Stavebnice LEGO® Friends 41005 Střední škola v Heartlake

Značka: LEGO® , Kategorie: Friends
Kód zboží: 1 065 032

Zažijte další báječný den v městečku Heartlake s minifigurkami a touto stavebnicí Lego z řady Friends pro děti od 6 let.

Zjistit dostupnost

Prožij báječný den se Stephanií a Matthewem na střední škole v Heartlake!

Jeď do školy na modrém kole Stephanie! Nejprve ulož její tašku a notebook do skříňky, pak se s ní vydej na hodinu přírodních věd, kde můžeš zkoumat rostlinné buňky pod mikroskopem, provádět chemické pokusy pomocí kádinek, nebo si vyzkoušet hvězdářský dalekohled. Jakmile tě při hodině biologie paní Stevensová vyzve k tabuli, ukaž své vědomosti a popiš jednotlivé části těla sovy! Pomoz Matthewovi najít hlavní města na mapě světa při hodině zeměpisu! Stephanie a Matthew si pak umyjí ruce a jdou na oběd. Vezmi si v jídelně pár sendvičů a džus a sněz si je na slunci u piknikového stolu. Po obědě je čas na trochu umění - nejprve s malířským stojanem při hodině výtvarné výchovy a poté s kytarou při hudební výchově. Po škole si zahraj basketbal s Matthewem nebo se jdi projet na kole!

Obsahuje minifigurky - panenky Stephanie, Matthewa a paní Stevensové.

Stavebnice Lego podporuje jemnou motoriku a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Doporučený věk: 6 -12 let
Počet dílků: 487

Záruka 24 měsíců
Další parametry
od 6 let
Počet dílků 487 ks
Určení pro holky
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 48.0 cm
Výška výrobku 6.1 cm
Hloubka výrobku 28.2 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 48.0 cm
Výška balení 6.1 cm
Hloubka balení 28.2 cm
Hmotnost balení 0.8 kg