Soundbar Polk Magnifi Max černý

Značka: Polk , Kategorie: Soundbar
Kód zboží: 1 561 717

Oceněno EISA, Soundbar, 3.1 kanálový zvuk, výkon 340 W, bezdrátový subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, přehrává formáty: Dolby Vision, ChromeCast, 4K HDR, HDCP 2.2, Voice Adjust pro zvýraznění řeči

Zjistit dostupnost

Polk Magnifi Max, černá

Perfektní prostorový zvuk tohoto nádherného soundbarupropojeného s bezdrátovým subwooferem vás naprosto dostane. Širokopásmové ozvučení přinese do vašeho domova jedinečný zážitek nejen při sledování pořadů ve vysokém rozlišení obrazu i zvuku, ale i při poslechu hudby.


Virtuální prostorový zvuk

Garancí exkluzivního zvuku, ať už při sledování filmů, nebo při poslechu hudby, jsou technologie jako 5.1 Dolby DigitalDTS a další spolu s výkonem 340 W (soundbar 180 W, subwoofer 160 W).


Google Chromecast

Magnifi Max jde s dobou, takže je vybavený BluetoothWi-Fi a dokonce i ethernet portem pro připojení k internetu. To využijete pro streamování hudby z vašich oblíbených aplikací přímo z telefonů, tabletů i PC, a to snadno zásluhou podpory technologie Google Chromecast. Systém pak můžete ovládat třeba pomocí hlasových pokynů díky podpoře Google Asistenta.


Polk VoiceAdjust

Díky této funkci si lze přizpůsobit úrovně hlasu, aby byly dialogy křišťálově čisté a dokonale srozumitelné. V oblíbených filmech už vám neunikne ani jedna jediná legendární hláška, stejně tak skvěle uslyšíte komentátora při sportovních přenosech nebo televizní zpravodajství.

SDA Surround

SDA Surround je patentovaná technologie prostorového stereo zvuku vytvářející ještě výraznější zvuky, abyste si veškerý obsah užili na 100 % a přirozeně!

OCENĚNÍ EISA AWARD - Best Product 2018 - 2019
„Zvuková lišta MagniFi MAX má spoustu funkcí v obývacím pokoji. Dolby a DTS dekódování jsou spojeny s patentovaným digitálním prostorovým zpracováním ' Stereo Dimensional Array' společnosti Polk Audio , což poskytuje rozsáhlý výkon filmům, televizním a hudebním přehráváním, zatímco technologie hlasového nastavení zvyšuje doručování dialogů, takže je vždy snadné pochopit. Dodatečný subwoofer, který se připojuje bezdrátově, nabízí výkonné a dobře řízené basy. Připojení HDMI zjednodušuje instalaci a streamování hudby z vašich oblíbených aplikací je dosaženo přes Wi-Fi nebo Bluetooth. A pokud to nestačí, můžete dokonce připojit reprosoustavu Google Assistant k ovládání přehrávání hudby pomocí hlasových příkazů. Je to vynikající zvukový prvek všestranný."

Systém Polk MagniFi MAX, soundbar domácího kina a bezdrátový subwoofer, poskytuje větší, více dynamický zvuk než tradiční soundbary - je optimalizován k oživení filmů, TV, sportovních přenosů i hudby. Je vybaven patentovanou technologií prostorového zvuku SDA pro výraznější a příjemnější zážitek z poslechu, technologií VoiceAdjust pro křišťálově čisté dialogy a rovněž přímo pracuje s dálkovým ovládáním televizoru. Obsahuje HDMI a optické kabely pro rychlé a snadné nastavení. A co víc, technologie Google Chromecast umožňuje streamovat veškerou vaši oblíbenou hudbu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

  • Měniče: 4x 1"x3" (25x75 mm) měniče s plným rozsahem, 2x 0,75" (19 mm) výškové měniče a 1" (25mm) centrální měnič, 8" (200mm) bezdrátový basový měnič
  • Vstupy: 3x zabudované 4K HDMI vstupy (kompatibilní s HDCP 2.2), 1x HDMI (ARC) výstup, optický vstup pro TV audio, AUX 3,5 mm, Bluetooth, Google Home s funkcí Chromecast pro audio, Ethernet (RJ45) pro streamování hudby
  • Frekvenční rozsah: 35 Hz - 20 kHz
  • Příslušenství: MagniFi MAX soundbar, bezdrátový Subwoofer, dálkový ovladač Deluxe, 2x AAA baterie, napájecí adaptér s kabelem pro soundbar, napájecí kabel pro subwoofer, 2m vysokorychlostní HDMI kabel, 1,8m optický kabel, 1,8m AUX kabel 3,5 mm, 2x držáky na stěnu určené pro montáž (šrouby ani další upínací prvky nejsou součástí balení), šablony pro montáž soundbaru na zeď, literatura k přístroji
  • Montáž na stěnu: ano
  • Rozměry: soundbar: 1093 x 53 x 96 mm, subwoofer: 308 x 369 x 372 mm (ŠxVxH)

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
3.1
340 W
Ano
Ne
1
Ano
Ano
Ano
Ne
Zvuk (DolbyDigital, DolbyAtmos) Ano
Ne
Subwoofer Bezdrátový
Ano
Specifické funkce ChromeCast, 4K HDR, HDCP 2.2, Voice Adjust pro zvýraznění řeči
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 109.2 cm
Výška výrobku 5.3 cm
Hloubka výrobku 9.6 cm
Hmotnost výrobku 8.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 117.0 cm
Výška balení 54.3 cm
Hloubka balení 38.8 cm
Hmotnost balení 12.5 kg
Více informací Méně informací