Soundbar Polk Magnifi Max SR černý

Značka: Polk , Kategorie: Soundbar
Kód zboží: POKMAGNIFIMAXSR

Soundbar 5.1 kanálový zvuk, výkon 400 W, bezdrátový subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, technol. zvuku: Dolby Digital/DTS/Polk SDA, HDMI, ChromeCast, 4K HDR, HDCP 2.2, bezdrátově připojené zadní efektové...

Zjistit dostupnost

Polk Magnifi Max SR, černáPolk Magnifi Max SR, černá


Představte si, že byste si mohli i v pohodlí svého domova vychutnat při sledování filmů špičkový prostorový zvuk, který znáte z kina. Reproduktorová sestava Polk Magnifi Max SR vám to umožní. Ve vašem obýváku totiž vytvoří parádní domácí kino, od nějž se jen tak neodtrhnete. Jejím základem je moderní soundbar, který je pak doplněn o výkonný subwoofer (speciální zařízení pro reprodukci basů) a dvojici zadních prostorových reproduktorů. Všechny komponenty této sady pracují bezdrátově, takže je můžete propojit bez použití jakéhokoliv nevzhledného kabelu. Získáte tak audio systém s rozložením zvuku 5.1, který vás oslní při sledování filmů či sportovních přenosů i při poslechu hudby.


Chcete se podívat na film, ale nechce se vám do kina? Nevadí. Kino teď přijde k vám.

Dokonale realistický prostorový zvuk


Ať už posloucháte hudbu, sledujete film, nebo se díváte na zprávy, s tímto audio systémem se vždy dočkáte vynikajících zvukových parametrů. Výkon sestavy je totiž skvělých 400 W a zárukou kvality je i patentovaná technologie SDA. Ta se zde stará o optimální rozložení zvuku do celého prostoru.


Polk Magnifi Max SR
 


Krásně čisté dialogy


O to, abyste si dosyta užili nejen scénickou hudbu, ale i filmové dialogy, se stará moderní technologie VoiceAdjust. Jejím úkolem je precizní vyladění mluveného slova. Můžete se tak těšit na krásně čisté dialogy, které jsou za všech okolností dokonale srozumitelné. To oceníte při sledování filmů, seriálů či zpravodajských pořadů, ale i třeba při poslechu rádia či audioknih.


Polk Magnifi Max SR
 


Rozumí si s ovladačem vaší televize


Díky technologii Polk Smart Remote můžete soundbar Polk Magnifi Max SR obsluhovat dálkovým ovladačem, který náleží k vaší televizi. Zmíněná technologie totiž umožňuje spárování reprosoustavy s televizními ovladači mnoha značek.


Polk Magnifi Max SR
 


Streamujte hudbu ze smartphonu


Polk Magnifi Max SR není jen prostředkem pro reprodukci zvuku z televize. Zásluhou bezdrátových technologií Google Chromecast a Bluetooth totiž můžete do soundbaru snadno streamovat i muziku, kterou máte uloženou ve svém chytrém mobilním telefonu, tabletu či jiném kompatibilním přístroji.


Polk Magnifi Max SR
 


Působivý design


Nadčasový černý design i praktický podlouhlý tvar předurčují tento soundbar k využití v jakémkoliv interiéru. Přístroj můžete bez potíží umístit přímo pod televizi – bezproblémový výhled na obrazovku vám zajistí jeho nízký profil. Skvělou zprávou je pak také možnost ukotvení soundbaru na stěnu. Základní montážní příslušenství dostanete k soundbaru zdarma.


Polk Magnifi Max SR

MagniFi MAX SR
Zvukový panel 5.1 domácího kina s maximálním výkonem a zvukovým systémem Wireless Rear Surround

  • Vychutnejte si zvukový výkon systému zvukového baru Polk MagniFi MAX s maximálním výkonem - pracuje s jakoukoli televizí
  • Patentovaná technologie digitálního prostorového zvuku SDA vytváří rozsáhlý mnohorozměrný zvukový zážitek
  • Patentovaná technologie Voice Adjust vám umožní přizpůsobit hlasové úrovně tak, aby reprodukovaly jasný a ostrý dialog
  • Streamujte hudbu ze svých oblíbených aplikací prostřednictvím sítě Wi-Fi, připojte se k domovskému reproduktoru Google a ovládejte hudbu pomocí hlasových příkazů prostřednictvím služby Google Assistant

Výkon: Soundbar 180 W + Subwoofer 160 W + přídavné repro 60 W
Systém zvukového baru Polk MagniFi MAX SR s maximálním výkonem 5.1 obsahuje zvukový bar MAX, bezdrátový subwoofer a dva bezdrátové prostorové reproduktory pro větší dynamický prostorový zvuk.
Optimalizováno pro filmy, televizi, sport a hudbu, MAX přináší zvukový zážitek daleko za hranicemi tradičních zvukových barů.
Obsahuje patentovanou technologii SDA surround pro širší, pohlcující zážitek z poslechu a technologii Polk Voice Adjust pro křišťálově čistý dialog - a je vybaven technologií Polk Smart Remote, takže pracuje přímo s dálkovým ovládáním televizoru.
Dodávané HDMI (4k kompatibilní) a optické kabely umožňují rychlé a snadné nastavení.
Technologie Google Chromecast a technologie Bluetooth vám umožňují přenášet veškerou oblíbenou hudbu.
Kompatibilní s většinou hlavních televizních výrobců.

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
400 W
5.1
Subwoofer Bezdrátový
Chromecast, Wi-Fi, Bluetooth
Přehrávané formáty Dolby Digital, DTS
Typ připojení Digitální optické, HDMI
Ne
Ano
Ano
Rozměr (cm) 109 cm
Specifické funkce ChromeCast, 4K HDR, HDCP 2.2, bezdrátově připojené zadní efektové reproduktory SR1, Voice Adjust pro zvýraznění řeči
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 109.2 cm
Výška výrobku 5.3 cm
Hloubka výrobku 9.6 cm
Hmotnost výrobku 11.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 117.0 cm
Výška balení 54.3 cm
Hloubka balení 38.8 cm
Hmotnost balení 16.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu