Soundbar Polk Magnifi Mini černý

Značka: Polk , Kategorie: Soundbar
Kód zboží: 1 561 718

Soundbar, 3.1 kanálový zvuk, výkon 150W, bezdrátový subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, přehrává formáty: Dolby Digital, ChromeCast, Voice Adjust pro zvýraznění řeči

Zjistit dostupnost

Soundbar Polk Magnifi Mini, černá

Americký výrobce audio elektroniky Polk přichází na trh se soundbarem Magnifi Mini, který by neměl uniknout pozornosti nikoho z vás, kdo touží po krystalicky čistém a zároveň dynamickém zvuku při sledování filmů. O zvuk jako z kina se stará soundbarová jednotka s bezdrátovým subwooferem. Celkový výkon sady činí vysokých 150 W. Soundbar se skládá ze 4 měničů o průměru 2,25 palce a 2 tweeterů o průměru 0,5 palce. Výsledkem je tak vysoce kvalitní zvukové vykreslení, kterému nechybí silné spodní tóny ani příjemně vyladěné výšky.

Připraven na vše

Díky podpoře technologie Bluetooth můžete během chvilky začít přehrávat hudbu z vašich mobilních zařízení a s podporou Google Cast můžete jednoduše zrcadlit multimédia z celé řady vašich elektronických přístrojů. K televizi je možné tento model připojit pomocí HDMI portu, optického kabelu nebo pomocí klasického analogového 3,5mm AUX vstupu.

Zvuk jako z kinosálu

Již při pohledu na parametry přístroje si můžete být jisti exkluzivní kvalitou zvuku. Ta je téměř zaručena podporou technologie Dolby Digital 5.1, díky které si budete moci vychutnat dynamický, obklopující zvuk jako z kina přímo ve vašem obývacím pokoji.

Zvuk podle vašeho gusta

Tento soundbar se přizpůsobí každému uchu i místnosti. Umožňuje vám to technologie Polk Voice Adjust. Můžete velmi snadno upravovat úroveň zvuku, což oceníte zejména v dialogových částech filmu, kde uslyšíte čistý a ničím nerušený rozhovor.

Bezdrátovost je samozřejmostí

Jak tomu již v dnešní době v případě dobře vybavené elektroniky bývá, i tento model dokáže komunikovat s ostatními přístroji. Díky podpoře bezdrátového rozhraní Bluetooth můžete jednoduše streamovat hudbu z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu.

Snadné nastavení

Každého uživatele jistě potěší, když ho po nakoupení elektroniky nečeká dlouhá a náročná instalace. U tohoto modelu stačí jen a pouze zapojit příslušné kabely a v mžiku můžete začít s poslechem.

Univerzálnost

Zapomeňte na doby, kdy jste k ovládání potřebovali několik ovladačů. Tento model spolehlivě spolupracuje s téměř jakoukoliv televizí nebo set-top boxem, a vy si tak nemusíte zbytečně lámat hlavu tím, k čemu slouží jaký ovladač.

Připraven na sport i klasickou hudbu

Stiskem jediného tlačítka můžete optimalizovat zvukové vlastnosti. Tím pádem bude zvuk vždy perfektní, ať už koukáte na drama, posloucháte vážnou hudbu, nebo fandíte při fotbale.

Noční režim

Už všichni ve vašem domě spí, ale vy jste ještě nedokoukali nejnovější epizodu vašeho seriálu? Pak jistě využijete služby nočního režimu. Ten sníží basy a zároveň optimalizuje výšky pro čisté filmové dialogy. Vy tak vše uslyšíte, ale zároveň nikoho nevzbudíte.

MagniFi Mini přináší velké zážitky z domácího kina, které byste mohli očekávat od soundbarů v plné velikosti, v ultrakompaktním designu. Je kompatibilní s většinou televizorů, je snadné jej nastavit a využívá technologii Polk VoiceAdjust™ a technologie prostorového zvuku, čímž zajistí křišťálově čistý dialog a dokonalý prostorový zvuk. Plus je dodávan s bezdrátovým subwooferem pro hluboké basy, které určitě pocítíte. Streamujte svoji oblíbenou hudbu pomocí Bluetooth® a GoogleCast.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Soundbar: 2x 0,5" (12 mm) výškový měnič, 4x 2,25" (57 mm) měniče
Subwoofer: 6,5" (165 mm)
Celkový frekvenční rozsah: 40 Hz - 24 kHz
Celkový výkon systému: 150 W
Vstupy: HDMI ARC, optický, 3,5 mm (analogový), WiFi (Google Cast), Bluetooth
Režimy EQ: Movie, Music, Sport a Night
Ovládání hlasitosti: Master, Bass, VoiceAdjust
Dodávané příslušenství: 2m kabel HDMI, 1,8m optický kabel, IR dálkové ovládání s 2x AAA bateriemi, napájecí kabely pro bar a subwoofer, průvodce rychlým spuštěním
Rozměry: Soundbar 341 x 79 x 108, Subwoofer 188 x 368 x 366

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
3.1
150 W
Přehrávané formáty Dolby Digital
Ano
Ano
1
Ano
Ano
Ano
Ne
Zvuk (DolbyDigital, DolbyAtmos) Ano
Ne
Subwoofer Bezdrátový
Ano
Specifické funkce ChromeCast, Voice Adjust pro zvýraznění řeči
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 8.1 cm
Hloubka výrobku 10.9 cm
Hmotnost výrobku 5.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 60.2 cm
Výška balení 45.0 cm
Hloubka balení 26.2 cm
Hmotnost balení 9.5 kg
Více informací Méně informací