Sony

 

Sony je předním výrobcem produktů v oblasti audio, video, osobních zařízení a informačních technologií určených pro domácí i profesionální využití. Díky svým aktivitám v oblasti hudby, filmu, počítačové zábavy a on-line byznysu má Sony jedinečnou pozici být světovým lídrem na poli elektroniky a zábavy. Sony je moderní společnost, která se stala průkopníkem a vynálezcem mnoha technologií, které byly a jsou uplatňovány v našich každodenních životech. 

Do jejího portfolia spadají například špičkové LCD televizory Sony Bravia, digitální kompaktní fotoaparáty Cyber-shot nebo videokamery Handycam. Zároveň však patří mezi přední světové výrobce a vývojáře herních konzolí. První PlayStation byl na trh uveden již v roce 1994, následovalo PS2 a PS3. Výrobky Sony jsou charakteristické svými pokrokovými a inovativními prvky a zároveň nabízejí maximální užitnou hodnotu. Na své si přijdou méně nároční uživatelé, ale i profesionálové přes audio a video techniku, včetně hráčů nejnovějších her na herní konzoli PlayStation.
  • Sony v čele 4K revoluce: Rozlišení 4K nabízí čtyřikrát více detailů než Full HD rozlišení. Pomocí profesionálního vybavení 4K od Sony se natáčejí nejnovější filmy, nahrávají se koncerty vašich oblíbených kapel a zaznamenává se nadšení z aktuálních fotbalových zápasů.
  • Hi-Res audio: Technologie High-Resolution Audio vám dopřeje zážitek, jako byste byli přímo pod pódiem nebo v nahrávacím studiu. Sony nyní nabízí více způsobů, jak si vychutnat super čistý zvuk v Hi-Res kvalitě u vás doma, na dovolené nebo při každodenním dojíždění do práce.
Seřadit:
Seřadit: