Soundbar LG SJ4 černý

Značka: LG , Kategorie: Soundbar
Kód zboží: LGGSJ4

Soundbar, 2.1 kanálový zvuk, výkon 300 W, bezdrátový subwoofer, Bluetooth, přehrává formáty: FLAC/MP3/OGG/WAV/WMA, HDMI, USB

Zjistit dostupnost

LG SJ4, černá


Oblíbená hudba vám doma nikdy nezněla lépe. Pořiďte si soundbar od společnosti LG a nechte se unášet mimořádně čistou kvalitou se zvýrazněním dunivých hloubek, které vám budou vibrovat celým vašim tělem. Přístroj nabízí celkový výkon 300 W, který je rozdělen mezi dva 60W reproduktory a 180W subwoofer. Neničte si estetický dojem z místnosti překážejícími kabely. Subwoofer propojíte zcela bezdrátově a vlastně k celému systému nepotřebujete žádné kabely, pokud vaše zařízení s hudbou podporují bezdrátový přenos prostřednictvím Bluetooth.


Pokud však chcete poslouchat písničky například z flashdisku, externího disku, nebo si přejete propojit soundbar se svým televizorem pro ještě lepší zážitek ze sledování filmů, není to žádný problém. Zařízení disponuje různými porty, mezi nimiž si vyberte ten, jaký právě potřebujete, ať už je to optický, HDMI, USB či Portable In.


Upravujte si nastavení libovolně podle svých představ, aniž byste se museli k přístroji přiblížit. V balení naleznete dálkový ovladač včetně napájecích baterií. Nicméně soundbar si bude velmi dobře rozumět i s vašim běžným ovladačem k televizoru, abyste jich na svém stole neměli příliš mnoho a vždy jste věděli, jaký použít.


 


Dodejte své domácnosti ten správný šmrnc a okořeňte ji o peprný energetický a dunivý zvuk!

 


Skutečně vysoké rozlišení


Soundbar LG SJ5 přináší další úroveň standardu zvukové kvality. Pokročilá audio technologie k vašim uším doručí mimořádně čistý zvuk ve 24bitové a 192kHz kvalitě, jež patří ke špičce na trhu. Budete poslouchat skladby ve studiové kvalitě bez zpoždění, rušení či zkreslování.


 




Bez kabelů


Mějte svůj obývací pokoj luxusně vypadající a nekažte výsledný dojem kvůli viditelným kabelům. Propojte subwoofer bezdrátově se svým televizorem a dalšími zařízeními za pomoci Bluetooth a užívejte si špičkovou kvalitu zvuku bez kompromisů.


 




Úprava audia


V závislosti na tom, na co zrovna koukáte, si upravujte poměr frekvenčních levelů. Buď zvyšte důraz mluveného slova, například během sledování filmů či zpravodajských pořadů, nebo zesilte dunivé basy a užívejte si poslech svých oblíbených skladeb naplno a bez zábran.


 




Automatický režim


Jestli se vám nechce zbytečně ztrácet čas manuálním nastavováním, zvolte automatický režim. Samotný systém optimalizuje jednotlivé složky nastavení tak, aby se k vašim uším dostal vždy vyvážený zvuk, a to nehledě na tom, jak hlasitě hudbu posloucháte.


 




Dokonalost v detailech


Vypadá luxusně, zní luxusně. Soundbar kopíruje křivky a design vašeho televizoru, s nímž je v dokonalé vizuální harmonii, aby váš pokoj vypadal synchronizovaně a moderně.


 




Probudí se telefonem


V době nepoužívání se přístroj přepne do pohotovostního režimu, aby vám zbytečně nespotřebovával elektrickou energii. Bluetooth však zůstává aktivní neustále, takže jej ihned probudíte pohodlně za pomoci svého smartphonu, tabletu či jiného připojeného zařízení.


 




Automatické spuštění


Hudba začne hrát v momentě, kdy vkročíte do místnosti. Funkce Auto Music Play automaticky aktivuje reproduktor, jenž si skladby vypůjčí z připojeného zařízení vždy, když je na dosah.


 




Ovladač pro televizi


V balení naleznete samostatný dálkový ovladač, nicméně soundbar si bude rozumět i s vašim televizním ovladačem, ať už máte televizor značky LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba nebo Samsung.


 




Připojte se k zábavě


Ne všechna zařízení podporují Bluetooth. Využijte široké možnosti připojení, na výběr máte optický vstup, Portable In i USB.


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Hudební výkon 300W
  • Bezdrátový Subwoofer
  • 4K Sound – 24Bit / 96kHz
  • Optický vstup / Bluetooth 4.0
  • Dolby Digital/DTS

VÝHODY

  • Maximální hudební zážitek
  • Volnost při zapojení subwooferu
  • Bezproblémové propojení
  • Snadné propojení s TV (vhodné pro 40" TV a větší)
  • Hudební kodeky

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

SPECIFIKACE:
Celkový hudební výkon 300W
Systém reproduktorů 2.1
Bezdrátový subwoofer 180W
Multiroom řešení Ne
BLUETOOTH Ano
Dekodéry Dolby Digital/DTS Ano
Externí přehrávání HDD Ne
Aplikace dálkového ovladače Ano (Andriod/iOS)
WiFi Ne
Rádio Ne
SIMPLINK Ano
Zpětná zvuková vazba ARC Ano
Přehrává mp3, wma, wav, ogg, flac Ano
Dálkový ovladač Ano

Vstupy a výstupy:
USB 1
Portable In 1
Optický audio vstup 1
HDMI výstup 1
HDMI vstup 1
LAN 0

PARAMETRY:
Spotřeba energie [W] (AV/Při vypnutí) 55 / 1
Hmotnost (čistá/balení) [kg] 6,6 / 8,8

ROZMĚRY (Š x V x H) [mm]:
Hlavní jednotka 890x55x85
Subwoofer 171x320x252
Krabice 946x373x223

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
300 W
2.1
Subwoofer Bezdrátový
Bezdrátové připojení Bluetooth
Přehrávané formáty WMA, OGG, FLAC, WAV, MP3
Typ připojení HDMI, Digitální optické, 3,5mm Jack
Ano
Ne
Ano
Rozměr (cm) 89 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 89.0 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 8.5 cm
Hmotnost výrobku 6.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 95.6 cm
Výška balení 37.3 cm
Hloubka balení 22.3 cm
Hmotnost balení 8.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu