Stabilizátor Zhiyun Crane M2 (C020016EUR) černý

doprava zdarma
23% sleva
23%
Značka: Zhiyun , Kategorie: Selfie tyče a stabilizátory
Kód zboží: ZHIC020016EUR

ZHIYUN Stabilizátor Zhiyun Crane M2

* Lehký, avšak všestranný a výkonný stabilizátor určený pro kompaktní fotoaparáty, smartphony a akční kamery.
* Zhiyun CRANE M2 je nový...

7 290 Kč

Ušetříte: 23 % = 1 700 Kč

Naše cena s DPH:

5 590

Na splátky od: 615 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Obvykle do 7 dnů

Hlídat dostupnost

Zhiyun Crane M2, černáZhiyun Crane M2, černá


Patříte mezi jedince, kteří všechny své zážitky zachycují na fotografiích či videích? V tom případě věnujte pozornost modernímu stabilizátoru Zhiyun Crane M2. Jedná se totiž o šikovné zařízení se 3 stabilizačními osami, které může vaši audiovizuální tvorbu posunout zase o kousíček dál. Jakmile na něj ukotvíte své záznamové zařízení, máte zaručenu dokonalou ostrost fotografií i perfektní plynulost videí. Využívat přitom můžete i celou řadu nadstandardních režimů, díky nimž plně rozvinete svou kreativitu.


Stabilizátor je určen k využití s kompaktními fotoaparáty, chytrými mobilními telefony či akčními kamerami (popř. také s lehkými bezzrcadlovkami). Na jedno nabití vám vydrží sloužit až 8 hodin v kuse. Praktická je přitom i funkce powerbanky, díky níž může stabilizátor připojené zařízení průběžně nabíjet.


Dokonalé fotky z kompaktu, smartphonu i akční kamery.

Snadná instalace s bezdrátovým spojením


Díky praktické rychloupínací destičce je uchycení fotoaparátu na stabilizátor velmi snadné. Stupnice s paměťovým zámkem pak navíc zajišťuje i rychlou kalibraci, takže svými přípravami nezmeškáte jediný záběr. Spojení stabilizátoru s fotoaparátem či jiným zařízením zajistí bezdrátové technologie Wi-Fi a Bluetooth.

 


Kompaktní design pro snadnou přenositelnost


Stabilizátor Zhiyun Crane M2 můžete pomocí speciálních pinů a západek sklopit a uzamknout, čímž jej zmenšíte na velikost, která se vám bez problému vejde do batohu. Zařízení si tak s sebou můžete vzít na každou fotografickou výpravu.


Zhiyun Crane M2
 


Pohodlné ovládání


Spoušť fotoaparátu či videokamery můžete ovládat prostřednictvím tlačítka, které je umístěno přímo na rukojeti stabilizátoru. Zde navíc najdete i speciální jezdec, jímž můžete snímanou scénu na dálku přibližovat. Rukojeť tohoto zařízení je opatřena protiskluzovým povrchem, takže se perfektně drží.


Zhiyun Crane M2
 


Popusťte uzdu své fantazii


Vedle tří základních režimů (Pan Follow, Follow a Lock) máte se stabilizátorem Zhiyun Crane M2 k dispozici i další zajímavé funkce, které vám pomohou rozvinout vaši kreativitu. Těšit se můžete třeba na režim Full-Range POV, jenž umožňuje 360° synchronní pohyb na všech třech osách, či mód Selfie, který zase umí rychle otočit fotoaparát o 180°. Samozřejmostí jsou pak i funkce časosběrného či panoramatického snímání.


Zhiyun Crane M2
 


Objevte další funkce v chytré aplikaci


Stáhněte si do svého mobilního telefonu či tabletu aplikaci ZY PLAY a získejte další funkce stabilizátoru! Čekají vás zde např. pokročilé možnosti časosběru, funkce Vertigo či možnost ovládání stabilizátoru na dálku (mobilem či tabletem).


Zhiyun Crane M2

ZHIYUN Stabilizátor Zhiyun Crane M2

 • Lehký, avšak všestranný a výkonný stabilizátor určený pro kompaktní fotoaparáty, smartphony a akční kamery.
 • Zhiyun CRANE M2 je nový stabilizátor 3v1 s maximální všestranností a kompaktním designem

Nový 3v1 stabilizátor Zhiyun CRANE M2 vám umožní ovládat a rozšiřovat svou kreativitu díky maximální všestrannosti, kompaktnímu designu, skvělé přenositelnosti a nekonečným možnostem kreativních režimů.

Bezkonkurenční univerzální design „vše v jednom“ stabilizátoru Zhiyun CRANE M2 může pracovat s více zařízeními včetně kompaktních digitálních fotoaparátů, lehkých bezzrcadlovek, mobilních telefonů a akčních kamer.

S vylepšeným ovládáním fotoaparátu pomocí WiFi a Bluetooth, novými video režimy, dlouhou osmihodinovou výdrží baterie, ovládáním konečkami prstů a jasným, intuitivním OLED displejem je CRANE M2 revolucí v cenově dostupné technologii stabilizace fotoaparátů.

3v1 – jeden stabilizátor pro fotoaparát, akční kameru i smarphone
Běžně museli tvůrci používat různé stabilizátory pro různé druhy zařízení – což zvyšovalo jejich náklady, celkovou hmotnost potřebného vybavení a složitosti jejich pracovních nástrojů. Zhiyun CRANE M2 je jediný stabilizátor, na který je možné nasadit jak lehký fotoaparát, tak smartphone i akční kamer! (pro připevnění mobilních telefonů nebo akčních kamer je potřeba speciální příslušenství).

Kompaktní, přenosný a snadný na ovládání
Inteligentní vyvažovací systém stabilizátoru CRANE M2 je odpovědí na rychlé tempo filmového světa. Nová rychloupínací destička usnadňuje vyjmutí fotoaparátu ze stabilizátoru a jeho opětovné upevnění. Stupnice a paměťový zámek polohy zajišťují, že vyvažování a nastavení trvá jen několik vteřin, takže při opětovné kalibraci nezmeškáte jediný záběr. Pro snadnou přenositelnost zabraňuje jedinečná konstrukce pinů a západek také tomu, aby se osy během skladování otáčely. To umožňuje rychlé sklopení a uzamčení stabilizátoru CRANE M2, aby se vešel do batohu nebo dokonce do kapsy.

CRANE M2 je malý a kompaktní stabilizátor, přestože disponuje výkonnými motory pro práci s více zařízeními nebo scénáři. Rukojeť poskytuje pohodlný úchop a umožňuje snadný přístup ke všem ovládacím prvkům na dosah ruky, přímo na rukojeti. Například jedním stisknutím jezdce na rukojeti můžete přiblížit obraz, abyste zachytili plynulé záběry na dálku. Jasný a intuitivní OLED displej zobrazuje režim stabilizátoru, stav Bluetooth a WiFi, stav baterie a další důležité parametry.

Převezměte kontrolu a rozšiřte svou kreativitu
Kromě tří základních režimů Pan Follow (PF), Follow (F) a Lock (L) nabízí stabilizátor Zhiyun CRANE M2 některé inspirativní funkce pro ještě větší kreativitu. Režim Full-Range POV umožňuje 360° synchronní pohyb na všech třech osách, což poskytuje tvůrci nebývalý vizuální zážitek. Režim Vortex poskytuje tvůrcům videa možnost vytvářet 360° záběry ve všech směrech. Režim je ideální pro sportovní aktivity a akce, protože umožňuje rychlé otáčení nebo naklápění pro zachycení rychle se pohybujících objektů, jako je fotbalista nebo létající pták, bez toho, aniž by cokoliv chybělo. Režim Selfie umožňuje rychle otočit fotoaparát o 180° směrem k sobě – ideální pro vloggery.

Rozšíření a připojení
Funkce WiFi a Bluetooth stabilizátoru CRANE M2 poskytují bezproblémové bezdrátové ovládání fotoaparátu prostřednictvím rukojeti stabilizátoru a exkluzivní aplikací společnosti Zhiyun. Aplikace ZY PLAY otevírá nový svět filmové tvorby, nabízí dálkové ovládání a pokročilé funkce včetně časosběrných záběrů (timelapse), panoramatického snímání a funkce Vertigo.

Praktické 1/4 palcové závitové otvory usnadňují připojení audio, světelného nebo monitorovacího zařízení, aby vaše soukromé filmové studio bylo kompletní. Baterie s dobou provozu až 8 hodin udrží vše v nepřetržitém provozu. Sám stabilizátor CRANE M2 může nabíjet fotoaparáty, telefony a další zařízení a může být také napájen z power banky nebo jiného zdroje.

Technické specifikace:

 • Maximální teplota (°C): 45 °C
 • Pan Angle Range (°): 360 °
 • Minimální teplota (°C): -10 °C
 • Maximální zatížení (kg): 0,72 kg
 • Minimální zatížení (g): 130 g
 • Maximální výdrž (h): 8 h
 • Tilt Angle Range (°): 310 °
 • Roll Angle Range (°): 324 °
 • Použití: Video, Mobilní, CSC, Kompakt
 • Hmotnost (g): 500 g

Obsah balení:
Stabilizátor Zhiyun Crane M
Rychloupínací destička
Popruh na ruku
Stativ
Palcový šroub
Držák na telefon
Kabel USB-C
Skladovací pouzdro
Návod

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber C020016EUR
Další parametry
Použití fotoaparát, mobil, outdoorová kamera
Univerzální
Počet os stabilizace 3
Způsob stabilizace elektronická
Doba provozu 8 hod.
Voděodolnost Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 28.0 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 17.5 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací