Soundbar Samsung HW-N400 černý (vrácené zboží 8800147917)

bazar
Značka: Samsung , Kategorie: Soundbar
Kód zboží: -8955090

Bazar - vrácené zboží 8800147917

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800147917

Samsung HW-N400

Samsung HW-N400 je kompaktní soundbar, který vyniká uším lahodícím zvukovým projevem, jenž sledování filmů dodá zcela nový rozměr. Daří se mu to kombinací prémiového zvuku, precizního designu a bohatou nabídkou funkcí. Hudbou dokonale vyplní celou místnost jako v kině a poskytne intenzivní basy i prokreslené výšky.

Zajímavá je i technologická výbava, když se nabízí Bluetooth pro spárování s televizory i dalším příslušenstvím moderně bez drátů a stejně tak pro bezdrátové streamování hudby. Spolehnout se ale můžete i na HDMI. Samozřejmostí je široká škála podporovaných formátů a také intuitivní ovládání.

Zvuk na zcela nové úrovni

Zážitek ze sledování filmu není „jen“ o obraze. Stejně důležitý je i zvuk, který se díky audio technologiím Samsungu posune na zcela novou úroveň.

Integrovaný woofer

Hluboké basy si nyní užijete i bez samostatného subwooferu. V těle soundabaru jsou totiž hned dva woofery.

Širokopásmový tweeter

Přístroj zvládne rozprostřít zvuk do o poznání širšího úhlu, aby pokryl maximum z místnosti a každý si ho mohl během poslechu či sledování filmu vychutnat naplno.

Rozšířený prostorový zvuk

Technologie rozšířeného prostorového zvuku přináší možnost horizontální i vertikální reprodukce audia. Zvukové efekty tak konečně budou znít tak, jak mají.

Propojte TV a soundbar bezdrátově

Při zapojení tohoto soundbaru můžete zapomenout na kabely. Žádné dráty nenaruší jedinečný styl vašeho interiéru. Televizor Samsung totiž s reproduktorem spojíte bezdrátově pomocí Bluetooth, které můžete využít i pro bezdrátové streamování obsahu. Přístroj je kompatibilní s vybranými modely.

Jeden ovladač stačí

Zachovejte si při sledování televizoru a poslechu soundbaru vysokou úroveň pohodlí. Mějte obě zařízení od společnosti Samsung pod kontrolou pomocí stejného dálkového ovladače.

HDMI

Propojení s televizorem lze řešit nejen bezdrátově, ale i prostřednictvím HDMI na těle soundbaru.

Ovládání přes smartphone

Ovládněte širokou škálu možností svého soundbaru pomocí vašeho chytrého telefonu. Stačí k tomu nainstalovat aplikaci Samsung Audio Remote pro operační systém Android.

Vráceno - Použito

Připravený pro lepší zvukový zážitek
HW-N400 je kompaktní soundbar, který zlepšuje váš televizní zážitek a je ideální pro televizory od velikosti 32“ a více. Ještě lépe uslyšíte nejrůznější dialogy a získáte také hlubší basový zážitek. Hudbu můžete snadno sdílet z vašeho inteligentní zařízení připojeného k soundbaru přes Bluetooth.

Skvělý poslech
Díky zvukovému režimu, který nabízí tento soundbar, si před televizí užijete opravdu kinofilmového audio zážitku. Jednotka je navržena tak, aby produkovala zvuk, který se šíří do všech stran v okolí posluchače.

Snadno se spojí s televizí
Soundabar se snadno spojí s kompatibilním televizorem. Jednoduše se připojte bezdrátově přes Bluetooth nebo připojte přes HDMI. Umístěte jednotku pod televizor nebo ji připevněte na stěnu a během několika minut si budete užívat lepšího zvuku.

I jako reproduktor
Zvukový panel funguje také jako reproduktor Bluetooth. Snadno přehrávejte hudbu z prakticky jakékoliv streamovací služby připojením inteligentního zařízení k zvukovému panelu přes Bluetooth. S bezdrátovou sadou můžete systém rozšířit o další reproduktory (vše dodávané zvlášť).

Snadné ovládání
Nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Pro zapnutí/vypnutí, hlasitost, a dokonce i pro zvukové efekty můžete ovládat soundbar pomocí dálkového ovládání televizoru Samsung přes systém TV UI (pokud ho vaše televize podporuje). Nebo můžete ovládat soundbar s aplikací Samsung Audio Remote na smartphonu nebo tabletu s operačním systémem Android.

Výrazné basy s vestavěným wooferem
Skvělý poslech odkudkoliv
Bezdrátové spojení s TV

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Zvuk
Počet kanálů: 2.0
4 reproduktory (2 širokopásmové tweetery, 2 woofery)
Dekodér: Dolby Digital, DTS Digital Surround
Podporované formáty přes USB: WAV, MP3, WMA
Digitální zesilovač Crystal Amplifier
Surround Sound Expansion – přidá hloubku a navozuje pocit prostorového zvuku
Anynet+ (HDMI-CEC)
Možnost připojení zadních bezdrátových reproduktorů SWA-8500S ( k dokoupení samostatně)
Aplikace Samsung Audio Remote (OS Android)
Bezdrátové připojení k TV
Možnost připevnění ke zdi

Síť
Bluetooth 2.1
Konektory
Optický audio vstup
Počet HDMI vstupů/výstupů 1x
USB 1x

Rozměry
Soundbar (Š x V x H): 64×7,1×10 cm (3 kg)
Balení (Š x V x H): 92×12,9×17,6 cm (4,7 kg)

Obsah balení

  • NW-N400
  • Dálkové ovládání + baterie
  • Nástěnný držák
  • Optický kabel
  • manuál

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
320 W
2.0
Subwoofer Ne
Přehrávané formáty OGG, AAC, WMA, WAV, DTS, MP3, FLAC
Ano
Ne
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 64.0 cm
Výška výrobku 7.1 cm
Hloubka výrobku 10.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 92.0 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 18.0 cm
Hmotnost balení 4.7 kg
Více informací Méně informací