SSD externí ADATA ASE730 1TB (ASE730H-1TU31-CTI) stříbrný

Značka: ADATA , Kategorie: SSD
Kód zboží: ADTASE730H1TU31CTI

Intenzivní evoluce
Světově nejkompaktnější externí disk SSD je zpět - tentokrát v 3D! Přepracovaný a vylepšený disk SE730H do sebe napěchoval vysoký výkon a odolnou paměť 3D NAND. Připojuje...

Zjistit dostupnost

ADATA SE730H, stříbrná


K tomu, abyste měli všechna data ve své dlani, již nepotřebujete flashdisk. Pořiďte si externí SSD ADATA SE730H, který pojme až 1 TB vašich souborů. Uložte si na něj filmy, seriály, hudbu, fotografie i hry a mějte veškerou svou oblíbenou zábavu neustále po ruce. Disk se vám spolehlivě vejde do dlaně, je skutečně malý a lehký, takže se hodí i do malé kabelky. Přesto budete překvapeni, jak rychlý je. Dokáže číst i přenášet data rychlostí až 500 MB/s, takže u celého procesu nestrávíte půlku dne, ale klidně i jen několik desítek vteřin.


Dlouhá životnost


Připojte jej pomocí USB-C konektoru k notebooku, ale i tabletu nebo smartphonu, a zapomeňte na nudu. Disk je ideálním společníkem i na dovolenou, nedělá mu problém voda ani prach. Dokonce i lezení po skále se postaví čelem jako skutečný hrdina, přísné vojenské testování totiž potvrdilo jeho vysokou odolnost vůči pádům a otřesům. Pod lesklým kovovým povrchem se ukrývá moderní 3D NAND Flash, který zaručuje bezchybnou funkčnost  a až o 25 % delší životnost než u minulých disků ze série SE730.


 


Kompaktní lesklý kovový elegán v sobě ukrývá lví sílu. Zvládne přenášet a číst data rychlostí až 500 MB/s!

 


Vysoká rychlost


Zapomeňte na celodenní kopírování souborů. I velké filmy ve 4K rozlišení nebo natáčená videa budete mít přenesena rychlostí blesku. Disk je čtyřikrát až pětkrát rychlejší než běžné externí přístroje. Dokáže pracovat rychlostí čtení a zápisu až 500 MB/s, takže film o velikosti 5 GB budete mít přenesený již za pár okamžiků.


 
  


USB-C konektor


Nestudujte, jakou stranou do disku zapojit kabel. Využijte rychlý USB-C konektor; jednou z jeho mnoha výhod je i oboustranné provedení. Oceníte to především v noci nebo obecně při nízké viditelnosti.


 
  


Vysoká odolnost


Nezalekne se vody ani prachu, a dokonce ani náraz s ním neotřese. Tento disk by snad dokázal přežít i apokalypsu! Krytí IP68 zaručí, že disk bude funkční i poté, co jej na hodinu ponoříte do 1,5 metru hluboké vody. Jeho odolnost proti pádům a otřesům testovali vývojáři přísnými vojenskými testy.


  
 


Kompaktní design


Taková rychlost a síla, a přitom miniaturní tělo. Moderní minimalistický design potěší nejen vaše oko, ale především vám přijde vhod. Disk pohodlně schováte do kapsy nebo do batohu, kde o něm nebudete ani vědět. Všechna svá data uložená na 1TB nosiči tak budete mít neustále po ruce, abyste si kdykoliv a kdekoliv mohli zkrátit volnou chvíli oblíbeným filmem či hrou.


 
 


Široká kompatibilita


Užijte si svá data napříč různými platformami. Nemusíte se omezovat pouze na použití disku s notebookem nebo televizorem. Přístroj je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac a Android, můžete ho proto pomocí vhodného kabelu připojit i k telefonům nebo tabletům.


Intenzivní evoluce
Světově nejkompaktnější externí disk SSD je zpět - tentokrát v 3D! Přepracovaný a vylepšený disk SE730H do sebe napěchoval vysoký výkon a odolnou paměť 3D NAND. Připojuje se kabelem USB 3.1 gen 2 (10 GB/s) s oboustranným konektorem typu C a přináší rychlost čtení/zápisu 500 MB/s. Přidejte k tomuto odolnost proti prachu a vodě se stupněm krytí IP68, speciální odolnost proti nárazům podle vojenské normy včetně atraktivního stylového designu a získáte úložiště, které musíte mít.

Nechte minulost za sebou
Zapomeňte na svůj starý externí pevný disk. Kombinací rychlostí čtení a zápisu 500MB/s a připojení přes rozhraní USB 3.1 gen 2 (10 GB/s) ohlašuje disk SE730H novou éru rychlosti. Disk SE730H, který je čtyřikrát až pětkrát rychlejší než pevné disky, může přenést film o velikosti 5 GB v full HD kvalitě za 16 sekund a průměrnou špičkovou hru (AAA) pod minutu!

Oboustranný konektor USB-C je vždy správnou cestou
Naštěstí disk SE730H používá konektor USB-C (typ C), který je oboustranný. Neexistuje zde otravné otáčení nahoru nebo dolů jako u tradičního konektoru USB. Žádné tipování, zapojíte napoprvé. Pokaždé.

Ochrana proti prachu a vodě se stupněm krytí IP68 plus odolnost proti rázům dle vojenské specifikace
Děláme vše pro to, aby disk SE730H splňoval přísné standardy IEC IP68. To znamená kompletní odolnost proti prachu a normální provoz i po hodině v 1,5m hloubce vody. Nebojte se a buďte mobilní - vaše data jsou v bezpečí. Nad rámec odolnosti proti prachu a polití disk SE730H rovněž splňuje normu MIL-STD-810G 516.6 v odolnosti proti nárazu, takže s lehkostí přežije náhodné kapky i nárazy.

Paměť 3D NAND Flash zvyšuje trvanlivost a výkonnost
Jako většina disků ADATA SSD disk SE730H udělal posun k paměti 3D NAND. Nová technologie je odolnější a energeticky úspornější než použití paměti 2D NAND, s paměťmi 3D TLC NAND má disk SE730H o 25 % delší životnost ve srovnání s disky SE730 předchozí generace.

Stylový a ultra snadná přenositelnost
Je zcela odlišný od těžkých a objemných externích pevných disků a dokonce i od některých externích disků SSD, disk SE730H má totiž hmotnost pouhých 33 g. Sotva ho ucítíte, a navíc je tak kompaktní, že se snadno vejde do kapes nebo batohů. Samozřejmě je také velmi elegantní, a to díky kovovému provedení s výběrem různých barev. Kompaktnost ovšem vyniká.

Sdílejte a bavte se i mezi platformami
Používání technologie Plug and Play u systémů Windows, Mac OS a Android znamená, že můžete přesouvat obsah mezi zařízeními bez omezení.
Ať již v práci, nebo při zábavě disk SE730H vám poskytuje jednoduché připojení a pohodlí konektoru USB-C.

Technické specifikace:

  • Rozměry: 72,7 x 44 x 12,2mm
  • Hmotnost: 33 g
  • Rozhraní: USB 3.1 , gen 2, typ C
  • Požadovaný operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 nebo novější, Linuxové jádro 2.6 nebo novější, Android 5.0 nebo novější
  • Prov. Teplota: 5 °C až 50 °C
  • Prov. Napětí: 5 V, stejnosm. 900 mA

Obsah balení

  • SSD
  • Kabel USB 3.1 gen 2
  • Stručná příručka

Záruka 24 měsíců
Partnumber ASE730H-1TU31-CTI
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Typ pevného disku SSD
Parametry
1TB
Rychlost čtení 500 MB/s
Rychlost zápis 500 MB/s
Rozhraní
USB 3.0, USB-C, USB 3.1
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 12.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací