Startovací sada Philips Hue Bluetooth 9W, E27, White Ambiance + Switch, Bridge (8718699673345)

doprava zdarma
Značka: Philips , Kategorie: Žárovky a zářivky
Kód zboží: PHI8718699673345

Užijte si přednastavené relaxační a povzbuzující scény nebo si vytvořte své vlastní hned po rozbalení pomocí základní sady Hue White Ambiance. Tato sada obsahuje Hue Bridge, 3 chytré žárovky, které...

Naše cena s DPH:

3 399

Na splátky od: 374 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Philips Hue Bluetooth, 9 W, E27, White Ambiance + Switch, Bridge


Ve vaší chytré domácnosti nesmí chybět ani chytré osvětlení. S LED žárovkami Philips Hue Bluetooth budete moci osvětlení ovládat na dálku pomocí svého telefonu, nebo můžete použít dodávaný Bridge a rozšířit ovladatelnost i za hranice místnosti. Bluetooth dosahuje na vzdálenost pokoje, zatímco v aplikaci s můstkem lze světla nastavovat, rozsvítit, zhasnout či změnit barvu odkudkoliv na světě.


Okamžitý náběh světla


Součástí balení jsou tři žárovky se závitem E27, Switch Bridge. Žárovky svítí všemi odstíny bílé a pomocí Switche si dokonce můžete upravit intenzitu jasu. Ihned po zapnutí svítí na plný výkon a vynikají dlouhou životností 15 000 hodin.
 Klíčové vlastnosti


 • patice E27
 • možnost nastavení odstínu bílé
 • životnost 15 000 hodin
 • ovládání přes Bluetooth nebo Bridge
 • podpora hlasového ovládání

 


Upravujte a ovládejte pohodlně ze svého smartphonu libovolné světlo v domě!

 


Ovládání přes Bluetooth


Žárovka ze sady Bluetooth osvětlení spolupracuje s vaším telefonem prostřednictvím Bluetooth technologie. Stáhněte si do smartphonu zdarma aplikaci Hue Bluetooth a ovládejte světla v jedné místnosti pohodlně z jediného místa. Aplikace vám umožní najednou spravovat až 10 připojených světelných zdrojů.


 Podpora hlasového ovládání


Kromě ovládání přes telefon máte také možnost dávat rozkazy vlastním hlasem. Žárovky jsou kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa, musíte mít pouze připojené kompatibilní Echo zařízení. Pomocí hlasu si upravíte barvu i svítivost všech světel v místnosti, nebo třeba pouze jediné žárovky.


 Úrovně bílého světla


Podle typu činnosti si upravte odstín bílého světla tak, abyste měli vytvořené ideální podmínky pro práci i zábavu. Zatímco studené bílé světlo podporuje soustředění při pracovním nasazení, teplá bílá pomáhá navodit uvolněnou atmosféru a skvěle poslouží jako zdroj světla při odpočinkových aktivitách.


 Předvolená světelná schémata


V závislosti na svých domácích činnostech si přednastavte světelná schémata, a to Povzbuzení, Soustředění, Čtení či Relaxace. První dvě patří do studeného schématu, dvě pak do teplejších odstínů.


 Hue Bridge


Součástí balení je také Hue Bridge. Jedná se o šikovného pomocníka, který vám pomůže ovládat na dálku více než 50 připojených chytrých žárovek. Zatímco přes Bluetooth máte možnost měnit nastavení u žárovek pouze v místnosti, kde se nacházíte, s Hue Bridge k nim získáte přístup odkudkoliv na světě.

Užijte si přednastavené relaxační a povzbuzující scény nebo si vytvořte své vlastní hned po rozbalení pomocí základní sady Hue White Ambiance. Tato sada obsahuje Hue Bridge, 3 chytré žárovky, které nabízejí celé spektrum bílého světla a vypínač Dimmer switch.

Vlastnosti:

 • Ovládání pomocí aplikace prostřednictvím Bluetooth
 • Pracuje s Hue Bridge
 • Teplé až studené bílé světlo
 • Můstek Hue Bridge součástí balení
 • Ovládání pomocí aplikace nebo hlasem
 • Můstek Hue Bridge součástí balení

Ovládejte systém hlasem
Systém Philips Hue je kompatibilní se systémy Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Home (funguje na platformě Google Assistant). Osvětlení lze díky tomu ovládat i hlasem. Můžete je zapínat i vypínat, případně ladit dokonalou atmosféru úpravou jasnosti. Vybírat lze dokonce i z přednastavených scén. Můžete také měnit barvy a ještě mnohem více. Aniž byste hnuli prstem.

Vytvořte si atmosféru s chytrým bílým osvětlením v barvě od teplé po studenou
Využijte více než 50 000 odstínů bílého světla, od teplého po studené, k vytváření optimální atmosféry pro práci, hru či odpočinek bez ohledu na denní dobu. Vykročte ráno pravou nohou do studeného jasného bílého světla, které vám dodá energii, nebo si pomocí zlatavých tónů připravte klidný večer.

Ovládání chytrého osvětlení i na dálku
Aplikace Philips Hue vám poskytuje absolutní kontrolu nad osvětlením, i když třeba právě nejste doma. Můžete osvětlení vypínat i zapínat na dálku pouze pomocí aplikace. Váš domov bude vždy osvětlen přesně tak, jak chcete.

Užívejte si ideální chytré osvětlení pro každodenní činnosti
Usnadněte si den předvolenými scénami osvětlení připravenými pomáhat vám při vašich každodenních činnostech. Dvě scény ve studených tónech, Energize a Concentrate, vám pomohou zahájit den a soustředit se, teplejší scény Read a Relax pak využijete, když si budete chtít užít kvalitní četbu a nechat mysl odpočinout.

Mozek automatizace chytré domácnosti: můstek Hue Bridge
Můstek Hue Bridge představuje základní součást chytrého osobního systému osvětlení Philips Hue. Funguje jako mozek celého systému, komunikuje jak s chytrými žárovkami, tak s aplikací Hue a zajišťuje, aby vše dohromady fungovalo. Je také nutný pro různé automatizační funkce chytré domácnosti, například plánování pravidelných činností a časování.

Záruka 24 měsíců
Partnumber 8718699673345
Funkce Smart Home
Ano
Ano
Ano
Vlastní systém Ano
Další parametry
41 - 60 W
LED žárovka
E27
9 W
A+
806 lumenů
6500 K
Stmívání ano
Ra >80
Tvar Klasik
Komunikační technologie ZigBee, Bluetooth
Smart Home Funkce osvětlení
Základní sada Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 21.5 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 21.3 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací