SSD Western Digital Blue M.2 3D NAND 250GB (WDS250G2B0B) (vrácené zboží 8800195349)

bazar
Značka: Western Digital , Kategorie:
Kód zboží: -8955314

Bazar - vrácené zboží 8800195349

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800195349

Rychlejší než hra

Ani váš nejlepší nepřítel se vůbec nevyrovná vašemu nejbližšímu spojenci, kterým je řada interních SSD disků od společnosti Western Digital. Díky skvělé přenosové rychlosti a okamžité reakci na každou akci se můžete pustit rychle do hraní. Tyto disky doslova likvidují dobu nutnou pro načítání.

Rozviňte svůj hněv

SSD disky WD jsou optimalizované pro multitasking a umožňují tak spouštět i ty nejnáročnější aplikace souběžně. Konečně zvítězíte nad pomalým načítáním. Můžete se tak rychle zapojit do hry díky ultrarychlým SSD diskům WD a pokořít soupeře ještě před tím, než se vůbec rozkouká.

Vráceno - Použito

SSD disk WD Blue™ 3D NAND SATA využívá technologii 3D NAND společnosti Western Digital a nabízí vyšší spolehlivost. V porovnání s předchozími generacemi SSD disků WD Blue spotřebovávají současné disky až o 25 % méně energie a vám se tak prodlužuje interval nabíjení notebooku. Rychlost sekvenčního čtení až 560 MB/s a rychlost sekvenčního zápisu až 530 MB/s dostačuje i na ty nejnáročnější výpočetní aplikace. Pro SSD disk WD Blue 3D NAND SATA je k dispozici zdarma ke stažení software ovládacího panelu WD SSD a díky 3leté omezené záruce můžete tento disk bez
obav začít používat ve svém systému.Vysoká kapacita a vyšší spolehlivost
SSD disk WD Blue 3D NAND SATA nejen využívá technologii 3D NAND společnosti Western Digital pro větší kapacity než v předchozí generaci SSD disků WD Blue, ale také pomáhá snižovat interference mezi buňkami a dosahuje tak vyšší spolehlivosti.

Větší energetická úspornost
SSD disk WD Blue 3D NAND SATA přináší větší výdrž systému díky o 25 % nižší spotřebě energie při zátěži v porovnání s předchozími generacemi SSD disků WD Blue. A nižší spotřeba vám umožní déle pracovat, než bude nutné váš notebook znovu nabít.

Skvělý výkon pro špičkové výpočetní možnosti
Pro řadu výpočetních aplikací, jako je hraní her, přehrávání multimediálního obsahu v rozlišení HD či používání softwaru pro kreativní činnost je SSD disk WD Blue 3D NAND SATA to pravé řešení. Technologie 3D NAND společnosti Western Digital pomáhá zpřístupnit rychlost sekvenčního čtení
až 560 MB/s a rychlost sekvenčního zápisu až 530 MB/s, což přináší rychlé spouštění systému, rychlou odezvu aplikací a vysoké přenosové rychlosti.

Špičková spolehlivost
SSD disk je bez pohyblivých dílů, zajišťuje tak ochranu před ztrátou dat v případě náhodného nárazu
nebo upuštění disku. A díky hodnotě 1,75 milionu hodin střední doby mezi poruchami (MTTF), až 500 TBW (zapsaných terrabajtů) a několika technologiím pro opravu chyb mohou SSD disky WD Blue 3D NAND SATA pomáhat chránit data po další roky.

Rozsáhlá kompatibilita
S certifikátem od laboratoře WD Functional Integrity Testing Lab (F.I.T. Lab™) je u každého SSD disku WD Blue 3D NAND SATA ověřována kompatibilita s řadou stolních a přenosných počítačů. Každý SSD disk WD Blue 3D NAND SATA prochází náročným testováním kompatibility a spolehlivosti zajišťujícím vysoké standardy značky WD.

Ovládací panel WD SSD a software Acronis ke stažení
Ovládací panel WD SSD umožňuje monitorovat volnou kapacitu disku, jeho provozní teplotu, atributy
SMART a další ukazatele. Software Acronis True Image WD Edition, který je zdarma k dispozici ke stažení, dokáže klonovat disky a zálohovat váš operační systém, aplikace, nastavení a všechna vaše data.

Využití
SSD disky WD Blue 3D NAND SATA jsou k dispozici s pouzdrem o rozměrech 2,5"/7 mm nebo jako model M.2 2280 pro vývoj s malými a tenkými počítači. S provedeními, která jsou vhodná pro většinu přenosných počítačů, stolních počítačů a počítačů v malém provedení, je SSD disk WD Blue 3D NAND SATA připravený pro vaši práci.

Výhoda produktů WD
Společnost WD podrobuje své produkty před uvedením na trh rozsáhlému testování funkční integrity (F.I.T.). Tímto testováním je zajištěno, že naše produkty dosahují trvale nejvyšších standardů kvality a spolehlivosti značky WD. Společnost WD také nabízí podrobnou znalostní databázi s více než 1 000 užitečných článků. To vše je doplněno o software i nástroje. Naše linky zákaznické podpory mají dlouhou provozní dobu, abychom vám zajistili pomoc, když ji právě potřebujete. Naše bezplatné linky zákaznické podpory jsou zde pro vás. Podrobnosti můžete získat také pomocí stránek technické podpory společnosti WD.

Technická specifikace:

  • Provedení: Model M.2 2280
  • Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
  • Rychlost čtení: 560 MB/s
  • Rychlost zápisu: 530 MB/s
  • Rozměry (Š x V x H): 2,23 x 22,0 x 80,0 mm
  • Hmotnost: 8 g

Záruka 36 měsíců
Partnumber WDS250G2B0B
Provedení
Provedení jednotky interní
M.2 "
Typ pevného disku SSD
Parametry
250GB
Rychlost čtení 550 MB/s
Rychlost zápis 525 MB/s
Rozhraní
SATA III
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.1 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 10.2 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací