SSD externí Sandisk Extreme Pro Portable 1TB (SDSSDE80-1T00-G25) černý

Značka: Sandisk , Kategorie: SSD
Kód zboží: HAMSDSSDE801T00G25

Tvořte v rytmu života

Přenosný SSD disk SanDisk Extreme PRO® Portable SSD využívá naši vlastní bleskově rychlou technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí až na 1...

Zjistit dostupnost

Sandisk Extreme Pro Portable, 1 TB, černá


Sandisk Extreme Pro Portable je externí disk, který se vám bez problémů vejde do kapsy. Nabízí bohatou kapacitu 1 000 GB, abyste si mohli všechny důležité soubory a dokumenty uložit přehledně na jednom místě a měli jste je k dispozici na každém kroku. Díky vysokorychlostnímu rozhraní USB-C zvládne disk přenášet data rychlostí až 1 050 MB/s. Je kompatibilní s počítači s operačním systémem Windows i Mac, takže vám zajistí vysokou kompatibilitu a bezchybnou funkčnost s téměř každým zařízením.


Disk pro každou příležitost


Disk je vyrobený ve velmi odolném provedení. Má kovové tělo s pogumovaným povrchem se silikonem, takže dokáže odolat i extrémním podmínkám, vodě, prachu a podobně. Jeho odolnost dokazuje také stupeň krytí IP55. K počítačům, televizorům a dalším přístrojům ho připojíte snadno a rychle pomocí dodávaného kabelu.
 


Klíčové vlastnosti


  • kompaktní a lehký design
  • mimořádně odolné provedení ochrání vaše data v každém prostředí
  • vysoká kompatibilita s různými operačními systémy
  • velká kapacita pro uložení všech souborů na jednom místě

 


Externí disk si s sebou můžete vzít kamkoliv a mít cenná data vždy po ruce.

 


Kompaktní design


Externí disk na první pohled zaujme svými rozměry. Má zanedbatelnou hmotnost a je mimořádně kompaktní, takže si ho můžete snadno sbalit do tašky, batohu či kabelky a vyrazit vzhůru za svým dnem. Budete ho mít vždy po ruce a připravený k použití, ať už obsah potřebujete zpřístupnit kdykoliv a kdekoliv.


 
 


Vysoká kompatibilita


Neomezujte se pouze na jeden operační systém. Disk můžete používat k zálohování dat a přesouvání souborů jak z počítačů a notebooků s OS Windows, tak i počítačů Mac. Není ho dokonce potřeba ani formátovat, uložený obsah se načte na všech přístrojích zcela bez problémů.


 
 


Odolné provedení


Stupeň krytí IP55 zajišťuje disku mimořádnou odolnost. Vyzkoušejte jeho funkčnost i v extrémních podmínkách, např. ve vlhkém či velmi prašném prostředí. Disk bude šlapat jako hodinky za všech okolností a nikdy vás nezklame.


Tvořte v rytmu života

Přenosný SSD disk SanDisk Extreme PRO® Portable SSD využívá naši vlastní bleskově rychlou technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí až na 1 050 MB/s, které vám umožní rychleji přesunovat soubory a upravovat je přímo na disku. Odolné pouzdro pomáhá chránit váš obsah všude, kam ho s sebou vezmete. Nezáleží na tom, jestli používáte PC nebo Mac™ a USB konektory typu C nebo A, SSD disk Extreme PRO® pracuje vaším způsobem a stejně rychle jako vy.

Maximální výkon
SanDisk Extreme Pro využívá naši vlastní bleskově rychlou technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí až na 1 050 MB/s a plně využívá rozhraní USB 3.1 druhé generace. Takže budete moci upravovat soubory přímo na disku – plnohodnotné úpravy s minimálním narušováním – a ušetříte čas a vnitřní úložný prostor ve vašem počítači.

Odolná konstrukce se speciálně vytvořenými materiály
Odolná konstrukce s tělem z kovaného hliníku chrání jádro SSD disku a odvádí teplo. Plášť z pevného silikonového kaučuku navíc zvyšuje nárazuvzdornost a krytí IP55 se postará o odolnost vůči vodě a prachu.

Nízká hmotnost a kapesní velikost
Malé a lehké provedení disku Extreme PRO® SSD znamená, že mít svůj obsah u sebe při cestách po městě nebo do zahraničí nemůže být jednodušší.

Univerzální kompatibilita
SSD disk Extreme PRO® spolupracuje s počítači PC i Mac™ hned po vybalení a lze ho připojit pomocí konektorů USB typu C a A. To usnadňuje zahájení práce a její pokračování téměř ve všech situacích.

Odolný proti vodě
IP55 pro odolnost vůči vodě a prachu

Technické specifikace:

  • Rozhraní: USB 3.1 2. generace
  • Konektor: USB-C
  • Rozměry (L X W X H): 110.26mm x 57.34mm x 10.22mm
  • Rychlost Sekvenčního Čtení: 1050MB/s

Kompatibilita
Počítače PC a Mac – žádné ovladače nejsou potřeba
Kompatibilní se systémy Windows 10, Windows 8, Windows® 7 a Mac OS 10.9+

Záruka 60 měsíců
Partnumber SDSSDE80-1T00-G25
Provedení
Provedení jednotky externí
2,5 "
Typ pevného disku SSD
Parametry
1TB
Rychlost čtení 1050 MB/s
Rychlost zápis 1050 MB/s
Určení standardní
Rozhraní
USB-C
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.3 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 17.4 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací