Software Microsoft 365 pro rodiny CZ (6GQ-00898)

Značka: Microsoft , Kategorie: Kancelářský
Kód zboží: MST6GQ00898

Software

Zjistit dostupnost

Microsoft Office 365 pro domácnosti


Nespokojte se s průměrem. Při práci na počítači využijte nadstandardní služby, které nabízí softwarový balíček Microsoft Office 365. Sada pro domácnosti je určena až pro šest osob s předplatným na 12 měsíců. Kromě pokročilých verzí známých programů nechybí v nabídce také cloudové úložiště OneDrive nabízející 1 TB prostoru k zálohám pro každého uživatele, abyste se k dokumentům dostali kdykoliv a odkudkoliv. Po vypršení předplatného jej snadno prodloužíte pouhým zadáním ID do účtu Microsoft.


Bohatá nabídka programů


Sadu tvoří nadstandardní verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access, které si můžete spustit na počítačích, laptopech i telefonech, a to vyjma programů Publisher a Access, ty jde zapnout pouze na osobním počítači. Jde o ideální volbu také pro studenty, jelikož software umožňuje sdílenou spolupráci na dokumentech s dalšími uživateli online.


*Produkt je samostatně neprodejný. Sleva platí při koupi se zařízením.

Software Microsoft Office 365 Pro domácnosti CZ

  • 12měsíční předplatné až pro 6 osob
  • Cloudové úložiště OneDrive o velikosti 1 TB pro každou osobu
  • Nadstandardní verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access (aplikace Publisher a Access jsou určeny pouze pro osobní počítače)
  • Potřebujete obnovit stávající předplatné? Stačí, když zde zakoupíte Office 365 a zadáte přihlašovací ID svého aktuálního účtu Microsoft.
  • Pro použití na více osobních počítačích nebo počítačích Mac a telefonech (včetně zařízení s operačními systémy Windows, iOS a Android; pro iOS a Android je požadováno stažení zvláštní aplikace)
  • Spolupráce na dokumentech s dalšími uživateli online
  • Nadstandardní podpora prostřednictvím chatu nebo telefonního hovoru s odborníky společnosti Microsoft
  • Pouze produkty FPP: Aktivační kód vám bude doručen na kartě s klíčem společně s podrobnými pokyny k instalaci produktu. Výrobce pro tento produkt nevyrábí nosiče CD, DVD ani flash.

Nadstandardní aplikace pro Office 365 pro domácnosti
Nejlepší produkt je ještě lepší. Funkce nové sady Office 365 podnítí vaši kreativitu. Navíc jsou všechny vaše důležité oblíbené položky na jednom místě. Je čas, abyste se pustili do vytvoření své nejlepší práce.

Editor rukopisu v aplikaci Word
Pomocí pera můžete intuitivně provádět úpravy přímo v aplikaci Word. Přeškrtnutím můžete odstranit slova, zakroužkováním je můžete vybrat a automaticky můžete přichytit inkoust zvýrazňovače k textu. Rychlé úpravy dokumentů pouze s digitálním perem. Popadněte digitální pero* a začněte sestavovat své myšlenky na přenosném nebo osobním počítači. Poté je můžete snadno vybrat, upravit a převést na skutečný text a grafy. Je jedno, zda píšete rukou nebo kreslíte obrazce. Proměna grafů a nápadů na dokonalé snímky je snadná. S digitálním perem můžete ušetřit čas a námahu v porovnání s použitím pouze klávesnice. (Vyžaduje tablet nebo počítač s dotykovým ovládáním. Dotykové pero je možné zakoupit samostatně)

Návrh rozpočtu v aplikaci Exce
Pomocí šablon Excel můžete snadno sledovat své finance a sledovat a spravovat své osobní finanční údaje jako profesionálové. Pečlivě navržené vzorce a kategorie ještě více usnadňují sledování příjmů, výdajů a úspor.

Přístup k souborům odkudkoliv
S cloudovým úložištěm OneDrive o velikosti 1 TB můžete kdekoliv bezpečně ukládat, upravovat a sdílet své soubory ze všech svých zařízení.

Ochrana digitálních prostředků
Své digitální prostředky můžete ochránit pomocí detekce ransomwaru a obnovení souborů v úložišti OneDrive a pomocí pokročilé ochrany proti virům a phishingovým útokům na webu Outlook.com.

*Produkt je samostatně neprodejný. Sleva platí při koupi se zařízením.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 6GQ-00898
Další parametry
Druh software kancelářský
Ano
Ne
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.2 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 11.3 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací