Stan Típí Trigano

Značka: Trigano , Kategorie: Příslušenství pro hřiště a zahradu
Kód zboží: 1 465 489

Típí stan je skvělý příbytek na hraní pro vaše malé dohrodruhy. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Zjistit dostupnost

Máte doma malé děti?

Jste maminkou nebo babičkou malého divocha? Všechny děti milují bunkry a domečky. A co teprve takový indiánský stan! Není nad pořádnou schovávačku, zašívárnu a mizírnu, odkud se dají nenápadně sledovat, případně stopovat podezřelé bledé tváře. No a pak už to chce jen ten správný bojový pokřik a zajatci nemají šanci uniknout.


Francouzská značka TRIGANO je známkou kvality

Společnost TRIGANO je držitelem certifikátu (ISO 9001 verze 2008), který ji opravňuje v souladu s její ekologickou strategií navrhovat, vyrábět, instalovat a prodávat své produkty. Zaměření na kvalitu svých výrobků vedlo firmu k vytvoření vlastních laboratoří, které hračky, určené pro vaše děti, pečlivě testují v extrémních podmínkách. Všechny hračky jsou v souladu s evropskými normami.

Stan kuželovitého tvaru je vyroben z voděodolného polyesteru. Jeho instalace není nijak složitá. V průměru měří 214 cm a jeho kruhovitý půdorys zajišťuje kovová trubka. Stan můžete zavěsit až do výšky 225 cm. Je vhodný pro děti od tří let a ideální využití je na zahradě, jako doplněk některé průlezky či samostatná dětská skrýš. Dobrodružné povahy jej ocení hlavně za teplých letních večerů, kdy může posloužit ke společnému nocování pod hvězdami.

TIPÍ - stan látkový, určen pro sestavy vysoké 2,30 m a nejenom pro INDIÁNY!

Firma TRIGANO je držitelem certifikátu ISO 9001 verze 2008: systémy pro řízení kvality, požadavky pro navrhování, vývoj, výrobu, instalaci a po-prodejní servis. Všechny naše hračky jsou v souladu s hračkami evropských normalizačních EN71. Tato pozornost na kvalitu vede firmu k integraci vlastní laboratoře, aby mohla otestovat všechny své produkty v extrémních podmínkách použití.

Společnost TRIGANO JARDIN se zavázala vyrábět své produkty ekologicky, a to v průběhu celého výrobního řetězce až k přepravě.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh stan
od 3 let
zelená
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 190.0 cm
Výška výrobku 293.0 cm
Hloubka výrobku 190.0 cm
Hmotnost výrobku 3.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.0 cm
Výška balení 75.0 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 4.0 kg
Více informací Méně informací