Sporttester Polar A360, vel. M modré

Značka: Polar , Kategorie: Sporttestery
Kód zboží: POL90057447

Převratná novinka od Polaru pro všechny ty, kterým záleží na zdravém stylu života a chtějí mít přehled o všech svých denních aktivitách.

Zjistit dostupnost

Navržený pro vaše maximální pohodlí a motivaci!

Pokud patříte k těm, kteří dbají na zdravý životní styl a k jejímž hlavním prioritám patří udržet své tělo ve výborné kondici, jistě vás potěší pokroková novinka, která vás bude doprovázet a dělat vám společnost na každém kroku. Sporttester Polar A360 v modrém provedení je vůbec první produkt, který dokáže monitorovat srdeční tep ze zápěstí. Výsledky měření máte vždy po ruce, komunikuje s telefonem, tabletem a spolehlivě monitoruje běžnou denní činnost.
Zaměřeno na sportovce

Jedinečný sporttester od Polaru přichází s něčím, co tady doposud nebylo. Nabízí sledování vaší činnosti a podrobné informace o trénincích v jediném zařízení. Můžete získat přesnější data o některých denních aktivitách, které by jinak běžný pohybový senzor nezaznamenal správně. Již nemusíte nosit hrudní pás, sledování tepové frekvence je teď mnohem jednodušší než kdy dříve. Stačí utáhnout náramek, zapnout tréninkovou funkci a vyrazit. Okamžitě a bez námahy tak budete mít přehled o běžných rytmech denního života, ať už běháte, cvičíte v posilovně nebo jedete na kole do práce.
Sledujte svoje každodenní aktivity

Je vybaven barevným dotykovým displejem, který sleduje vaši každodenní činnost, tréninky, ušlé kroky, vzdálenost, a spálené kalorie. Dokonce změří délku a kvalitu vašeho spánku. Funkce smart kalorie vypočítá přesné hodnoty spalování, které vychází z vašich osobních údajů jako je výška, hmotnost, pohlaví a věk. Díky funkci monitorování denní aktivity 24/7 můžete sledovat, kolik času spíte, sedíte či chodíte. Na základě toho snadno vyhodnotíte týdenní, měsíční či dlouhodobý vývoj, který vám jiný přístroj nenabídne.Detailní a přesné měření

Jedinečný tréninkový monitor Polar se jako jediný sporttester může pochlubit vizuální zónou tepu, která dává zřetelně najevo, jak je dosavadní průběh tréninku intenzivní. Můžete kontrolovat svůj denní cíl a získat praktické rady, pokud k jeho dosažení budete potřebovat pomoci. K dalším inovativním funkcím patří zapisování hodnot aerobního a anaerobního prahu rozdělené do zelené, žluté a červené zóny, čímž získáte přehled o tom, zda efektivně spalujete kalorie nebo se naopak pohybujete v oblasti, kdy se tělo překyseluje a trénink začíná být příliš náročný.Buďte stále na příjmu

Polar A360 je fitness monitor, který umí mnohem víc. Pomocí vibrací vás upozorní na příchozí hovory, zprávy, aktualizace ze sociálních medií a upomínky z kalendáře. Můžete se rozhodnout, zda chcete být stále na příjmu a dostávat upozornění přímo na zápěstí. Dokonce vám poskytne jemné připomenutí, pokud jste se už dlouho nepohnuli. Funkce průvodce aktivitami vám následně dodává motivaci k dosažení denních cílů.Maximální komfort a elegance

Polar A360 je fitness monitor s elegantním, minimalistickým designem, který kombinuje módu a funkčnost. Na výběr máte z mnoha barevných variant pohodlných silikonových a na dotek příjemných řemínků s bezpečnostní sponou. Přístroj vydrží v provozu až 2 týdny při měření 24/7. Potěší vás voděodolnost displeje a snadná bezdrátová synchronizace s aplikací PolarFlow prostřednictvím Bluetooth SMART.

Sporttester Polar A360, vel. M - modrá

Polar přichází s něčím zcela novým. Tento fitness sporttester a monitor denní aktivity v jednom umí měřit tep přímo ze zápěstí. K tomu se používá optický snímač. Díky němu můžete získat přesnější informace o některých denních aktivitách, které by jinak běžný pohybový senzor nezaznamenal správně. Běžné trackery, tedy monitory denní aktivity neumí měřit některé pohybové aktivity správně. Například při rychlé chůzi s kočárkem, kdy máte ruku na madle, zaznamená běžný snímač menší intenzitu pohybu, než je skutečně vykonána.

Naopak při práci s přístroji, které vibrují, ale i při jízdě na motorce, ale i v autě, kde je ruka vystavena otřesům, běžné monitory denní aktivity zaznamenají větší intenzitu pohybu než je ta skutečná. Přesně pro takové ale i jiné využití je tady měření tepu ze zápěstí, které přesněji určí míru zatížení organismu při každé, i nahodilé aktivitě. (zejména tedy v případech, kde běžně dostupné metody ztrácí dech). Hodí se i v případě, kdy si jdete neplánovaně zasportovat a nebo když vás zrovna napadne popoběhnout na autobus, tramvaj, vlak. Nebo se vám prostě nechce nosit hrudní pás. Díky monitoru denní aktivity máte, jak je již známo, přehled o spánku a běžném denním rytmu vašeho života.

Kromě samotného měření tepu zobrazuje Polar A360 na svém displeji zóny tepu, které dávají zřetelně najevo, jaký je dosavadní průběh tréninku. Tato skvělá funkce, která dává vizuální přehled o náročnosti tréninku, se poprvé objevila u Polaru V650. Všimněte si levého obrázku, kde díky sloupcovému diagramu zřetelně vidíte, jak je váš trénink intenzivní. Jednotlivé zóny lze upravit pomocí Flow deníku. Nově se také do osobních údajů zapisují hodnoty aerobního a anaerobního prahu. Samozřejmě, tyto hodnoty lze zjistit pouze provedením tzv. zátěžového testu, který je pro všechny rekreační sportovce, ale i lidi bojující s nadváhou, dostupnou službou.

Pro příklad, zelená zóna může být oblast největšího pálení tuků, žlutá zóna aerobního cvičení a červená oblast překračující anaerobní práh, kdy se tělo zakyseluje a trénink začíná být příliš náročný. Toto inovativní, ale na oko jednoduché řešení posouvá Polar o mnoho kroků dál nad všechny konkurenční výrobky. Ty vám zpravidla ukazují jen tep, jako číselnou hodnotu a bez patřičných hlubších znalostí je vám to k ničemu.

Polar A360 zavibruje při každém zaslání informací o příchozích hovorech, zprávách, upozornění kalendáře a upozornění ze sociálních sítí, ale také poskytne jemné připomenutí, když jste se již dlouho nepohnuli. Je vybaven barevným dotykovým displejem, dvoutýdenní životností baterie a výměnnými silikonovými náramky v různých barvách a ve velikostech S (13-17 cm), M (15,5-20 cm), L (18-22,5 cm)

Tréninkové funkce:

 • Měření tepu v zápěstí - je založeno na optickém měření tepu. Senzory jsou zabudovány ve spodní části sporttesteru
 • 24/7 activity tracking - měření celodenní aktivity
 • Měření kroků a vzdálenosti - měří počet kroků a vypočítá z nich vzdálenost
 • Smart kalorie - výpočet kalorií je založen na osobních údajích (věk, pohlaví, hmotnost, výška)
 • Spánek - měří délku a kvalitu spánku


Monitor denní aktivity:

 • 24/7 - sledují každý den kolik času spíte, sedíte, chodíte.
 • Trénujete-li málo, dostáváte díky monitoru denní aktivity zprávu o tom, co ještě ten který den udělat abyste dosáhli pohybového minima a vaše tělo nechátralo
 • Textová výstraha s krátkým pípnutím v případě, že trávíte mnoho času sezením

Přenos dat:

 • Snadná bezdrátová synchronizace s aplikací Polar Flow prostřednictvím Bluetooth SMART

Micro USB konektor pro nabíjení a synchronizaci dat s PC

 • Kompatibilita s
 • PC s Windows XP, 7, 8, 10, Mac OS X10.6 a novějším
 • Mobilními telefony s Android OS 4.3 a novějším, iOS7 a novějším
 • Hrudním pásem se senzorem Polar H7
 • Google Fit, Apple Health Kit, MyFitnessPal a MapMyFitness

Baterie:

 • Výdrž až 14 dní na jedno nabití při 24/7 monitoringu aktivit a 1 hodiny tréninku každý den

Parametry:

 • Typ strojku: Quartz – baterie
 • Pouzdro: plast
 • Řemínek: silikon
 • Sklo: plastové
 • Vodotěsnost: 30 m – déšť
 • Váha: 32 g
 • Rozměr: 13 x 27 mm

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konektivita
GPS Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.0 cm
Výška výrobku 13.0 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 27.0 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací