Soundbar LG SK6F černý

Značka: LG , Kategorie: Soundbar
Kód zboží: LGGSK6F

Soundbar, 2.1 kanálový zvuk, výkon 360 W, bezdrátový subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, přehrává formáty: AAC/AIFF/ALAC/DTS/FLA/FLAC/MP3/OGG/WAV/WMA, HDMI, USB, vestavěný Chromecast

Zjistit dostupnost

LG SK6F, černá


Výrobce LG představuje soundbar, který se stane chloubou vašeho obývacího pokoje. Model SK6F s celkovým výkonem 360 W je poháněn technologií DTS Virtual:X, která vám umožňuje užívat si zvuku ve vysokém rozlišení Hi-Res Audio. O dynamické podání se postará 200W subwoofer, díky kterému si budete připadat jako v opravdovém kině. 


Zajímavé technologie


Při výčtu zajímavých technologií nesmíme opomenout technologii ACS, díky které se zvuk přizpůsobí tomu, co právě sledujete. Jednoduše rozezná televizní zprávy od hudby nebo filmu, a upraví parametry výstupního zvuku tak, aby byl poslech pokud možno optimální. Snadné a pohodlné streamování hudby z mobilního telefonu vám umožní aplikace Chromecast.


Přeměním váš obývací pokoj v kino!


 


Trojrozměrný zvuk


Zřejmě hlavní předností tohoto modelu je dojem, který máte z výsledného zvuku. O ten se postará zejména technologie trojrozměrného zvuku DTS Virtual:X. Díky prostorovému zvuku budete ihned vtaženi do děje a budete si připadat jako v kině. 


 Zvuk s vysokým rozlišením


Tento model soundbaru podporuje zvuk s vysokým rozlišením Hi-Res Audio. Celá řada formátů vám umožní přehrávat věrný zvuk až v neuvěřitelné 24bitové kvalitě a 96 KHz. Zvuk, který je téměř nezkreslený od toho, jak vznikl ve studiu, je nyní skutečností. 


Integrovaný Chromecast


Jednoduché streamování z mobilního telefonu? Díky integrovanému softwaru Chromecast to nyní bude možné. Přehrávejte hudbu, podcasty nebo rozhlasové vysílání z telefonu přímo do soundbaru rychle a jednoduše. 


 Přizpůsobí se situaci


Jiné zvukové podání požadujete, když sledujete televizní noviny, a jiné když posloucháte hudbu. Technologie Adaptive Sound Control velmi precizně detekuje obsah a podle toho optimalizuje vlastnosti přehrávání. Dialog v televizi tak nebude zatížen o šumění a hudba bude dynamická jako nikdy předtím. 


Používejte svůj ovladač


Díky technologii SIMPLINK můžete k ovládání soundbaru využívat jednoduše dálkový ovladač od vaší televize. Pokud by váš ovladač nebyl kompatibilní, nebojte! Součástí balení je i originální ovladač pro soundbar. 


 Výjimečný design


Nesmíme zapomenout ani na působivý design výrobku. Působí elegantně a minimalisticky zároveň, a skvěle se tak hodí do každého moderního pokoje. 


Ovládejte hlasem


Při dokoupení zařízení s integrovaným doplňkem Google Assistant, budete moci sounbar ovládat pomocí vlastního hlasu.

DTS Virtual:X - příslib plného prostorového zvuku
Vychutnejte si pohlcující zážitek jako v kině. Zvukový panel LG SK5 s funkcí DTS Virtual: X vytvoří ve vašem domě vícerozměrný zvuk bez ohledu na přehrávaný obsah. Vychutnejte si lepší a působivější zvuk i při sledování oblíbeného TV programu nebo sportovního zápasu.

Zvuk s vysokým rozlišením
Digitální hudba je nyní mnohem přívětivější k milovníkům kvalitního zvuku, protože se vyznačuje vyšší snímkovací frekvencí a bitovou hloubkou, což přispívá k přesnější reprodukci a tedy lepšímu zážitku z poslechu. Tento certifikovaný reproduktor s vysokým rozlišením dokáže přehrát bezeztrátový stereofonní zvuk v kvalitě až 96 kHz/24 bitů.

Ovládejte hlasem
Pro přehrávání hudby, ovládání hlasitosti a výběr skladeb na zvukovém panelu vám úplně postačí váš hlas. Tato funkce je k dispozici pro všechny reproduktory s integrovanou službou Asistent Google včetně reproduktorů LG ThinQ.

Vestavěný Chromecast
Díky vestavěnému zvukovému softwaru Chromecast nyní můžete posílat miliony písní, podcastů a stanic z telefonu přímo do systému Sound Bar. Svůj telefon můžete používat jako dálkový ovladač pro vyhledávání, přehrávání a pozastavení hudby a úpravu hlasitosti.

Adaptive Sound Control
Akční filmy, dramata, sportovní pořady, hudba a dokonce i večerní zprávy mají různé zvukové profily. Proto byste je neměli poslouchat stejným způsobem: Funkce Adaptive Sound Control identifikuje, co se přehrává, a automaticky upraví režim zvuku tak, abyste si zvuk vychutnali na maximum.

Používejte dálkový ovladač k TV
Zařízení LG Sound Bar je dodáváno s dálkovým ovladačem, ale můžete rovněž používat svůj vlastní TV* ovladač. (*Podporované ovladače značek LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba a Samsung).

Dokonale sladěný design
Díky elegantnímu designu se SoundBar LG SK6F perfektně hodí do jakékoliv interiéru. Jednoduše se připojte pomocí rozhraní HDMI, optickým kabelem nebo bezdrátově díky technologii Bluetooth.

Informace
Design, vlastnosti a technické údaje produktů se mohou měnit bez předchozího upozornění.

Parametry

Základní údaje
Modelová řada 2018
Bluetooth ANO
Dekodéry Dolby Digital / DTS ANO
Bezdrátová synchronizace zvuku ANO
Barva Černá
Hudební výkon
Počet reproduktorů 2.1 Ch
Celkový výkon 360 W
Subwoofer 200 W
Vlastnosti
Přímé nahrávání z USB NE
Dálkový ovladač ANO
Propojitelnost
USB ANO (Pouze servisní)
Optický vstup/výstup ANO / NE
Portable In ANO
HDMI vstup / výstup ANO / ANO
LAN ANO
Vybavení
Přímé nahrávání z USB NE
Dálkový ovladač ANO
SIMPLINK ANO
Zpětná zvuková vazba (ARC) ANO
Externí přehrávání HDD NE
Wi-fi ANO
Aplikace dálkového ovladače ANO (Android)
Rádio ANO
AV formáty
Dolby Digital ANO
DTS ANO - Virtual:X
MP3 ANO
WMA ANO
OGG ANO
FLAC ANO
WAV ANO
AIFF ANO
AAC ANO
ALAC ANO
Rozměry (š x v x h)
Hlavní jednotka 1060 x 57 x 87 mm
Krabice 1159 x 416 x 207 mm
Subwoofer 171 x 392 x 247,5 mm
Hmotnost (čistá/balení) 8,3 / 10,7 kg
Spotřeba energie
Spotřeba energie [W] (AV/Při vypnutí) 33 / 0,5 W

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
360 W
2.1
Subwoofer Bezdrátový
Bezdrátové připojení Multiroom, Bluetooth, Chromecast, Wi-Fi
digitální
Přehrávané formáty AIFF, AAC, OGG, ALAC, DTS, FLA, FLAC, WAV, WMA, MP3
Typ připojení Digitální optické, 3,5mm Jack, HDMI
Ano
Ano
Ano
Rozměr (cm) 106 cm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 106.0 cm
Výška výrobku 5.7 cm
Hloubka výrobku 8.7 cm
Hmotnost výrobku 8.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 41.6 cm
Výška balení 115.9 cm
Hloubka balení 20.7 cm
Hmotnost balení 10.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu