SSD externí Samsung T5 250GB (MU-PA250B/EU) modrý

Značka: Samsung , Kategorie: SSD
Kód zboží: SAMMUPA250BEU

Správa softwaru
T5 je vybaven novým, intuitivním softwarem pro PC a Mac počítače se snadným nastavením hesla a nejnovějšími aktualizacemi firmwaru. Navíc si můžete stáhnout mobilní aplikaci...

Zjistit dostupnost

Samsung T5 250 GB, modrá


Vyšších rychlostí je u tohoto externího přenosného disku dosaženo zejména tím, že se jedná o SSD. Přináší kapacitu 250 GB a kromě toho těží i z kompaktního, odolného designu a skvělého zabezpečení.

Rychlé přenosy


Díky flashové paměti V-NAND v kombinaci s USB 3.1 Gen 2 se můžete těšit na přenosové rychlosti až 540 Mb/s, což je téměř 5× vyšší rychlost, než kterou standardně poskytují externí HDD. Budete tak mnohem rychleji přenášet i zálohovat. A pokud chcete pracovat s 4K videi, je SSD jedinou rozumnou volbou.

Kovové tělo


Disk má pro maximální spolehlivost celokovový design a zaoblené tělo, aby vás neřezal do rukou a snadno se přenášel.

Minimalistický design


Minimalismus dotažený k dokonalosti – SSD je totiž velikostí menší než průměrná business karta – váží jen 51 gramů a je tenký 10,5 mm.

Navenek i uvnitř odolný


Vzhledem k tomu, že jde o moderní SSD, nevyužívá žádné pohyblivé části, což v kombinaci s odolným kovovým tělem znamená, že i pád z dvoumetrové výšky neohrozí vaše cenná data. K dispozici je také volitelná ochrana prostřednictvím hesla s AES 256bitovým hardwarovým šifrováním.

Speciální software


Součástí disku je i velmi intuitivní software pro PC a Mac. Nabízí se ale také aplikace pro mobilní telefony a tablety s Androidem.

Snadné připojení


T5 připojíte k PC, Macu i smartphonům a dalším zařízením vzhledem k podpoře mocně se rozšiřujícího standardu USB-C. V balení navíc dostanete i kabely, takže nemusíte nic řešit.

Vhodný i na cesty


Díky tomuto SSD si můžete vzít kamkoli s sebou veškerá data včetně důležitých dokumentů a dalších souborů.


Správa softwaru
T5 je vybaven novým, intuitivním softwarem pro PC a Mac počítače se snadným nastavením hesla a nejnovějšími aktualizacemi firmwaru. Navíc si můžete stáhnout mobilní aplikaci pro smartphony a tablety se systémem Android*.

 • Software vyžaduje Windows 7, Mac OS X 10.9 (Mavericks), Android 4.4 (KitKat) nebo novější. Starší verze operačních systémů Windows, Mac nebo Android nemusí být podporovány. Aktualizace firmwaru vyžadují připojení k PC nebo Mac počítači. Android aplikace je dostupná v Google Play.

Snadné připojení
Připojte T5 k rozsáhlé škále zařízení od PC, přes Mac počítače až po smartphony a další zařízení.* Již obsažený USB Type-C™ pro připojení k C kabelu a USB Type-C™ pro připojení k A kabelu zprostředkovává potřebnou konektivitu, takže nemusíte dokupovat žádné další adaptéry.

 • Kompatibilita se může lišit v závislosti na konfiguraci hostitelských zařízení. Některé operační systémy mohou vyžadovat přeformátování T5 disku. Pro seznam kompatibilních zařízení se prosím podívejte na www.samsung.com/support. T5 je kompatibilní s USB 3.0 a USB 2.0 rozhraním.

Vlastnosti:

 • Celokovový design a zaoblené tělo skvěle padnou do dlaně
 • Rozhraní USB-C
 • Kompatibilní s USB 3.1 Gen2 (10 Gbps), zpětně kompatibilní

Technická specifikace:

 • Kapacita: 250GB
 • Rozhraní: USB 3.1 Gen2 (10 Gbps), zpětně kompatibilní
 • Rozměry (Š x V x H): 74 x 57,3 x 10,5 mm
 • Hmotnost: 51 g
 • Přenosová rychlost: 540 MB/s (výkon se může lišit v závislosti na konfiguraci hostitele a testovacím softwaru)
 • Šifrování: 256bitové AES hardwarové šifrování
 • Zabezpečení: software přenosného Samsung SSD vyžaduje Windows 7, Mac OS X 10.9 (Mavericks), Android 4.4 (KitKat) nebo novější. Starší verze operačních systémů Windows, Mac nebo Android nemusí být podporovány

Záruka 36 měsíců
Partnumber MU-PA250B/EU
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Typ pevného disku SSD
Parametry
250GB
Rychlost čtení 540 MB/s
Rychlost zápis 540 MB/s
Rozhraní
USB 3.1, USB 3.0, USB-C
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.0 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 11.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu