpečnost a soukromí uživatelů. Procházení internetu, nakupování a online platby, sledování videa, poslouchání hudby, komunikace s rodinou a přáteli jsou díky používání F-Secure SAFE bezpečné.
Chrání před viry, trojskými koni, spywarem, útoky hackerů a krádeží identity. S jeho pomocí procházejte internet a plaťte online bez zbytečných starostí. Mějte jistotu, že je Wi-Fi připojení vždy zabezpečené. Navíc jde o jedinou službu, která ochrání celou rodinu (až 3 různá zařízení).

F-Secure FREEDOM Téměř všechno co děláte na inter netu, je důsledně sledováno a data jsou průběžně ukládána. Divíte se proč? Webové stránky si při každé návštěvě vytváří návštěvníkův profil, aby mohly cílit různá reklamní sdělení a nabídky. Klient F-Secure Freedome VPN je odlišný od ostatních VPN klientů tím, že blokuje obtěžující trackery a dělá prohlížení webových stránek plynulejší a načítání stránek rychlejší.

Všechny benefity jediným stiskem tlačítka. NAPROSTÉ SOUKROMÍ - Trackeři, inzerenti, nebo dokonce váš poskytovatel internetu nemůže vidět, co děláte online.

PŘÍSTUP K BLOKOVANÉMU OBSAHU - Změňte své virtuální umístění a již nikdy nespatříte text "Toto video / servis / webové stránky nejsou k dispozici ve vaší zemi.

WI-FI SECURITY - Bezpečné surfování dokonce i na nezabezpečené veřejné WI-FI. Váš provoz je zašifrován a nelze zachytit.

BEZPEČNÉ SURFOVÁNÍ - Váš v soukromý VPN tunel blokuje hackery, malware a škodlivé aplikace.

Dodržte předepsaný postup instalace, a odinstalujte původní anti-virivý systém.

Záruka 24 měsíců
Partnumber FCFTBR1N003G1KEY
Další parametry
Druh software antivirus
Ano
Ne
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 0.1 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací