Software Microsoft 365 pro jednotlivce CZ (QQ2-00742)

doprava zdarma
Značka: Microsoft , Kategorie: Kancelářský
Kód zboží: MSTQQ200742

Software

Naše cena s DPH:

1 790

Na splátky od: 197 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Microsoft Office 365 pro jednotlivce


Nespokojte se s průměrem. Při práci na počítači využijte nadstandardní služby, které nabízí softwarový balíček Microsoft Office 365. Sada pro jednotlivce je určena pro jednu osobu s předplatným na 12 měsíců. Kromě pokročilých verzí známých programů nechybí v nabídce také cloudové úložiště OneDrive nabízející 1 TB prostoru k zálohám pro každého uživatele, abyste se k dokumentům dostali kdykoliv a odkudkoliv. Po vypršení předplatného jej snadno prodloužíte pouhým zadáním ID do účtu Microsoft.


Bohatá nabídka programů


Sadu tvoří nadstandardní verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access, které si můžete spustit na počítačích, laptopech i telefonech, a to vyjma programů Publisher a Access, ty jde zapnout pouze na osobním počítači. Jde o ideální volbu také pro studenty, jelikož software umožňuje sdílenou spolupráci na dokumentech s dalšími uživateli online. Při zakoupení produktu nemusíte čekat doma na balíček s CD, DVD nebo flashdiskem. Jde o FPP, takže dostanete pouze aktivační kód s klíčem a pokyny k instalaci.


*Produkt je samostatně neprodejný. Sleva platí při koupi se zařízením.

Software Microsoft Office 365 pro jednotlivce CZ

  • 12měsíční předplatné pro jednu osobu (v případě až 6 osob zvolte Office 365 pro domácnosti)
  • Cloudové úložiště OneDrive o velikosti 1 TB
  • Nadstandardní verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access (aplikace Publisher a Access jsou určeny pouze pro osobní počítače)
  • Potřebujete obnovit stávající předplatné? Stačí, když zde zakoupíte Office 365 a zadáte přihlašovací ID svého aktuálního účtu Microsoft.
  • Pro použití na více osobních počítačích nebo počítačích Mac a telefonech (včetně zařízení s operačními systémy Windows, iOS a Android; pro iOS a Android je požadováno stažení zvláštní aplikace)
  • Spolupráce na dokumentech s dalšími uživateli online
  • Nadstandardní podpora prostřednictvím chatu nebo telefonního hovoru s odborníky společnosti Microsoft
  • Pouze produkty FPP: Aktivační kód vám bude doručen na kartě s klíčem společně s podrobnými pokyny k instalaci produktu. Výrobce pro tento produkt nevyrábí nosiče CD, DVD ani flash.

Editor rukopisu v aplikaci Word
Pomocí pera můžete intuitivně provádět úpravy přímo v aplikaci Word. Přeškrtnutím můžete odstranit slova, zakroužkováním je můžete vybrat a automaticky můžete přichytit inkoust zvýrazňovače k textu. Rychlé úpravy dokumentů pouze s digitálním perem. (Vyžaduje tablet nebo počítač s dotykovým ovládáním. Dotykové pero je možné zakoupit samostatně.)

Rukopis v aplikaci PowerPoint
Popadněte digitální pero* a začněte sestavovat své myšlenky na přenosném nebo osobním počítači. Poté je můžete snadno vybrat, upravit a převést na skutečný text a grafy. Je jedno, zda píšete rukou nebo kreslíte obrazce. Proměna grafů a nápadů na dokonalé snímky je snadná. S digitálním perem můžete ušetřit čas a námahu v porovnání s použitím pouze klávesnice. (Vyžaduje tablet nebo počítač s dotykovým ovládáním. Dotykové pero je možné zakoupit samostatně.)

Návrh rozpočtu v aplikaci Excel
Pomocí šablon Excel můžete snadno sledovat své finance a sledovat a spravovat své osobní finanční údaje jako profesionálové. Pečlivě navržené vzorce a kategorie ještě více usnadňují sledování příjmů, výdajů a úspor.

Produkt je samostatně neprodejný. Sleva platí při koupi se zařízením.

Záruka 24 měsíců
Partnumber QQ2-00742
Další parametry
Druh software kancelářský
Ano
Ne
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.5 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 11.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací